خانه / اخبار خودرو / گوگل از سیستم مستقل اینفوتینمنت اندروید رونمایی کرد
گوگل در نمایشگاه CES 2017 از سیستم اینفوتینمنت مستقلی رونمایی کرد که البته با همکاری پاناسونیک و کوالکام ساخته شده است.

گوگل از سیستم مستقل اینفوتینمنت اندروید رونمایی کرد

گوگل از سیستم مستقل اینفوتینمنت اندروید رونمایی کرد

گوگل در نمایشگاه CES 2017 از سیستم اینفوتینمنت مستقلی رونمایی کرد که البته با همکاری پاناسونیک و کوالکام ساخته شده است. با وجود اینکه تنها چند روزی از سال ۲۰۱۷ می گذرد، اما می توان نمایشگاه CES 2017 را بزرگ ترین رویداد سال دانست؛ زیرا شاهد کمپانی های مختلفی بودیم که از محصولات بی شماری رونمایی کردند.

بوش 7 گوگل از سیستم مستقل اینفوتینمنت اندروید رونمایی کرد   اجاره ماشین
گوگل از سیستم مستقل اینفوتینمنت اندروید رونمایی کرد

اجاره خودرو

در خلال معرفی محصولات مختلف، سه کمپانی قدرتمند پاناسونیک، کوالکام و گوگل از یک سیستم اینفوتینمنت مستقل رونمایی کردند که قرار است در خودروها استفاده شود. با وجود اینکه اندروید Auto هم اکنون در خودروهای مدرن استفاده می شود، سیستم اینفوتینمنت جدید گوگل نه تنها می تواند صفحه تلفن هوشمند کاربر را روی نمایشگر اتومبیل نشان دهد بلکه می تواند تمام سیستم را مبتنی بر پلتفرم اندروید سازد که این کار باعث می شود سازندگان خودرو بتوانند از آن استفاده کنند و با توجه به ایده ای که مدنظر دارند، آن را شخصی سازی کنند.

یکی از مسئولان پاناسونیک به نام گبهارت در مورد این محصول گفته است از ابتدا هدف آنها این بود که بتوانند سیستم اینفوتینمنتی بسازند که پروسه تولید را کوتاه تر کند و هزینه توسعه نیز برای سازندگان خودرو کمتر شود. وی ادامه داده است: با همکاری مشترک پاناسونیک، کوالکام و گوگل، ما توانستیم به این هدف برسیم و درنتیجه سیستم اینفوتینمنتی تولید کنیم که خلاقانه و آینده نگرانه است. درواقع می توان این محصول را فراتر از آنچه هم اکنون استفاده می شود دانست و ما قصد داریم قابلیت هایی را به این سیستم اضافه کنیم که انتظار وجودشان حتی در نسل بعدی این سیستم ها نمی رفت.

 

0395caf9 52f0 47fe 956c 3aaa7f938a0a گوگل از سیستم مستقل اینفوتینمنت اندروید رونمایی کرد   اجاره ماشین
گوگل از سیستم مستقل اینفوتینمنت اندروید رونمایی کرد

اجاره ماشین بدون راننده

از مشخصات سخت افزاری این محصول می توان به تراشه اسنپدراگون ۸۲۰Am کوالکام اشاره کرد که دارای مودم X12 LTE است. این مودم می تواند سرعت دانلود ۶۰۰ مگابیت بر ثانیه و سرعت آپلود ۱۵۰ مگابیت بر ثانیه در اختیار کاربر قرار دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *