خانه / معرفی خودرو / مرسدس بنز / نسخه AMG پیکاپ مرسدس X کلاس پشت چراغ قرمز
نسخه AMG پیکاپ مرسدس X کلاس پشت چراغ قرمز - اجاره خودرو

نسخه AMG پیکاپ مرسدس X کلاس پشت چراغ قرمز

نسخه AMG پیکاپ مرسدس X کلاس پشت چراغ قرمز

طرفداران پیکاپ های قدرتمند ۸ سیلندر از شنیدن اینکه مرسدس بنز برنامه‌هایی برای تولید نسخه AMG پیکاپ X کلاس ندارد ناراحت خواهند شد. این خودرو در حال حاضر یکی از قدرتمندترین مدل‌های کلاس خود در بازارهای اروپا و استرالیا بوده اما با عدم تولید مدل AMG نخواهد توانست به خودروهایی چون فورد رنجر رپتور نزدیک شود.

rent car 2017 07 24 22 06 07 300x169 نسخه AMG پیکاپ مرسدس X کلاس پشت چراغ قرمز   اجاره ماشین
نسخه AMG پیکاپ مرسدس X کلاس پشت چراغ قرمز – اجاره خودرو

اطلاعات یاد شده توسط مدیر جهانی ون‌های مرسدس تأیید شده است. او در زمان معرفی پیکاپ جدید مرسدس در آفریقای جنوبی گفته است:

من فکر می‌کنم که این خودرو در بحث استایل و سایر موارد کاملاً احساس‌برانگیز است. به نظر من این محصول برای نسخه ۸ سیلندر صحیح نیست.

اگرچه ما تقریباً با نظرات مدیر مرسدس موافق هستیم اما پیشرانه‌ای چون نسخه ۶ سیلندر ۳ لیتری AMG می‌تواند در این پیکاپ بکار رود. این ایده توسط رئیس بخش ون‌های مرسدس در آفریقای جنوبی رد نشده است.

اجاره خودرو بدون راننده

rent car 2017 07 24 22 06 09 300x169 نسخه AMG پیکاپ مرسدس X کلاس پشت چراغ قرمز   اجاره ماشین
نسخه AMG پیکاپ مرسدس X کلاس پشت چراغ قرمز – اجاره خودرو

این مدیر گفته است:

در این مرحله ما نسخه AMG را تولید نخواهیم کرد اما طبیعتاً مدیران شرکت تقاضاها برای تولید چنین مدلی را در نظر خواهند گرفت. و اجازه دهید این خودرو عرضه شده و بازخورد مصرف‌کنندگان را مشاهده کنیم و قطعاً به گفت‌وگوهای خود با مدیران ارشد درباره احتمال تولید آن ادامه خواهیم داد. بیایید هیچ‌چیزی را رد نکنیم. ببینیم به کجا می‌رویم.

rent car 2017 07 24 22 06 10 300x169 نسخه AMG پیکاپ مرسدس X کلاس پشت چراغ قرمز   اجاره ماشین
نسخه AMG پیکاپ مرسدس X کلاس پشت چراغ قرمز – اجاره خودرو

کرایه ماشین

اگرچه تولید X کلاس AMG همانند یک سراب است اما ارائه نسخه cab-chassis حداقل برای بازار استرالیا قبلاً تأیید شده است. این نسخه متمرکز بر کارهای تجاری با دو تریم پایه عرضه خواهد شد و بدین ترتیب تعداد نسخه‌های پیکاپ جدید مرسدس به ۱۸ عدد افزایش خواهد یافت.

زمانی که درباره استفاده از حرف‌های خاص برای نام‌گذاری خودرو فکر می‌کردیم گفتیم که X چه خوب است. و فکر کردیم که حرف X برای هماهنگی با جنبه‌های تجاری و گیرایی پیکاپ عالی بوده و سبک زندگی لوکس‌تری را نشان می‌دهد. ما متقاعد شدیم که X کلاس نامی قوی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *