خانه / معرفی خودرو / پورشه / پورشه کاررا ۹۱۱ مدل ۲۰۱۶
پورشه کاررا ۹۱۱ مدل ۲۰۱۶ 3
پورشه کاررا ۹۱۱ مدل ۲۰۱۶

پورشه کاررا ۹۱۱ مدل ۲۰۱۶

پورشه کمپانی اسپرت‌ساز آلمانی به‌تازگی از مدل ۲۰۱۶ ۹۱۱ کاررا رونمایی کرده است و تصاویر متشر شده از این مدل نشان می‌دهد پورشه - اجاره خودرو پورشه - همچنان بر مشی خود یعنی اصلاح و بهسازی محصولاتش تاکید ویژه دارد. پس از ۵۲ سال از معرفی نخستین گونه این خودرو، فیس‌لیفت ۲۰۱۶ پورشه ۹۱۱ پر است از بهسازی و بازطراحی، چه در حوزه فنی و چه در حوزه طراحی داخلی و خارجی. اما ببینیم ۹۱۱ در برابر رقبای سرسختی همچون مرسدس AMG GT، آئودی R8 و جگوار F-type R چه چیزی برای ارائه دارد؟

پورشه کاررا 911 - <a href=
اجاره ماشین 911 در تهران - مدل 2016" width="300" height="200" class="size-medium wp-image-285" srcset="https://ejarehkhodro.com/wp-content/uploads/2015/09/2016-Porsche-911-Carrera-facelift-031-300x200.jpg 300w, https://ejarehkhodro.com/wp-content/uploads/2015/09/2016-Porsche-911-Carrera-facelift-031.jpg 832w" sizes="(max-width: 300px) 100vw, 300px" /> پورشه کاررا ۹۱۱ مدل ۲۰۱۶
پورشه کاررا 911 مدل 2016
پورشه کاررا ۹۱۱ مدل ۲۰۱۶

مهمترین خبر در مورد مدل ۲۰۱۶ پورشه ۹۱۱، موتور این خودرو است. از این پس توربین‌های سیستم توربوشارژر در قلب تمامی ۹۱۱ ها مشغول چرخیدن خواهد بود. پورشه اعلام نموده در این مدل از یک موتور جدید دوتوربو و شش سیلندر تخت ۳٫۰ لیتری استفاده شده که قادر است نیرو و راندمان بهتری در قیاس با موتورهای قبلی به خریداران ارائه کند. این موتور قادر است تا در مدل پایه کاررا ۳۷۰ اسب بخار قدرت و ۴۵۰ نیوتن متر تورک تولید نماید و با افزودن تجهیزاتی از قبیل اگزوزهای بهتر و تغییر در راندمان ECU قدرتی معادل ۴۲۰ اسب بخار و تورکی معادل ۵۰۰ نیوتن متر تولید نماید. این اعداد نشان می‌دهد ۹۱۱ در قیاس با مدل قبلی بهبود یافته و در هردو مدل بیش از ۲۰ اسب بخار بر قدرت و ۵۴ نیوتن متر بر گشتاورش اضافه شده و در عین حال تا ۱۲ درصد در مصرف سوخت صرفه‌جویی نموده است. موتور جدید ۹۱۱ می‌تواند تا ۷۵۰۰ دور در دقیقه دوران یابد و در طیفی گستره، فرمان انتقال نیروی خود را از طریق پدال‌های آلومینیومی و براق دریافت نماید.

لازم به یادآوری است که قدرت موتور از طریق یک جعبه دنده PKD دوکلاچه و اتوماتیک به چرخهای ۹۱۱ انتقال می‌یابد و به کمک این گیربکس جدید توانسته تا به میزان ۰٫۲ ثانیه در شتاب ۰ تا ۹۶ کاهش زمان داشته باشد و در ۴ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر در ساعت برسد و در نهایت تا ۲۹۵ کیلومتر در ساعت، سرعت بگیرد. نمونه کاررا S نیز با همین میزان بهبود می‌تواند در ظرف ۳٫۷ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر در ساعت برسد و در نهایت به بیشینه ۳۰۷ کیلومتر در ساعت فائق آید. با آنکه اصلاحات انجام گرفته نشانه‌ای از محافظه‌کاری پورشه در توسعه مدل ۹۱۱ است اما نباید فراموش کرد که پورشه ۹۱۱ در مدل ۲۰۱۲ خود که به یک جعبه‌دنده دستی مجهز بود به زمان ۴٫۴ ثانیه برای شتاب ۰ تا ۱۰۰ کیلومتر احتیاج داشت و تنها تا سرعت ۲۹۰ کیلومتر در ساعت سرعت می‌گرفت.

علاوه بر طراحی جدید در چراغ‌های جلو و عقب، کابین ۹۱۱ نیز با تغییراتی همراه بوده و مهمترین این تغییرات به صفحه نمایشگر کنسول مرکزی برمی‌گردد که کاربردی‌تر و بزرگتر شده است. همچنین علاوه بر سیستم کروز کنترل تطبیقی، سیستم نشان‌دهنده نقاط کور، سیستم ترمز post collision، سیستم حرکت/توقف، کاسه چراغ‌های LEDجلو، اگزوزهای دوبل عقب و بخش‌هایی از کابین که تغییر کرده و بهبود یافته‌اند، دریچه خنک‌کننده موتور در بخش عقب نیز با تغییراتی مواجه شده است. کابین با بزرگتر شدن صفحه نمایشگر لمسی، به سیستم Apple CarPlay مجهز شده است و می‌توان با استفاده از صفحه لمسی و ۷ اینچی کنسول مرکزی از سیستم ناوبری به راحتی استفاده نمود.

از نکات جالب مدل ۲۰۱۶ پورشه ۹۱۱ می‌توان به استفاده از سیستم مدیریت تعلیق فعال پورشه (PASM) به صورت استاندارد اشاره کرد که پیش از این تنها در مدلهای کاررا S 911 وجود داشت. همچنین این مدل از فنرهای فعال با توان تغییر در ارتفاع تا ۱٫۰۲ سانتی‌متر نیز سود می برد که تا پیش از این تنها در گونه های بالاتر ۹۱۱ موجود بود. همچنین این مدل به یک سلکتور مجهز است که می‌تواند سیستم خودرو را روی یکی از ۴ حالت نرمال، ورزشی، فوق ورزشی و حالت انتخاب فردی تنظیم نماید و با این کار عملکرد خودرو را با حال و هوای راننده و مکان خودرو سازگار نماید.

قیمت این مدل از ۹۰هزار دلار شروع می‌شود و با افزایش در مدلهای کاررا S، کابریولت و … به سقف ۱۱۶ هزار دلار در مدل کابریولت کاررا S می‌رسد.

Print Friendly, PDF & Email

مرکز اجاره خودرو بدون راننده طباطبایی

تلفن تماس:۰۹۱۲۱۰۱۰۹۰۰ - ۰۹۱۲۱۰۱۰۸۲۲

مشخصات خودرو اجاره بهای خودرو
# تصویر خودرو رنگ مدل روزانه ماهیانه
۱ اجاره پورشه پانامرا پورشه پانامرا ۴S قهوه ای ۲۰۱۰ ۳,۵۰۰,۰۰۰ ۵۰,۰۰۰,۰۰۰
۲ اجاره بنز S500 بنز S500 (فول کامل) مشکی ۲۰۰۹ ۱,۸۰۰,۰۰۰ ۳۵,۰۰۰,۰۰۰
۳ اجاره بی ام و 428 کروک بی ام و ۴۲۸ (کروک) آبی کاربنی ۲۰۱۵ ۱,۸۰۰,۰۰۰ ۳۵,۰۰۰,۰۰۰
۴ اجاره بی ام و x6 بی ام و X6 سفید ۲۰۱۱ ۱,۷۰۰,۰۰۰ ۳۲,۰۰۰,۰۰۰
۵ اجاره بی ام و x6 بی ام و X4 سفید ۲۰۱۵ ۱,۶۰۰,۰۰۰ ۳۱,۰۰۰,۰۰۰
۶ اجاره پورشه باکستر کروک قهوه ایی پورشه باکستر (کروک) قهوه ای ۲۰۱۱ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۷ اجاره پورشه باکستر کروک پورشه باکستر (کروک) سفید ۲۰۱۱ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۸ اجاره بنز E250 بنز E250 سفید ۲۰۱۴ ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۹ اجاره بی ام و z4 کروک بی ام و Z4 (کروک) سفید ۲۰۱۴ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ اجاره بی ام و 528 بی ام و ۵۲۸ سفید ۲۰۱۴ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۱ اجاره بی ام و 528 بی ام و ۵۲۸ مشکی مات (کربن) ۲۰۱۳ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۲ اجاره بی ام و 328 بی ام و ۳۲۸ سفید ۲۰۱۴ ۱,۰۰۰,۰۰۰ ۱۹,۰۰۰,۰۰۰
۱۳ اجاره بنز CLS بنز CLS مشکی مات (کربن) ۲۰۰۸ ۹۵۰,۰۰۰ ۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۴ اجاره لندکروز GXR لندکروز مشکی ۲۰۱۰ ۸۵۰,۰۰۰ ۱۷,۰۰۰,۰۰۰
۱۵ اجاره بنز C200 بنز C200 سفید ۲۰۱۱ ۸۵۰,۰۰۰ ۱۷,۰۰۰,۰۰۰
۱۶ اجاره پرادو دو درب پرادو نیو (دو درب) سفید ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۷ اجاره پرادو دو درب پرادو نیو (دو درب) مشکی ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۸ اجاره سانتافه نیو سانتافه نیو (IX45) مشکی ۲۰۱۵ ۵۰۰,۰۰۰ ۱۲,۰۰۰,۰۰۰
۱۹ اجاره سانتافه نیو سانتافه نیو (IX45) سفید ۲۰۱۴ ۴۵۰,۰۰۰ ۱۱,۰۰۰,۰۰۰
۲۰ اجاره اسپورتیج اسپورتیج نیو (فول) سفید ۲۰۱۴ ۴۵۰,۰۰۰ ۱۱,۰۰۰,۰۰۰
۲۱ اجاره اسپورتیج اسپورتیج نیو (نیمه فول) سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۲۲ اجاره اپتیما اپتما نیو سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۲۳ اجاره سوناتا نیو YF سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۲ ۳۸۰,۰۰۰ ۹,۰۰۰,۰۰۰
۲۴ اجاره سوناتا نیو سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۱ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۲۵ اجاره النترا النترا سفید ۲۰۱۴ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۲۶ اجاره پژو پرشیا پژو پرشیا سفید ۱۳۹۴-۵ ۱۳۰,۰۰۰ ۳,۰۰۰,۰۰۰
۲۷ اجاره پژو 206 پژو ۲۰۶ سفید ۱۳۹۴-۵ ۱۳۰,۰۰۰ ۳,۰۰۰,۰۰۰

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *