خانه / اخبار خودرو / حفظ مشتری لازمه بقای یک صنعت است
حفظ مشتری لازمه بقای یک صنعت است - اجاره خودرو طباطبایی
حفظ مشتری لازمه بقای یک صنعت است - اجاره خودرو طباطبایی

حفظ مشتری لازمه بقای یک صنعت است

مدیرعامل شرکت خدمات فنی رنا با بیان اینکه خدمات پس از فروش فاکتور عمده ای در فروش محصولات و جلب توجه مشتری محسوب می شود که تطابق آن با نیازها و خواسته های مشتریان که از آن به کیفیت خدمات تعبیر می شود، می تواند مزیتی رقابتی برای سازمان باشد ، افزود : مشتری راضی از خدمات خود به عنوان یک تبلیغگر برای شرکت فعالیت می کند و می تواند باعث جذب مشتریان دیگری شود در نتیجه رضایت مشتری هنگامی حاصل می شود که آنچه از سوی سازمان ارائه می گردد و نیازها و انتظارات مشتری را پوشش بدهد.

مهندس حداد با اشاره به رشد تکنولوژی و فناوری های اطلاعاتی گفت : رفاه عمومی افزایش یافته و بالاتر رفتن سطح زندگی در جوامع مختلف باعث افزایش سطح آگاهی و انتظار مشتریان گردیده است. تأمین رضایت مشتری هدف اساسی موسسات تولیدی و خدماتی می باشد. مشتریان ناراضی با تبلیغات منفی علیه محصولات شرکت باعث می شوند که مشتریان بالقوه نسبت به محصولات شرکت بدبین شده و در خریدهای احتمالی آینده محصولات این شرکت را نخواهند خرید، در نتیجه به دلیل کاهش مشتریان، فروش و سهم بازار شرکت نسبت به رقبا کاهش خواهد یافت و ادامه بقای شرکت با مشکل مواجه خواهد شد.

مدیرعامل شرکت خدمات فنی رنا افزود : مشتریان تنها منبع برگشت سرمایه سایپا - اجاره ماشین و خودرو خارجی - سایپا">کرایه خودروهای سایپا - دیزل محسوب می شوند و در مسیر برگشت سرمایه شرکت خدمات فنی رنا بعنوان ارائه کننده خدمات پس از فروش محصولات سایپا دیزل در خط مقدم حضور دارد. از اینرو همه فعالیت ها و توانمندیهای رنا بایستی معطوف به رضایت مشتری شود.

وی اظهار داشت : با توجه به بازار رقابتی ، شرکت ها با تولید محصولات و خدمات با کیفیت بالا در تلاش هستند تا رضایت و وفاداری مشتری را بدست آورند. رسیدن به رضایت مشتری که در نهایت منجر به سودآوری می شود هدف اصلی تجارت است، به این دلیل که رابطه بسیار قوی بین کیفیت محصول و خدمات، رضایت مشتری و سودمندی شرکت وجود دارد.

حداد گفت : احتمال برگشت مشتریان راضی زیاد است ولی مشتریانی که ناراضی هستند به جای دیگری مراجعه می کنند. پس رمز بقای شرکت های خدماتی ، حفظ مشتریان راضی می باشد. وفاداری مشتری تابعی از رضایتمندی است. مشتریان راضی برای موفقیت بلندمدت شرکت عامل مهمی محسوب می شوند. رضایت بالای مشتری منجر به ثبات و وفاداری بیشتر مشتری می گردد. که در نهایت باعث بازده و منافع در آینده خواهد شد جذب یک مشتری جدید خیلی گران تر از حفظ مشتری موجود می باشد .

وی در ادامه افزود : در شرایط کنونی که مشتریان بقای شرکت را رقم می زند، دیگر نمی توان نسبت به انتظارات و خواسته های مشتریان بی تفاوت بود. باید همه فعالیت ها و توانمندی های خود را متوجه رضایت مشتری کنیم. چرا که تنها منبع برگشت سرمایه مشتریان هستند. بنابراین، نخستین اصل در دنیای کسب و کار امروزی ایجاد ارزش های مشتری پسند است. و تنها ازطریق فرایندهای شرکت می توان ارزش های مشتری پسند ایجاد کرد .

مدیرعامل شرکت خدمات فنی رنا گفت : اگر مشتریان به وسیله خدمات خاصی رضایتمند شوند، به احتمال زیاد خرید خود را تکرار خواهند کرد. مشتریان رضایت مند همچنین احتمالا با دیگران درباره تجارب خود صحبت می کنند که در نتیجه در تبلیغات دهان به دهان مثبت درگیر می شوند. در مقابل مشتریان ناراضی احتمالا ارتباط خود را با شرکت قطع می کنند و در تبلیغات دهان به دهان منفی درگیر می شوند. به علاوه رفتارهایی از قبیل تکرار خرید و تبلیغات دهان به دهان مستقیما بقا و سودآوری یک شرکت را تحت تاثیر قرار می دهند.

وی در ادامه افزود: باید حس مشتری را درک کنیم. درک رضایتمندی به فعالیت هایی که ما را به دستیابی به آن هدایت می کند اثر بسزائی دارد. برای بدست آوردن رضایت مشتری شرکت ها نیاز به تولید محصول با کیفیت عالی و جذاب برای تهیه خرسندی مشتری را دارند .اگر ما بخواهیم سطح بالایی از رضایت مشتری را حفظ کنیم باید ارتباط دوطرفه با مشتری را سر لوحه قرار بدهیم و نیازهای مشتریان را شناسایی بکنیم و برای جلب رضایت شان برنامه ریزی کنیم. تمام فعالیتهای شرکت در این راستا قرار گرفته است که گاها بعضی از آنها هزینه تلقی می شود و حال آنکه پس از تبدیل به محصول خوشه خواهد داد اگر به این باور برسیم حرکت ها و تصمیم ها جدی تر خواهد شد و چرخه کامل به وفاداری مشتری ختم می شود.

Print Friendly, PDF & Email

مرکز اجاره خودرو بدون راننده طباطبایی

تلفن تماس:۰۹۱۲۱۰۱۰۹۰۰ - ۰۹۱۲۱۰۱۰۸۲۲

مشخصات خودرو اجاره بهای خودرو
# تصویر خودرو رنگ مدل روزانه ماهیانه
۱ اجاره پورشه پانامرا پورشه پانامرا ۴S قهوه ای ۲۰۱۰ ۳,۵۰۰,۰۰۰ ۵۰,۰۰۰,۰۰۰
۲ اجاره بنز S500 بنز S500 (فول کامل) مشکی ۲۰۰۹ ۱,۸۰۰,۰۰۰ ۳۵,۰۰۰,۰۰۰
۳ اجاره بی ام و 428 کروک بی ام و ۴۲۸ (کروک) آبی کاربنی ۲۰۱۵ ۱,۸۰۰,۰۰۰ ۳۵,۰۰۰,۰۰۰
۴ اجاره بی ام و x6 بی ام و X6 سفید ۲۰۱۱ ۱,۷۰۰,۰۰۰ ۳۲,۰۰۰,۰۰۰
۵ اجاره بی ام و x6 بی ام و X4 سفید ۲۰۱۵ ۱,۶۰۰,۰۰۰ ۳۱,۰۰۰,۰۰۰
۶ اجاره پورشه باکستر کروک قهوه ایی پورشه باکستر (کروک) قهوه ای ۲۰۱۱ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۷ اجاره پورشه باکستر کروک پورشه باکستر (کروک) سفید ۲۰۱۱ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۸ اجاره بنز E250 بنز E250 سفید ۲۰۱۴ ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۹ اجاره بی ام و z4 کروک بی ام و Z4 (کروک) سفید ۲۰۱۴ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ اجاره بی ام و 528 بی ام و ۵۲۸ سفید ۲۰۱۴ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۱ اجاره بی ام و 528 بی ام و ۵۲۸ مشکی مات (کربن) ۲۰۱۳ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۲ اجاره بی ام و 328 بی ام و ۳۲۸ سفید ۲۰۱۴ ۱,۰۰۰,۰۰۰ ۱۹,۰۰۰,۰۰۰
۱۳ اجاره بنز CLS بنز CLS مشکی مات (کربن) ۲۰۰۸ ۹۵۰,۰۰۰ ۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۴ اجاره لندکروز GXR لندکروز مشکی ۲۰۱۰ ۸۵۰,۰۰۰ ۱۷,۰۰۰,۰۰۰
۱۵ اجاره بنز C200 بنز C200 سفید ۲۰۱۱ ۸۵۰,۰۰۰ ۱۷,۰۰۰,۰۰۰
۱۶ اجاره پرادو دو درب پرادو نیو (دو درب) سفید ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۷ اجاره پرادو دو درب پرادو نیو (دو درب) مشکی ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۸ اجاره سانتافه نیو سانتافه نیو (IX45) مشکی ۲۰۱۵ ۵۰۰,۰۰۰ ۱۲,۰۰۰,۰۰۰
۱۹ اجاره سانتافه نیو سانتافه نیو (IX45) سفید ۲۰۱۴ ۴۵۰,۰۰۰ ۱۱,۰۰۰,۰۰۰
۲۰ اجاره اسپورتیج اسپورتیج نیو (فول) سفید ۲۰۱۴ ۴۵۰,۰۰۰ ۱۱,۰۰۰,۰۰۰
۲۱ اجاره اسپورتیج اسپورتیج نیو (نیمه فول) سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۲۲ اجاره اپتیما اپتما نیو سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۲۳ اجاره سوناتا نیو YF سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۲ ۳۸۰,۰۰۰ ۹,۰۰۰,۰۰۰
۲۴ اجاره سوناتا نیو سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۱ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۲۵ اجاره النترا النترا سفید ۲۰۱۴ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۲۶ اجاره پژو پرشیا پژو پرشیا سفید ۱۳۹۴-۵ ۱۳۰,۰۰۰ ۳,۰۰۰,۰۰۰
۲۷ اجاره پژو 206 پژو ۲۰۶ سفید ۱۳۹۴-۵ ۱۳۰,۰۰۰ ۳,۰۰۰,۰۰۰

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *