اجاره ماشین عروس و نکته های مهم آن

اجاره ماشین عروس و نکته های مهم آن

اجاره ماشین عروس و نکته های مهم آن

خیلی‌ از عروس و دامادها دلشان می‌خواهد حداقل در روز عروسی‌اشان برای یک بار هم که شده سوار بر ماشین های لوکس شوند. شاید همان خودرویی که آرزویش را دارند. خودرویی که هرگز تا آخر عمر نمی‌توانند خریداری‌اش کنند. شب عروسی بهانه‌ای است که حداقل برای چند ساعت، فارق از دنیای خودروهای بی کیفیت و خشک، سوار بر ارابه‌های نرم و تشریفاتی شد. اما برای تجربه این احساس خوب، باید هزینه کرد. خودرو اجاره ای ایرانی و اجاره ماشین های خارجی شامل هزینه‌هایی هستند که البته نمی توان گفت هزینه های بسیار زیادی را در بر دارند.

اجاره ماشین عروس و نکته های مهم آن
اجاره ماشین عروس و نکته های مهم آن

اجاره ماشین عروس و نکته های مهم آن

_یادتان باشد عروسی‌اتان فقط یک شب است. و شما می توانید با اجاره خودرو مورد نظرتان خاطره به یاد داشتنی برای خود و همسرتان ایجاد نمایید _سعی کنید ماشینی اجاره کنید که آشنایی نسبی با آن را داشته باشید . اجاره کردن خودروهای اسپرت گذر موقت به دلیل قدرت بالای موتور، مهارت خاص خود را طلب می‌کند البته بیشتر ماشین های اجاره ای شرکت اجاره خودرو طباطبایی با پلاک دایمی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

_شرکت اجاره خودرو طباطبایی  این اطمینان را به شما مشتریان اجاره خودرو می دهد که تمامی ماشین اجاره این شرکت از لحاظ فنی و ظاهری بدون کوچکترین مشکل و در بالاترین سطح می باشد. _یادتان باشد در روزهای گرم سال ۹۰ درصد خودروهای کلاسیک فاقد کولر هستند لذا شما می توانید یک خودرو اجاره ای کروک یا یک بنز و ب ام با توجه به لیست قیمت اجاره خودرو در سایت اجاره خودرو طباطبایی انتخاب نمایید.

_زمانی که تصمیم به اجاره ماشین گرفتید از قبل با شرکت تماس حاصل نمایید و از شرایط اجاره ماشین و قیمت اجاره خودرو و شرلیط رزرو اجاره خودرو سوالات و هماهنگی لازم را مبذول نمایید

_در انتخاب رنگ خودرو و رنگ اجاره ماشین خارجی احساسی عمل نکنید. گل‌آرایی خودروهایی که رنگ‌های عجیب دارند هزینه‌های اضافی خودش را دارد که باعث می شود با گل ارایی که از قبل در نظر گرفته اید با مشکل مواجه شوید.

_بنزین خودرو اجاره شده پای مشتری می باشد و همچنین در اجاره ماشین ایرانی و خارجی می بایست کیلومتر اضافه را در نظر بگیرید.

اجاره ماشین عروس و نکته های مهم آن
اجاره ماشین عروس و نکته های مهم آن

اجاره ماشین عروس و اجاره خودرو تهران

اجاره ماشین سدان

_سواری معمولی یا اصطلاحاً صندوقدار میگویند که دارای سقف ثابت ، صندوق عقب مجزا و دو ردیف صندلی بوده و می‌تواند دو یا چهار درب داشته باشد . سدان متداولترین شکل طراحی بدنه خودرو می‌باشد که می توان از اجاره ماشین ایرانی یا اجاره خودروهای خارجی در نظر گرفت که از اجاره ۲۰۶ تا اجاره ماشین بنز یا اجاره خودرو ب ام و نام برد.

اجاره ماشین عروس و نکته های مهم آن
اجاره ماشین عروس و نکته های مهم آن

اجاره ماشین کروک

ماشین است که در کنار اینکه متعلق به یکی از کلاس‌های استاندارد خودرو است ، سقف آن نیز امکان جمع شدن یا گسترده بودن را دارد . خودرو اجاره بنز و ب ام و از کلاس‌های گوناگون خودرو می‌توان یافت که در این دسته قرار می‌گیرند..

اجاره ماشین هاچبک

به خودروهایی میگویند که صندوق عقب آنها تقریباً حذف شده و در صندوق عقب و شیشه عقب خودرو یکی بوده و به صورت عمودی باز می‌شود . معمولاً با باز کردن این در علاوه بر فضای بار به داخل خودرو نیز دسترسی وجود دارد از جمله می توان اجاره ماشین ۲۰۶ یا اجاره ماشین بعضی از خودروهای خارجی و اجاره پراید نام برد..

اجاره ماشین شاسی بلند

اجاره خودرو شاسی بلند یا اس ‌یو وی به گونه ای از خودروها می‌گویند که برای کاربرد بیابانی و پیمودن مسیرهای ناهموار طراحی شده‌اند . این خودروها معمولا دو دیفرانسیل هستند و فاصله محور آنها تا سطح زمین بیشتر از خودروهای عادی است.

اجاره ماشین ون کوچک

گونه‌ای از خودرو است که از لحاظ ظاهری شبیه به خودروهای ون است و برای حمل و انتقال افراد طراحی شده است مینی‌ون ها ، بلندتر از گونه‌های سدان ، هاچ بک و استیشن واگن هستند و برای فضای داخلی بیشتر طراحی شده است برای اجاره بدون راننده و اجاره ماشین با راننده با شرکت اجاره خودرو طباطبایی تماس بگیرین.

اجاره ون بزرگ

به گونه‌ای از خودروها اطلاق می‌شود که برای ترابری اسباب و لوازم حجیم و سنگین و یا گروهی چند نفره از انسان‌ها استفاده می‌شود . خودروهای ون معمولاً بدنه‌ای مکعب شکل دارند که بر روی چهار چرخ سوار شده است..

فعالیت گروه اجاره خودرو طباطبایی در زمینه اجاره اتومبیل های لوکس و تشریفاتی به وزارتخانه ها ، سفارتها ، شرکتهای بزرگ داخلی و خارجی و اشخاص حقیقی می باشد که با تجربه چند ده ساله در این راستا و با توجه به مجهز بودن این موسسه به انواع اتومبیلهای ایرانی و خارجی روز دنیا به موفقیتهای بزرگی دست یافته ایم.. شایان ذکر است ارتقاء و پیشبرد در ساماندهی سیستم نوین تشریفات و اجاره خودرو و اجاره ماشین ایرانی و خارجی پایتخت با عزم و تلاش گروه حرفه ای مجموعه اجاره خودرو طباطبایی همراه بوده که همواره همگام با استانداردهای روز جهانی باعث گردیده این موسسه پیشرو در ابداء و نوآوری ، خدماتی عالی را در برآوردن نیاز مشتری با توجه به قیمت اجاره خودرو به صورت مناسب در جهت سرویس به شما مشتریان عزیز تمامی تلاش خود را می نمایید.

در حال حاضر این موسسه با شعبات مختلف در سراسر پایتخت و اجاره ماشین در تهران و اجاره ماشین در شهرستانهای ایران نیازهای مشتریان را در پاسخگویی ، تامین ، نظارت بر نحوه صحیح امور سرویس دهی بصورت مستمر در اولویت مسئولیتهای خود قرار داده و به مشتریان این امکان را می دهد خودروی درخواستی را در سایت این موسسه رویت کرده و سپس از طریق تلفن ، فکس و یا ایمیل رزور نمایند..

امروزه می توانید ماشین عروس را حتی با راننده نیز اجاره کنید. لوکس ترین ماشین های عروس به همراه گل آرایی و رانندگانی مجرب در اختیار شما قرار داده می شوند. بوتیک گل آرایی اجاره خودرو طباطبایی با مهارت بالا، نمونه هایی از جدیدترین گل آرایی های فصل را به همراه گل آرایی فصل و انواع تزیین های اختصاصی برای شما انجام می دهند. دسته گل و تاج عروس نیز از سایر خدماتی هستند که اجاره خودرو طباطبایی به زوج های جوان ارائه می دهد.

اجاره ماشین عروس و نکته های مهم آن
اجاره ماشین عروس و نکته های مهم آن

لیست قیمت اجاره خودرو طباطبایی

مراقب باشد!! با توجه به اینکه برخی مراکز اجاره خودرو از برند اجاره خودرو طباطبایی سوء استفاده میکنند، لازم به ذکر است که این مجموعه در قبال سودجویانی که از نام این موسسه استفاده میکنند و هیچ گونه مسئولیتی ندارد.


۰۹۱۲۱۰۱۰۲۰۰

۰۲۱-۲۲۰۰۰۱۰۰

۰۲۱-۳۳۰۰۰۱۰۰

۰۹۱۲۱۰۱۰۹۰۰

۰۲۱-۷۷۰۰۰۱۰۰

# تصویر خودرو مدل رنگ روزانه ماهیانه
۱ اجاره خودرو پورشه باکستر مازراتی گرن کبریو ۲۰۱۲ مشکی ۱۷,۰۰۰,۰۰۰ توافقی
۲ اجاره خودرو پورشه پانامرا پورشه پانامرا ۲۰۱۰-۲۰۱۲ قهوه ایی ۹,۵۰۰,۰۰۰ توافقی
۳ اجاره خودرو پورشه باکستر پورشه باکستر ۲۰۱۲ مشکی ۴,۸۰۰,۰۰۰ توافقی
۴ اجاره خودرو بنز E350 کروک بنز E350 کروک ۲۰۱۳ سفید ۵,۳۰۰,۰۰۰ توافقی
۵ اجاره خودرو بنز E250 بنز E250 ۲۰۱۴ سفید ۴,۸۰۰,۰۰۰ توافقی
۶ اجاره خودرو بنز CLS بنز CLS ۲۰۰۸ سفید ۳,۸۰۰,۰۰۰ توافقی
۷ اجاره خودرو بی ام و 428 کروک بی ام و ۴۲۸ کروک ۲۰۱۶ آبی ۴,۸۰۰,۰۰۰ توافقی
۸ اجاره خودرو بی ام و X6 بی ام و X6 ۲۰۱۱ سفید ۴,۳۰۰,۰۰۰ توافقی
۹ اجاره خودرو بی ام و X4 بی ام و X4 ۲۰۱۵ سفید ۴,۸۰۰,۰۰۰ توافقی
۱۰ اجاره خودرو بی ام و 220 بی ام و ۲۲۰ ۲۰۱۷ سفید ۴,۳۰۰,۰۰۰ توافقی
۱۱ اجاره خودرو بی ام و 328 بی ام و ۳۲۸ ۲۰۱۷ سفید ۳,۸۰۰,۰۰۰ توافقی
۱۲ اجاره خودرو فولکس تیگوان فولکس تیگوان ۲۰۱۸ مشکی ۴,۳۰۰,۰۰۰ توافقی
۱۳ اجاره خودرو کیا سورنتو نبو کیا سورنتو نبو ۲۰۱۶ سفید ۳,۶۰۰,۰۰۰ توافقی
۱۴ اجاره خودرو کیا اسپورتیج QL کیا اسپورتیج QL ۲۰۱۷ سفید ۳,۰۰۰,۰۰۰ توافقی
۱۵ اجاره خودرو کیا اپتیما حی تی لاین کیا اپتیما حی تی لاین ۲۰۱۶-۲۰۱۸ سفید , مشکی ۳,۰۰۰,۰۰۰ توافقی
۱۶ اجاره خودرو کیا اسپورتیج سراتو آپشنال ۱۳۹۸ سفید ۲,۰۰۰,۰۰۰ توافقی
۱۷ اجاره خودرو کیا سراتو نیو کیا سراتو نیو ۲۰۱۶ سفید , مشکی ۲,۰۰۰,۰۰۰ توافقی
۱۸ اجاره خودرو کیا پیکانتو کیا پیکانتو ۲۰۱۵ سفید ۱,۲۰۰,۰۰۰ توافقی
۱۹ اجاره خودرو هیوندای توسان نیو هیوندای توسان نیو ۲۰۱۶ سفید ۲,۹۰۰,۰۰۰ توافقی
۲۰ اجاره خودرو هیوندای سوناتا YF هیوندای سوناتا YF ۲۰۱۴ سفید ۲,۳۰۰,۰۰۰ توافقی
۲۱ اجاره خودرو هیوندای ولستر هیوندای ولستر ۲۰۱۶ سفید ۲,۳۰۰,۰۰۰ توافقی
۲۲ اجاره خودرو هیوندای النترا هیوندای النترا ۲۰۱۴ سفید ۲,۰۰۰,۰۰۰ توافقی
۲۳ اجاره خودرو برلیانس H320 برلیانس H320 ۱۳۹۷ سفید ۸۵۰,۰۰۰ توافقی
۲۴ اجاره خودرو دانگ فنک اچ سی کراس دانگ فنک اچ سی کراس ۱۳۹۷ سفید ۸۵۰,۰۰۰ توافقی
۲۵ اجاره خودرو پژو پارس پژو ۲۰۶ ۱۳۹۷ سفید ۵۰۰,۰۰۰ توافقی
۲۶ اجاره خودرو پژو 206 پژو پارس ۱۳۹۷ سفید ۵۵۰,۰۰۰ توافقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *