خانه / معرفی خودرو / بی ام دبلیو / مشخصات فنی شاسی‌بلند جدید ب‌ام‌و X7
مشخصات فنی شاسی‌بلند جدید ب‌ام‌و X7 - اجاره خودرو

مشخصات فنی شاسی‌بلند جدید ب‌ام‌و X7

مشخصات فنی شاسی‌بلند جدید ب‌ام‌و X7

طبق سندی که افشا شده، شاسی‌بلند لوکس ب‌ام‌و X7 حداقل با سه پیشرانه متفاوت عرضه خواهد شد. مدل  X7 xDrive 40i احتمالاً با پیشرانه ۶ سیلندر ۳ لیتری توئین توربو با خروجی ۳۳۵ اسبی و گشتاور ۴۵۰ نیوتون متری ارائه خواهد شد. همچنین گفته می‌شود مدلی با نام X7 xDrive 50i  در دسترس خواهد بود که دارای پیشرانه ۸ سیلندر ۴٫۴ لیتری توئین توربوی ۴۴۵ اسبی خواهد بود. گشتاور این پیشرانه ۶۴۸ نیوتون متر اعلام شده است. همچنین مدلی دیزلی با نام X7 xDrive40d وجود خواهد داشت که دارای پیشرانه‌ای ۳ لیتری است.

اجاره خودرو

مشخصات فنی شاسی‌بلند جدید ب‌ام‌و X7
مشخصات فنی شاسی‌بلند جدید ب‌ام‌و X7

مشخصات فنی شاسی‌بلند جدید ب‌ام‌و X7

مشخصات فنی شاسی‌بلند جدید ب‌ام‌و X7 – اجاره خودرو ب‌ام‌و احتمالاً نسخه پلاگین هیبریدی X7 را نیز عرضه می‌کند. دیگر مدل‌ها نیز در راه خواهند بود و پیشرانه‌هایی مخصوص بازارهای معین در نظر گرفته خواهند شد. مشخصات فنی شاسی‌بلند جدید ب‌ام‌و X7 – اجاره خودرو X7 جدید بزرگ‌ترین و لوکس‌ترین شاسی‌بلند برند خواهد بود و به عنوان پرچم‌دار این شرکت عمل خواهد کرد. این خودرو دارای طراحی سه ردیفه بوده و برای خانواده‌های بزرگ خودرویی ایده آل محسوب خواهد شد. طراحی این خودرو احتمالاً شباهت‌هایی با مدل X5 خواهد داشت. جدیدترین محصول باواریایی ها به‌طور قابل‌توجهی طویل‌تر و لوکس‌تر خواهد بود. مشخصات فنی شاسی‌بلند جدید ب‌ام‌و X7 – اجاره خودرو ب‌ام‌و X7 به عنوان مدل سال ۲۰۱۹ در آمریکا عرضه خواهد شد و به مصاف رقبایی چون رنجروور و مرسدس GLS خواهد رفت. X7 در تأسیسات اسپارتانبورگ ب‌ام‌و به همراه کراس اوورهای X3، X4، X5 و X6 تولید خواهد شد.

اجاره خودرو بی ام و

مشخصات فنی شاسی‌بلند جدید ب‌ام‌و X7
مشخصات فنی شاسی‌بلند جدید ب‌ام‌و X7

 

این یک bmw X7 است و بزرگترین خودروی این برند و یکی از لوکس‌ترین SUV های جهان. این قطعه بزرگ آهنی از مدل X5 بزرگتر است و کمی بزرگتر از برخی از مدل‌های رنج‌روور به نظر می‌رسد و البته در مقایسه کمی از مرسدس GLS کوچکتر است. با این وجود به راحتی می‌تواند ۷ نفر را روی صندلی‌های چرمی و فناورانه‌اش جای دهد. از طرفی یک مدل “بیزینس کلاس” از این خودرو با ۶ صندلی منحصربه‌فرد یا یک نیمکت در ردیف وسط را با تمایل خود انتخاب کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *