کیفیت بنزین منطقه بوشهر مطابق استاندارد است - اجاره خودرو طباطبایی

کیفیت بنزین منطقه بوشهر مطابق استاندارد است

مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه بوشهر اعلام کرد: کیفیت بنزین توزیعی در شهرستان دیر و منطقه بوشهر با استانداردهای موجود مطابقت دارد و مشکلی از لحاظ کیفیت ندارد.

مراد حاصل مرادی ، از آمادگی شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه بوشهر برای ورود مراجع ذیربط از جمله سازمان استاندارد به این قضیه برای آزمایش صفر تا صد مخازن، جایگاه ها و سوخت توزیعی منطقه بوشهر خبرداد.

وی، در مورد ادعای برخی افراد مبنی بر کیفیت پایین بنزین عرضه شده در جایگاههای شهرستان دیر و بوشهر اظهار کرد: ماموران کنترل کیفیت شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه بوشهر همه جایگاه های شهرستان دیر و برخی جایگاه های بوشهر را مورد بازرسی کنترل کیفی و آب یابی مخازن قرار دادند و گزارش حاصله نشان از بی اساس بودن این ادعا دارد و کیفیت بنزین مطابق استاندارد است.

مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه بوشهر، با اشاره به این که بنزین توزیعی در منطقه بوشهر از انبار نفت اهواز و ماهشهر دریافت می شود، ادامه داد: بنزین عرضه شده در جایگاههای منطقه همان بنزین توزیعی در مناطق لرستان، خوزستان، ایلام، کهگیلویه و بویراحمد و فارس است.

وی، تعداد جایگاههای عرضه بنزین منطقه بوشهر را ۶۰ باب اعلام کرد و افزود: روزانه بیش از یک میلیون و ۴۰۰ هزار لیتر بنزین در منطقه بوشهر و حدود ۲۰۰ هزار لیتر بنزین در شهرستان دیر توزیع و مصرف می شود.

حاصل مرادی، در پایان خواستار حضور مراجع نظارتی در منطقه بوشهر برای تایید سوخت عرضه شده در این منطقه شد و گفت: کیفیت بنزین توزیعی هیچ مشکلی ندارد و گزارش تایید شده برای مراجع ذیربط استان ارسال شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *