خانه / معرفی خودرو / هیوندای / هیوندای i30 استیشن ۲۰۱۷ بررسی فنی و مشخصات این خودرو

هیوندای i30 استیشن ۲۰۱۷ بررسی فنی و مشخصات این خودرو

هیوندای i30

با توجه به پایین بودن قیمت نسخه‌ی پایه از i30 تورر در مقایسه با دیگر خودروهای مشابه، مثل اشکودا اُکتاویا؛ همراه با داشتن فضای کابین بیشتر در این کلاس خودرویی و مجهز بودن به سیستم‌های ایمنی قابل قبول، هیوندای i30 تورر در نوع خود،محصولی منحصر به فرد به شمار می‌آید.

این مدل در واقع پاسخی است به خودروهایی مانند فولکس‌واگن گولف تورر و رنو مگان اسپورت تورر که با استاندارهای روز صنعت خودورسازی دنیا، مثل سنسور حرکت بین خطوط، چراغ‌هایی با قابلیت تنظیم ارتفاع نور به صورت اتوماتیک، ترمز خودکار اضطراری و سیستم هشدار خستگی و خوا‌ب‌آلودگی راننده همراه شده است. این درحالی است که امکانات و سیستم‌های ذکر شده در بسیاری از خودروهای هم رده و حتی در کلاس بالاتر از این خودرو نیز به چشم نمی‌خورد.

 طراحی بدنه

قسمت جلویی و دماغه i30 تورر درست همانند خواهر خود یعنی i30 هاچ‌بک، دارای فضای مشبک رادیاتور اسپرت و اختصاصی هیوندای است که همراه با چراغ‌های براق و کشیده به سمت داخل نمایی خاص به این خودرو بخشیده است. در قسمت انتهایی خودرو شیب ملایم سقف مانع از ایجاد نمایی زمخت و زشت برای این خودور شده و این درحالی است که خطوط تند و تیز به کار رفته بر روی درهای خودرو، ذهن‌ها را از یکپارچه بودن قطعات بدنه منحرف می‌کند و نمایی چند بعدی به آن داده است.

هیوندای i30

Hyundai i30 we036r هیوندای i30 استیشن ۲۰۱۷ بررسی فنی و مشخصات این خودرو  اجاره ماشین
هیوندای i30

پیشرانه

پیشرانه مدل تورر i30 درست همانند نسخه هاچ‌بک این خودروی کره‌ای است و بدین معنا است که موتور بنزینی یک لیتری توربو شارژ با توان ۱۱۸ اسب بخار و موتور ۱.۴ لیتری توربو شارژ با توان ۱۳۸ اسب بخار به همراه موتور ۱.۶ لیتری دیزلی با توان‌های ۱۰۸ یا ۱۳۴ اسب بخار گزینه‌های موجود برای این تورر زیبا هستند که مشتریان قادر به انتخاب و سفارش آنها خواهند بود. تمامی مدل‌ها دارای جعبه دنده ۶ سرعته دستی هستند، اما نسخه‌ی ۱.۴ لیتری به واسطه قدرت بالاتر نیازمند جعبه دنده سریعتری است لذا این مدل با جعبه دنده ۷ سرعته اتوماتیک و دو کلاچه نیز ارائه می‌شود. مصرف سوخت در موتور بنزینی با توان ۱۳۸ اسب بخار ۴.۸ لیتر به ازای هر ۱۰۰ کیلومتر بوده و در نسخه موتور دیزلی رقم فوق‌العاده ۳.۱۷ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر برای i30 تورر به ثبت رسیده است.

 فضای داخلی

یکی از نقاط قوت بسیار مهم i30 تورر صندوق عقب آن است جایی که با دارا بودن فضای ۶۰۲ لیتری، در مقایسه با تمام خودروهای هم‌رده و هم کلاس خود از جمله فورد موندئو و آئودی A6 Avant، خود را در موقعیت برتری قرار داده است. تجهیزات به کار رفته در داخل کابین دارای کیفیت قابل قبولی خواهد بود، هرچند که هیوندای می‌توانست در این زمینه کمی بهتر عمل کند. صندلی‌های عقب با قابلیت جمع شدن این امکان را به i30 تورر می‌دهد تا فضای کلی داخل کابین را به رقم ۱۶۵۰ لیتر برساند که از نزدیکترین رقیب خود یعنی اشکودا اُکتاویا تورر، ۱۰۰ لیتر کمتر است. این فضای عالی، در نتیجه‌ی ایجاد شیب و حالت مخروطی شکل در طراحی سقف خودرو حاصل شده است.

Hyundai i30 2 jnti9i هیوندای i30 استیشن ۲۰۱۷ بررسی فنی و مشخصات این خودرو  اجاره ماشین
هیوندای i30

اجاره خودرو

ایمنی

یکی دیگر از نقاط قوت i30 تورر، در بحث ایمنی است جایی که تمامی سیستم‌های ایمنی به کار رفته در مدل هاچ‌بک این خودرو، در نسخه‌ی تورر نیز پیاده‌سازی شده است. از جمله مهترین این سیستم‌ها و تجهیزات می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • فناوری هشدار خواب‌آلودگی و خستگی: که موظف به بررسی رفتار راننده حین رانندگی است تا در مواقع اضطراری سیستم‌های ترمز خودرو را به صورت اتوماتیک فعال کند.
 • سیستم هشدار حرکت بین خطوط: که هوشمندانه در صورت تغییر مسیر خودرو حین رانندگی بدون اعمال نشانه‌هایی مبنی بر تصمیم راننده جهت تغییر مسیر مانند راهنما زدن، از طریق صدا هشدار به راننده را ارسال می‌کند.
 • تنظیم خودکار ارتفاع نور چراغ: به صورت اتوماتیک و براساس موقعیت خودروهای عبوری از روبرو و فاصله تا آنها در شب، وضعیت چراغ‌ها را به نورپایین و نوربالا تغییر می‌دهد.
 • سیستم ترمزگیری خودکار در مواقع اضطراری: مدت زمان زیادی از اجباری شدن استفاده از این سیستم در تمامی خودروها نمی‌گذرد. سیستمی که به اعتقاد کارشناسان تا ۳۸ درصد تصادفات ناشی از برخورد خودرو از پشت به خودروی جلو را کاهش می‌دهد. هر دو مدل i30 تورر و هاچ‌بک به این سیستم به عنوان یک استاندارد ضروری خودروهای امروزی مجهز هستند. این سیستم از طریق رادارهای تعبیه شده روی خودرو، جاده‌ی پیش روی خود را اسکن می‌کند و در صورت تشخیص احتمال برخورد و این نکته که راننده عکس‌العمل مناسب را از خود نشان ‌نمی‌دهد به صورت خودکار سرعت خودرو را کم و یا به طور کامل آن را متوقف می‌کند. درست مانند تمام سیستم‌های ترمز خودکار، این سیستم به کار رفته در i30 تورر تنها مختص خودروهای عبوری نبوده و عابران ‌پیاده را نیز تشخیص داده و عکس‌العمل مناسب را در مواقع اضطراری از خود نشان می‌دهد.

علاوه بر ۴ مورد ذکر شده، پارامترهای اجباری دیگری نیز به عنوان موارد ایمنی لازم در i30 تورر به کار گرفته شده است که از جمله مهمترین این سیستم‌ها میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

برنامه حفظ پایداری سیستم برق خودرو، ترمزهای ضد قفل، مانیتور کردن میزان فشار و باد لاستیک‌ها و محافظ صندلی کودک.

سیستم کروز کنترل استفاده شده در هوندا سیویک جدید می‌تواند این خودرو را از نظر سیستم‌های ایمنی استاندارد در رده‌ای بالاتر از i30 تورر قرار دهد اما طبق اخبار رسیده هوندا برنامه‌ای برای ساخت نسخه خانوادگی و تورر سیویک ندارد.

 

 نسخه‌های قابل سفارش

هیوندای برای خودروی i30 تورر آپشن‌های متنوعی در نظر گرفته است. نسخه S به عنوان نسخه پایه این خودرو مجهز است به: چرخ‌های ۱۵ اینچی، سیستم تهویه خودکار هوا، چراغ‌های LED، کروز کنترل، شیشه‌های برقی، ارتباط بلوتوث و تمام سیستم‌های ایمنی ذکر شده.

در سطح بالاتر و مدل‌های SE، هیوندای از چرخ‌های ۱۶ اینچی، بدنه داخلی و خارجی کروم، فرمان از جنس چرم، سنسور عقب و پارک خودرو، دوربین عقب و مه‌شکن استفاده کرده است. در نسخه SE Nav نیز موقعیت‌یاب ماهواره‌ای به همراه شارژ بی‌سیم تلفن همراه در نظر گرفته شده است.

نسخه SE Premium این خودرو  با دارا بودن تجهیزاتی مانند: دکمه باز و بسته شدن اتوماتیک درب صندوق عقب، ترمز دستی الکتریکی، سیستم کمک به نگهداری خودرو در نقاط شیب‌دار، سنسور پارک در تمامی جهات، صندلی‌های چرمی، سیستم باز و بسته کردن درب خودرو بدون کلید، سیستم هشدار ترافیک عقب خودرو و سیستم تشخیص نقطه کور، به عنوان یکی از کاملترین نسخه‌های این خودروی خانوادگی توسط هیوندای عرضه می‌شود. در کاملترین نسخه این مدل، علاوه بر موارد ذکر شده، تمامی تجهیزات داخل کابین از جنس چرم بوده و از سیستم گرمایشی فرمان خودرو نیز بهره‌مند خواهد بود.

قیمت و زمان عرضه

هیوندای از ۱۵ تیرماه i30 تورر را در معرض فروش قرار خواهد داد. قیمت پایه این خودرو از ۲۲,۴۰۰ دلار آغاز می‌شود که نسخه S با پیشرانه یک لیتری و توان ۱۱۸ اسب بخاری را شامل می‌شود. نسخه SE از قیمت ۲۴,۷۹۶ دلار شروع می‌شود و مدل Premium با پیشرانه ۱.۴ لیتری و ۱۳۸ اسب بخار توان خروجی با قیمت پایه ۲۹۲۸۲ دلار توسط هیوندای به فروش خواهد رسید. پیشرانه دیزلی i30 نیز با قیمت پایه ۲۶,۰۰۰ دلار برای نسخه SE همراه با پشیرانه ۱.۶ لیتری و توان ۱۰۸ اسب بخار قابل سفارش خواهد بود.

اجاره ماشین

Hyundai i30 3 mksju5 هیوندای i30 استیشن ۲۰۱۷ بررسی فنی و مشخصات این خودرو  اجاره ماشین
هیوندای i30

گران‌قیمت‌ترین مدل این خودرو در نسخه Premium SE همراه با پیشرانه دیزلی ۱.۶ لیتری و توان ۱۳۴ اسب بخار خواهد بود که متقاضیان برای دریافت آن باید ۳۲,۲۲۵ دلار هزینه کنند. تمامی نسخه‌ها با رنگ‌های متالیک مشمول ۷۵۰ دلار مبلغ اضافه خواهند بود.

اجاره خودرو و اجاره ماشین بدون ریسک را با ما تجربه کنید

تلفن شعب:

شمال: ۲۲۰۰۰۱۰۰

جنوب: ۳۳۰۰۰۱۰۰

شرق: ۷۷۰۰۰۱۰۰

تلفن تماس:

۰۹۱۲۱۰۱۰۹۰۰

۰۹۱۲۱۰۱۰۲۰۰

۰۹۱۲۱۰۱۰۸۲۲

نکته مهم درباره اجاره خودرو که باید بدانید:

مدارک وجه نقد لام بابت ضمانت اجاره خودرو که موسسات اجاره خودرو دریافت می کنند در بسیاری از مواقع وجه نقد یا مدارک را عودت نمی دهند و یا برای عودت آن بهانه تراشی می کنند و برای شما دردسر ایجاد می کنند و برای جلوگیری از بروز چنین اتفاقاتی پیشنهاد می کنیم:
قبل از انجام هر گونه معامله از معتبر بودن آن موسسه و سوابق کاری آن اطمینان حاصل کنید.
با توجه به اینکه برخی افراد سودجو با نام موسسات معتبر فعالیت می کنند این موسسه اعلام می نماید که این سایت تنها سایت رسمی اجاره خودرو طباطبایی می باشد و شماره مندرج در همین سایت مورد تایید می باشد و در قبال افراد سودجویی که با نام این موسسه فعالیت می نماید هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

telegram لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین

مشخصات خودرواجاره بهای خودرو
#تصویرخودرورنگمدلروزانهماهیانه
۱ rent car mazerati لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین گرند توریسمو اسخاکستری۲۰۱۲۶,۵۰۰,۰۰۰۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰
۲ bmw i8 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و I8سفید آبی۲۰۱۵۶,۵۰۰,۰۰۰۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰
۳ rent car porsche panamera 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین پورشه پانامرا ۴Sقهوه ای۲۰۱۰۳,۰۰۰,۰۰۰۶۵,۰۰۰,۰۰۰
۴ benz s500 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بنز S500 (فول کامل)مشکی۲۰۰۹۲,۰۰۰,۰۰۰۵۰,۰۰۰,۰۰۰
۵ bmw x6 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و X6سفید۲۰۱۱۲,۰۰۰,۰۰۰۵۰,۰۰۰,۰۰۰
۶ bmw 428 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و ۴۲۸ (کروک)آبی کاربنی۲۰۱۵۱,۸۰۰,۰۰۰۴۵,۰۰۰,۰۰۰
۷ bmw x4 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و X4سفید۲۰۱۵۱,۵۰۰,۰۰۰۳۵,۰۰۰,۰۰۰
۸ porsche boxter brown 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین پورشه باکستر (کروک)قهوه ای۲۰۱۱۱,۵۰۰,۰۰۰۳۵,۰۰۰,۰۰۰
۹ porsche boxter white 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین پورشه باکستر (کروک)سفید۲۰۱۱۱,۵۰۰,۰۰۰۳۵,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ volvo xc90 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین ولوو XC90مشکی۲۰۱۵۱,۵۰۰,۰۰۰۳۵,۰۰۰,۰۰۰
۱۱ benz E200 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بنز E250سفید۲۰۱۴۱,۴۰۰,۰۰۰۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۲ bmw z4 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و Z4 (کروک)سفید۲۰۱۴۱,۲۰۰,۰۰۰۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۱۳ bmw528 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و ۵۲۸سفید۲۰۱۴۱,۲۰۰,۰۰۰۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۱۴ bmw 528 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و ۵۲۸مشکی مات (کربن)۲۰۱۳۱,۲۰۰,۰۰۰۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۱۵ rent car bmw 220 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و ۲۲۰آبی۲۰۱۶۱,۲۰۰,۰۰۰۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۱۶ rent car bmw328 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و ۳۲۸سفید۲۰۱۴۱,۰۰۰,۰۰۰۱۹,۰۰۰,۰۰۰
۱۷ cls 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بنز CLSمشکی مات (کربن)۲۰۰۸۹۵۰,۰۰۰۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۸ c200 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بنز C200سفید۲۰۱۱۸۵۰,۰۰۰۱۷,۰۰۰,۰۰۰


telegram لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین

۱۹ landcruiser 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین لندکروزمشکی۲۰۱۰۸۵۰,۰۰۰۱۷,۰۰۰,۰۰۰
۲۰ prado white 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین پرادو نیو (دو درب)سفید۲۰۱۲۶۵۰,۰۰۰۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۲۱ prado black 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین پرادو نیو (دو درب)مشکی۲۰۱۲۶۵۰,۰۰۰۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۲۲ car rent optima jf 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین jf اپتیماقهوه ای۲۰۱۷۵۵۰,۰۰۰۱۴,۰۰۰,۰۰۰
۲۳ car rent optima jf 1 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین jf اپتیمامشکی۲۰۱۷۵۵۰,۰۰۰۱۴,۰۰۰,۰۰۰
۲۴ rent car tuscon 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین توسانسفید۲۰۱۶۵۵۰,۰۰۰۱۴,۰۰۰,۰۰۰
۲۵ ix45 black 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین سانتافه نیو (IX45)مشکی۲۰۱۵۵۰۰,۰۰۰۱۲,۰۰۰,۰۰۰
۲۶ ix45 white 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین سانتافه نیو (IX45)سفید۲۰۱۴۴۵۰,۰۰۰۱۱,۰۰۰,۰۰۰
۲۷ sportage 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین اسپورتیج نیو (فول)سفید۲۰۱۴۴۵۰,۰۰۰۱۱,۰۰۰,۰۰۰
۲۸ sportage 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین اسپورتیج نیو (نیمه فول)سفید۲۰۱۴۴۰۰,۰۰۰۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۲۹ optima 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین اپتما نیوسفید۲۰۱۴۴۰۰,۰۰۰۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۳۰ sonata 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین سوناتا نیو YFسفید۲۰۱۲۳۸۰,۰۰۰۹,۰۰۰,۰۰۰
۳۱ sonata 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین سوناتا نیو YFسفید۲۰۱۱۳۵۰,۰۰۰۸,۵۰۰,۰۰۰
۳۲ elentra 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین النتراسفید۲۰۱۴۳۵۰,۰۰۰۸,۵۰۰,۰۰۰
۳۳ pars 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین پژو پرشیاسفید۱۳۹۴-۵۱۳۰,۰۰۰۳,۰۰۰,۰۰۰
۳۴ peugeot 206 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین پژو ۲۰۶سفید۱۳۹۴-۵۱۳۰,۰۰۰۳,۰۰۰,۰۰۰
telegram لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین

شرح: یکی از معتبرین مراکز اجاره خودرو بدون در سطح استان تهران. با مالکیت قطعی 87 دستگاه خودروی لوکس خارجی.

رتبه بندی: 5 ستاره از 5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *