۷ دلیل خوب برای ۷ خرید - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
۷ دلیل خوب برای ۷ خرید - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

۷ دلیل خوب برای ۷ خرید این خودروهای ۲۰۱۸

۷ دلیل خوب برای ۷ خرید این خودروهای ۲۰۱۸

به گزرش اجاره خودرو طباطبایی وقتی که آن را به وسایل نقلیه بزرگ که حمل و نقل مردم و / یا چیزها، SUVs و crossovers قطعا در هر گوشه ای از جهان غالب است. چرا که نه؟ این ماشین ها فضای داخلی عالی، راحتی و راحتی را برای بیش از یک زن و شوهر فراهم می کنند، و در اغلب موارد، برخی از قابلیت های جاده ای را دارند. آنها به نظر می رسد انتخاب مناسب برای همه شرایط است، اما ما آماده نیست به شمارش کامل سد بزرگ اندازه بزرگ هنوز رتبهدهی نشده است. پس از همه، چند SUVs و crossovers در واقع شرایط را مشاهده می کنید که یک سدان نمی تواند رسیدگی کند؟

فراتر از آن، شما به طور کلی می خواهید اقتصاد سوخت بهتر را با شکل شفافتر سدان پیدا کنید. این به خصوص در محصولات فعلی Hybrids مانند Acura RLX جدید است که بعدا در این لیست مشاهده خواهید کرد. صندلی ها نیز به طور معمول سبک تر از رقابت های SUV قابل مقایسه هستند که می تواند بیشتر به اقتصاد و عملکرد نیز افزوده شود. و شما می دانید که علاقه مندان همیشه تمرکز پایین تر را در ماشین برای ترتیب جلسات رقص پشت سر هم ترجیح می دهند.

به همین دلیل ما احساس نیاز به جهان را به یاد داشته باشیم که هنوز خودروهای سدان وجود دارد و قبل از اینکه توده های خرید SUV را دنبال کنند ارزش یک نگاه دیگر را دارند. در اینجا هفت مجموعه کامل که دوست داریم، و دلایل خاصی که چرا ما هر کدام را انتخاب می کنیم.

۷ دلیل خوب برای ۷ خرید

 

۷ دلیل خوب برای ۷ خرید - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
۷ دلیل خوب برای ۷ خرید – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

ولوو S90 مدل ۲۰۱۸ : شعور فن آوری

شهرت ولوو برای ایمنی در S90 زنده و درخور است، و این انتخاب واضح و بی خطر است. بخشی از آن از سیستم های تکنولوژیکی آن است، اما ماشین های زیادی در بازار با گزینه های مشابه یا حتی پیشرفته تر وجود دارد. چرا S90 به عنوان انتخاب فن آوری ما برجسته است.

این فقط ویژگی های بسیاری که توسط S90 ارائه نمی شود، بلکه این است که چطور آسان و شهودی از همه آنها استفاده کنید. دسترسی به سیستم های مختلف و برنامه ها می تواند به سرعت تبدیل به یک کابوس خسته کننده و خسته کننده در ماشین آلات مدرن، اما S90 بار از استفاده از فن آوری بهتر از هر خودرو دیگر در بازار است. همچنین، آن را صدمه دیده است که آن را به طور مثبت زرق و برق دار است و می تواند به ۶۰ مایل در ساعت در ۴٫۷ ثانیه استرس. برای یک سدان بزرگ که از ۶۳،۶۵۰ دلار شروع می شود، بد نیست.

آکورا RLX مدل ۲۰۱۸ هیبریدی : همه-در اطراف بهره وری

ما RLX را در مقدمه ذکر کردیم، به طوری که به نوعی، این خودرویی است که این همه تلاش را به وجود آورد. طراحی مجدد جدید یک پیشرفت بزرگ از نگاه قبلی است، که ما را به بررسی مدل جدید نزدیکتر کرد.

رتبه بندی ترکیبی آن از ۲۸ با رتبه بندی شهر از ۲۹ حمایت می شود، و این انتخاب عالی برای مسافران شهری است که خواهان یک سدان مورد علاقه هستند، که رک و پوست کنده به نظر نمی رسد. در سمت عقب ترکیبی از قدرت ۳۷۷ اسب بخار قدرت (۲۸۱ کیلو وات) است که تمام چهار چرخ را تغذیه می کند، به طوری که آن را به خوبی به هیجان می آورد. این لزوما در تمام زمینه ها مناسب نیست، اما به عنوان یک سدان هیبریدی بزرگ با قیمت پایه ۶۱،۹۰۰ دلار، ترکیبی عالی از قابلیت، عملی، ارزش و سرگرم کننده پشت چرخ را ارائه می دهد.

 

۷ دلیل خوب برای ۷ خرید - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
۷ دلیل خوب برای ۷ خرید – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

کادیلاک CT6 مدل ۲۰۱۸ : سوپر کروز قهرمان

کادیلاک تا به حال مشعل را برای سدان های بزرگ اندازه گیری کرده است، و دلایل زیادی وجود دارد که چرا CT6 برای جلب نظر بزرگی از بزرگراه ها مناسب است. برای این موضوع، انواع وسایل نقلیه ای وجود دارد که قهوه را از مایل دور می کنند، اما Caddy در لیست یک دلیل وجود دارد: سوپر کروز.

چندین اتومبیل با قابلیت محدود خودمختار وجود دارد، اما سوپر کروز در CT6 به اندازه کافی کار می کند تا اجازه دهد رانندگان مشروعیت بخشیدن به رانندگی بدون دست داشته باشند. این فقط در مورد بزرگراه های دسترسی محدود است، اما همراه با ظاهر خوب Caddy، محل اقامت لوکس و سوار بی عیب و نقص، می تواند قاره ها را غلبه دهد در حالی که راننده و مسافران فریب آرامش می دهند. این قیمت پایه ۵۴،۰۹۵ دلار است که باعث می شود رقابت معتبر در رقابت های سدان آلمان، امتیازات SUV هایی را که چنین اقدام مستقل ندارند، نادیده بگیرند.

۷ دلیل خوب برای ۷ خرید

مرسدس AMG S63 مدل ۲۰۱۸ : حداکثر عملکرد

با قیمت های بالغ بر ۱۵۰،۰۰۰ دلار، عصر بزرگ به هیچ وجه ارزان قیمت نیست. در حقیقت، این خودروی گران ترین در این فهرست توسط برخی از حاشیه است. با این حال، اگر شما می خواهید به سرعت – به طور جدی سریع – با چهار درب و اتاق برای پاشنه پا، ۶۰۳ اسب بخار (۴۵۰ کیلو وات) مرسدس AMG S63 تنها راه برای پرواز است.

قدرت از آشنایی ۴٫۰ لیتری biturbo V8 می آید، اما آنچه که S63 را باور نکردنی می کند، تقریبا بی نظیر است که عملکرد آن را خنک می کند. این همان سنگین بودن یک SUV بزرگ است، اما داشتن یک سدان این وزن را با وزن بسیار بیشتری کنترل می کند. این آرام و راحت است، با تکنولوژی پر شده است و تجربه شخصی ما تایید می کند، با صحبت کردن با مسافرین در حالی که ۱۶۴ مایل در ساعت در Autobahn، تقریبا غیر رویدادی است.

 

اجاره ماشیناجاره خودروکرایه ماشین

 

۷ دلیل خوب برای ۷ خرید - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
۷ دلیل خوب برای ۷ خرید – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

شورولت Impala مدل ۲۰۱۸ : ارزش برای پول

Sedans به طور کلی در فروش به دست SUV ها رنج می برد و Impala استثنا نیست. با این حال، این یک پیشینه تاریخی در تاریخ خودروهای آمریکایی است و هرچند مدل فعلی چند ساله است، هنوز در بازار سدان بزرگ انتخاب خوبی است.

این نیز کاملا مقرون به صرفه با قیمت پایه زیر $ ۲۸،۰۰۰، و حتی گزینه به Premier تر و تمیز آن را زیر $ ۳۸،۰۰۰٫ این سیستم دارای برخی از سیستم های پیشرفته تر فنی و ایمنی سدان های دیگر نیست، اما رانندگان و مسافرین همچنان مانند صندلیهای گرم و سرد و کنترل کروز انطباقی، بدون اشاره به یک موتور V6 305 اسب بخار (۲۲۷ کیلووات)، هنوز از این ویژگی برخوردار نیستند. برای خریداران با بودجهای، پیدا کردن این نوع تجهیزات و عملکرد در SUV بزرگ قابل مقایسه آسان نخواهد بود.

آئودی A8 مدل ۲۰۱۸ : عالی تمام فصول قابلیت

این در حال حاضر تمام چرخ های ماشین در یک ماشین معامله ای بزرگ نیست و تقریبا هر SUV بزرگ آن را دارد. در حقیقت، بیشتر اتومبیل ها در این لیست قدرت را به چهار چرخ می دهند. اما بزرگ Audi A8 تنها چیزی است که ما به طور خاص به این دلیل انتخاب کرده ایم.

برای اینکه ما فراموش نکنیم، آئودی تولید کننده این خودرو بود که در دهه ۱۹۸۰، چرخ دنده های تمام عیار را به بازار عرضه کرد. Quattro تمام درایو به عنوان مترادف با نام تجاری به عنوان بلوک کوچک V8 با شورلت است. بدست آوردن آن ارزان نمی شود – A8 2018 با قیمت ۸۲،۵۰۰ دلار شروع می شود و مدل جدید ۲۰۱۹ (تصویر بالا) تقریبا قطعا بیشتر از آن خواهد بود. با این وجود، برای اطمینان از توانایی تمام چرخ ها در هر چهار فصل، این تنها سدان برای این کار است.

جگوار XJ مدل ۲۰۱۸ : نهایی پرستیژ

با قیمت اولیه ۷۵،۴۰۰ دلار، سدان Jaguar XJ در اندازه کامل نیز ارزان نیست. موتور ۵۷۵ اسب بخار (۴۲۹ کیلو وات) را اضافه کنید و قیمت آن حتی بالاتر باشد. در مورد جگوار هیچ چیز غیرممکن نیست، با این حال، فقط مقدار مشخصی از اعتبار را به وجود می آورد

XJ بزرگ به نظر می رسد فوق العاده در داخل و خارج، و قطعا هر دو قدرت و poise برای رانندگی روحیه. ما می خواهیم به کریسمس مرکز شهر هر چند، بررسی پروفایل Jag در پنجره فروشگاه در حالی که از لذت بردن از داخلی شیک. یک نسل از اعتبار با مدل های Jaguar که تا سال های ۱۹۳۰ به طول می انجامد، وجود دارد و هر بار که ما از کلیدهای Jag ما بخواهیم هر چیزی را بخواهیم احساس می کنیم.

پایان مقاله / ۷ دلیل خوب برای ۷ خرید

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *