70 دستگاه تاکسی در همدان نوسازی شد - اجاره خودرو طباطبایی

۷۰ دستگاه تاکسی در همدان نوسازی شد

مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری همدان گفت: طرح نوسازی تاکسی های فرسوده در همدان در حال انجام است و تاکنون ۷۰ دستگاه تاکسی نوسازی شده و به صورت هفتگی بر این تعداد افزوده می شود.

هرداد خورشیدوند افزود: بر اساس هدف گذاری صورت گرفته، سازمان تاکسیرانی در تلاش است تا پایان سال جاری این تعداد را به ۸۰۰ دستگاه برساند.

وی با اشاره به عدم اجرای طرح توسعه به دلیل تکمیل ظرفیت تاکسی های استان اظهار داشت: برای نوسازی تاکسی های فرسوده ثبت نام متقاضیان از طریق اتحادیه تاکسیرانی کل کشور در سایت انجام گرفته و با هماهنگی به وجود آمده میان اتحادیه تاکسیرانی، بانکها و ایران خودرو روند نوسازی در حال اجرا است.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: پرداخت هزینه نوسازی با تسهیلات ۲۰ میلیون تومانی و کارمزد ۱۶ درصد با بازپرداخت ۴ ساله انجام می شود.

وی با اشاره به قطع شدن بیمه تاکسیرانان استان اذعان داشت: از سوی سازمان تامین اجتماعی بیمه ۶۷ نفر از تاکسیرانان به صورت خودکار قطع شده است.

وی با اشاره به اینکه در همدان ۳ هزار و ۵۰۰ دستگاه تاکسی و ۴ هزار و ۵۰۰ راننده در حال فعالیت هستند، بیان کرد: تا قبل از سال ۹۵ پرداخت حق بیمه از سوی تاکسیرانان صورت می گرفت.

خورشیدوند تصریح کرد: مشکل قطع بیمه تاکسیرانان از ابتدای سال جاری پیش آمده و سازمان تاکسیرانی استان از تاریخ دقیق آن اطلاعی ندارد.

مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری همدان در پایان اضافه کرد: سازمان تاکسیرانی همدان پیگیر رفع مشکل قطعی بیمه رانندگان است.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *