50 اتوبوس جدید به زودی وارد جنوب شهر می شوند - اجاره خودرو طباطبایی

۵۰ اتوبوس جدید به زودی وارد جنوب شهر می شوند

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با تأکید بر این که مهم ترین مأموریت حال حاضر مدیریت شهری در حوزه حمل و نقل عمومی، تکمیل و راه اندازی ۱۰۰ کیلومتر خطوط ۶ و ۷ مترو و همچنین متروی فرودگاه حضرت امام (ره) طی سال جاری و سال آینده است، گفت: خود را متعهد می دانیم تا این بار بزرگ که به نوبه خود، می تواند باری از دوش مردم بر دارد را در سریع ترین زمان ممکن به سر منزل مقصود برسانیم.

دکتر سید مازیار حسینی افزود: هر چند کار در زیرساخت های حمل و نقل شهری از جمله حفر تونل های مترو، کار بسیار سخت و طاقت فرسایی است که با سیمان، بتون و میلگرد سر و کار دارد اما در حوزه عملیات عمرانی با توجه به توان بالایی که در این حوزه از آن برخورداریم، نگرانی نداریم.

وی با اعلام این که بحث ایمنی در احداث زیرساخت های حمل و نقلی در درجه اول برای مهندسان و کارگرانی که در حال حاضر در این پروژه ها مشغول به کارند و در درجه بعد برای مسافرانی که قرار است در آینده از پروژه های مذکور استفاده کنند از اهمیت ویژه ای برخوردار است، تأکید کرد: باید تمام توان خود را به کار بگیریم که اتفاقی در کارگاه های عمرانی رُخ ندهد.

۵۰ اتوبوس جدید به زودی وارد جنوب شهر می شوند

معاون شهردار تهران با اشاره به این که برخی اوقات در کمال تعجب شنیده می شود در جریان عملیاتی عمرانی می گویند میزان حوادث ما زیر حد مجاز است، اظهار کرد: وقوع حادثه در کارگاه ها به هیچ عنوان قابل پذیرش نیست که حد مجازی برای آن قائل شویم و باید مواظب و مراقب باشیم تا جای ممکن، حتی یک اتفاق کوچک در حین ساخت و سازهای شهری رُخ ندهد.

دکتر حسینی با بیان این که خط ۶ مترو، پروژه مهمی است که با توجه ویژه به توسعه مترو در جنوب شهر، به مردم شریف تهران به ویژه اهالی مناطق محروم جنوب، جنوب شرق و شرق تهران خدمات رسانی می کند، تصریح کرد: نه تنها مترو باید مناطق جنوبی تهران را تحت پوشش قرار دهد، بلکه مقصد مشترک اتوبوس های نو که وارد ناوگان اتوبوسرانی پایتخت خواهند شد از جمله ۵۰ دستگاه اتوبوس جدیدی که به زودی به ناوگان اضافه می شوند نیز به جای مناطق برخوردار شمال شهر، مناطق کمتر برخوردار جنوب شهر که محروم ترین و در عین حال شریف ترین انسان ها در آن زندگی می کنند، خواهد بود.

وی با تأکید بر این که آغاز به کار خط ۷ مترو، وابسته به شروع به کار خط ۶ است و تا زمانی که خط ۶ راه نیفتد، خط ۷ راه نمی افتد، اضافه کرد: تمام نیرو و توان خود و به اصطلاح هر پیچ و پیچ گوشتی که در اختیار داشته ایم را به کار گرفته ایم تا خطوط ۶ و ۷ مترو را هر چه سریع تر راه بیندازیم و وقت معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در وهله نخست به حل و فصل مسائل و مشکلات موجود بر سر راه توسعه مترو اختصاص دارد و به این منظور، هیچ محدودیت و معذوریتی قائل نیستیم.

۱۰۰ کیلومتر متروی جدید در دو سال به بهره برداری می رسد

معاون شهردار تهران با اشاره به این که ۱۰۰ کیلومتر متروی در حال ساخت خطوط ۶ و ۷ مترو و نیز متروی فرودگاه حضرت امام (ره)، معادل بیش از نیمی از کل متروی در دست بهره برداری تهران است، اظهار کرد: راه اندازی۱۰۰ کیلومتر متروی جدید در سال های ۹۵ و ۹۶ به این معناست که در این دو سال تقریباً به اندازه کل تاریخ ۳۰ ساله متروی پایتخت، متروی درون شهری به بهره برداری می رسد.

دکتر حسینی با بیان این که قصدمان رکورد شکنی در پروژه های شهری نیست، بلکه هدف اصلی و مقدسمان، اَدای دِین به کشور عزیزمان و عمل به تعهد و تکلیفی است که نسبت به مردم شریفمان داریم، تصریح کرد: فراموش نکنیم مدیران عامل مجموعه مترو از اولین روز تا امروز به اتفاق مدیران، مهندسان و کارگران این مجموعه، زحمات بسیاری برای احداث و توسعه مترو کشیده اند که به سهم خود قدردان این عزیزان هستیم، ضمن این که خدمات آنها در حساب و کتاب الهی محفوظ است.

وی در پایان با تأکید بر این که اینجانب مدیر اجرایی و معلم دانشگاه هستم و دیپلمات نیستم که کار سیاسی و سیاسی کاری بلد باشم، خاطرنشان کرد: لذتی که انجام کار عمرانی در انسان ایجاد می کند با توجه به اثرات و ثمرات آن با هیچ لذت دیگری در دنیا برابری نمی کند به ویژه آن که میلیون ها انسان طی ده ها سال و در چند نسل از آثار و برکات آن برخوردار باشند.

لیست قیمت اجاره خودرو طباطبایی

مراقب باشد!! با توجه به اینکه برخی مراکز اجاره خودرو از برند اجاره خودرو طباطبایی سوء استفاده میکنند، لازم به ذکر است که این مجموعه در قبال سودجویانی که از نام این موسسه استفاده میکنند و هیچ گونه مسئولیتی ندارد.


۰۹۱۲۱۰۱۰۲۰۰

۰۲۱-۲۲۰۰۰۱۰۰

۰۲۱-۳۳۰۰۰۱۰۰

۰۹۱۲۱۰۱۰۹۰۰

۰۲۱-۷۷۰۰۰۱۰۰

# تصویر خودرو مدل رنگ روزانه ماهیانه
۱ اجاره خودرو پورشه باکستر مازراتی گرن کبریو ۲۰۱۲ مشکی ۱۷,۰۰۰,۰۰۰ توافقی
۲ اجاره خودرو پورشه پانامرا پورشه پانامرا ۲۰۱۰-۲۰۱۲ قهوه ایی ۹,۵۰۰,۰۰۰ توافقی
۳ اجاره خودرو پورشه باکستر پورشه باکستر ۲۰۱۲ مشکی ۴,۸۰۰,۰۰۰ توافقی
۴ اجاره خودرو بنز E350 کروک بنز E350 کروک ۲۰۱۳ سفید ۵,۳۰۰,۰۰۰ توافقی
۵ اجاره خودرو بنز E250 بنز E250 ۲۰۱۴ سفید ۴,۸۰۰,۰۰۰ توافقی
۶ اجاره خودرو بنز CLS بنز CLS ۲۰۰۸ سفید ۳,۸۰۰,۰۰۰ توافقی
۷ اجاره خودرو بی ام و 428 کروک بی ام و ۴۲۸ کروک ۲۰۱۶ آبی ۴,۸۰۰,۰۰۰ توافقی
۸ اجاره خودرو بی ام و X6 بی ام و X6 ۲۰۱۱ سفید ۴,۳۰۰,۰۰۰ توافقی
۹ اجاره خودرو بی ام و X4 بی ام و X4 ۲۰۱۵ سفید ۴,۸۰۰,۰۰۰ توافقی
۱۰ اجاره خودرو بی ام و 220 بی ام و ۲۲۰ ۲۰۱۷ سفید ۴,۳۰۰,۰۰۰ توافقی
۱۱ اجاره خودرو بی ام و 328 بی ام و ۳۲۸ ۲۰۱۷ سفید ۳,۸۰۰,۰۰۰ توافقی
۱۲ اجاره خودرو فولکس تیگوان فولکس تیگوان ۲۰۱۸ مشکی ۴,۳۰۰,۰۰۰ توافقی
۱۳ اجاره خودرو کیا سورنتو نبو کیا سورنتو نبو ۲۰۱۶ سفید ۳,۶۰۰,۰۰۰ توافقی
۱۴ اجاره خودرو کیا اسپورتیج QL کیا اسپورتیج QL ۲۰۱۷ سفید ۳,۰۰۰,۰۰۰ توافقی
۱۵ اجاره خودرو کیا اپتیما حی تی لاین کیا اپتیما حی تی لاین ۲۰۱۶-۲۰۱۸ سفید , مشکی ۳,۰۰۰,۰۰۰ توافقی
۱۶ اجاره خودرو کیا اسپورتیج سراتو آپشنال ۱۳۹۸ سفید ۲,۰۰۰,۰۰۰ توافقی
۱۷ اجاره خودرو کیا سراتو نیو کیا سراتو نیو ۲۰۱۶ سفید , مشکی ۲,۰۰۰,۰۰۰ توافقی
۱۸ اجاره خودرو کیا پیکانتو کیا پیکانتو ۲۰۱۵ سفید ۱,۲۰۰,۰۰۰ توافقی
۱۹ اجاره خودرو هیوندای توسان نیو هیوندای توسان نیو ۲۰۱۶ سفید ۲,۹۰۰,۰۰۰ توافقی
۲۰ اجاره خودرو هیوندای سوناتا YF هیوندای سوناتا YF ۲۰۱۴ سفید ۲,۳۰۰,۰۰۰ توافقی
۲۱ اجاره خودرو هیوندای ولستر هیوندای ولستر ۲۰۱۶ سفید ۲,۳۰۰,۰۰۰ توافقی
۲۲ اجاره خودرو هیوندای النترا هیوندای النترا ۲۰۱۴ سفید ۲,۰۰۰,۰۰۰ توافقی
۲۳ اجاره خودرو برلیانس H320 برلیانس H320 ۱۳۹۷ سفید ۸۵۰,۰۰۰ توافقی
۲۴ اجاره خودرو دانگ فنک اچ سی کراس دانگ فنک اچ سی کراس ۱۳۹۷ سفید ۸۵۰,۰۰۰ توافقی
۲۵ اجاره خودرو پژو پارس پژو ۲۰۶ ۱۳۹۷ سفید ۵۰۰,۰۰۰ توافقی
۲۶ اجاره خودرو پژو 206 پژو پارس ۱۳۹۷ سفید ۵۵۰,۰۰۰ توافقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *