خانه / اخبار خودرو / اجاره خودرو / اجاره خودرو بی ام و I8
اجاره ماشین بی ام و I8

اجاره خودرو بی ام و I8

اجاره خودرو بی ام و I8

تاریخچه اجاره خودرو بی ام و I8

اجاره خودرو ب ام و آی۸ (BMW i8) خودروی هیبریدی محصول سال ۲۰۱۳ ساخت شرکت ب ام و می‌باشد. مصرف سوخت این خودرو ۲٫۵ لیتر بنزین در هر ۱۰۰ کیلومتر است.این اجاره خودرو مجهز به یک موتور بنزینی با توان ۲۲۸ اسب بخار و یک موتور الکتریکی با توان ۱۳۰ اسب بخار است که در مجموع هر دو موتور تولیدگشتاوری معادل ۵۷۰ نیوتن متر دارند و در زمان ۴٫۴ ثانیه سرعت خودرو را از صفر به ۱۰۰ کیلومتر در ساعت می رسانند. حداکثر سرعت این اجاره ماشین ۲۵۰ کیلومتر بر ساعت است که در حالت الکتریکی حداکثر ۱۲۰ کیلومتر بر ساعت و آلایندگی این خودرو به تولید ۵۹ گرم دی اکسید کربن در هر کیلومتر محدود می‌شود.مجموع وزن این خودرو با بدنه کربنی ۱۴۹۰ کیلوگرم است.

طراحی اجاره خودرو بی ام و I8

car rent bmw i8 اجاره خودرو بی ام و I8  اجاره ماشین
اجاره ماشین بی ام و I8

این اجاره خودرو از زمان رونمایی کانسپت آن تا به امروز جوایز بسیاری از جمله جایزه بهترین طراحی خودروی کانسپت در نمایشگاه فرانکفورت برای طراحی فوق العاده و همچنین تکنولوژی موتور آن دریافت کرده است. این خودرو همچنین جایزه بهترین کانسپت سال آمریکای شمالی و بهترین خودروی سال انگلیس را نیز دریافت کرده است.

با وجود طراحی کاملا متفاوت و آینده نگرانه ی این خودرو در نمای جلو و خصوصا جلو پنجره ی همیشگی اجاره خودرو ب ام و می توان به راحتی روح باواریایی ب ام و را در آن حس کرد.

به صورت کلی در اولین نگاه به این خودروی زیبا اوج طراحی را می توان دید طراحی که در عین حال زیبا، خشن، آینده نگرانه و فضایی می باشد!

سپر های جلوی این خودرو بسیار زیبا و هماهنگ با نمای کلی خودرو با فاصله ی کمی از سطح زمین طراحی شده است. در سر تا سر این خودرو می توان خط و خطوطی به رنگ آبی ببینیم که این رنگ نمادی از هیبریدی بودن آن می باشد

اجاره خودرو i8 اولین خودروی ب ام و است که از این نوع باز شدن خاص در به سمت بالا استفاده می کند همچنین برای باز کردن آن دستگیره ای وجود ندارد و در با فشار دادن دکمه ای که در لبه ی کناره ی آن قرار دارد آزاد می شود همچنین برای باز کردن در از داخل نیز دستگیره ای وجود ندارد و با فشار دادن دکمه ی تعبیه شده بر روی در آزاد می شود.

در عقب خودرو سپری زیبا با طراحی سری i ب ام و با فاصله ی کم از زمین قرار گرفته است که دو خط زیبا به رنگ آبی از بالای چراغ های مه شکن تا بخش پایین سپر کشیده شده است

شیشه عقب این خودروی فوق العاده زیبا در واقع به عنوان در صندوق عقب تعبیه شده است و می توان به وسیله ی دکمه ای که داخل خودرو قرار گرفته یا به وسیله ی دکمه ای که برای این کار روی ریموت تعبیه شده در را آزاد کرد و به وسیله ی جک ها به صورت دستی آن را باز کرد که با باز کردن آن یک صندوق عقب بسیار کوچک ۱۵۰ لیتری در اختیار ما قرار می گیرد که با توجه به موتور وسط بودن و اسپرت بودن این خودرو دور از ذهن نمی باشد.

نکته جالبی که در این خودرو وجود دارد وجود دو شیشه در عقب این خودرو می باشد! همان طور که اشاره شد یک شیشه که به عنوان در صندوق عقب تعبیه شده و شیشه دوم که ثابت است و پشت صندلی های عقب قرار گرفته است.

فضای داخل اجاره خودرو بی ام و I8

car rent bmw i8 1 1024x768 اجاره خودرو بی ام و I8  اجاره ماشین
اجاره ماشین بی ام و I8

این خودرو ۲+۲ محسوب می شود یعنی دو نفر در جلو و دو صندلی کوچک و بیشتر برای کودکان در عقب قرار دارد به صورتی که به شخصه با قد ۱۷۶ سانتیمتری که قدی تقریبا متوسط محسوب می شود به سختی روی صندلی های عقب نشستم و همچنین سقف به اندازه ای کوتاه است که سر را نمی توان صاف نگه داشت و عملا صندلی های پشت نهایتا برای گذاشتن وسایل یا نشستن کودک می تواند مورد استفاده قرار گیرد که با توجه به ماهیت اسپرت این خودرو بیش از این هم از آن انتظار نمی رود ولی صندلی های جلو با تنظیم برقی در ۱۲ جهت و همچنین فضا برای سرنشینان جلو کاملا راحت و بدون هیچ گونه مشکلی می باشد البته اگر سوار شدن و پیاده شدن سخت نسبت به سایر خودرو ها را در نظر نگرفت!

طراحی داخل این خودرو بسیار زیبا و با دقت کامل انجام شده ولی اگر روراست باشیم به زیبای فضای بیرون این خودرو نیست! فضای داخل ب ام و i8 حس و حال فوق العاده دیگر خودرو های ب ام و را دارد با تمی از خودرو های آینده و طراحی فضایی آن که شامل جدید ترین و به روز ترین تجهیزات و امکانات روز می باشد.

داخل این خودرو نیز مانند فضای بیرون آن دارای خطوطی به رنگ آبی می باشد همان طور که اشاره شد این رنگ نمادی از هیبریدی بودن آن است که به زیبایی بر روی قسمت هایی از فضای داخل این خودرو کشیده شده. این رنگ آبی را می توان بر روی فرمان ، دوخت صندلی ها و کمربند مشاهده کرد.

در بیشتر فضای داخل این خودرو از جنس چرم استفاده شده همچنین در قسمت های کمی نیز فلز آلومینیوم و پلاستیک فشرده البته از نوع با کیفیت نیز مشاهده می شود.

پشت آمپر این خودروی هیبریدی برخلاف دیگر مدل های ب ام و یک صفحه نمایش قرار گرفته که اطلاعات خودرو از جمله میزان شارژ باتری ها، میزان بنزین، سرعت خودرو و… را نمایش می دهد.

مشخصات فنی اجاره خودرو بی ام و I8

car rent bmw i8 2 1024x576 اجاره خودرو بی ام و I8  اجاره ماشین
اجاره ماشین بی ام و I8

این باواریایی خوش خط و خال به اصطلاح موتور وسط می باشد ولی توسط اشخاص عادی هیچ گونه موتوری در ظاهر دیده نمی شود. درب کاپوت ب ام و i8 در حالت عادی باز نمی شود و فقط برای سرویس ها توسط نمایندگی باز می شود ولی در عقب حکم در صندوق عقب را ایفا می کند.

در این خودرو از ۲ موتور استفاده شده که موتور بنزینی آن با حجم ۱.۵ لیتر ۳ سیلندر خطی توئین توربو می باشد که به گفته ی این خودرو ساز آلمانی ۲.۱ لیتر بنزین در هر ۱۰۰ کیلومتر مصرف می کند در حالت بنزینی نیرو را به چرخ های عقب منتقل می کند. البته باید به این موضوع نیز اشاره کرد که در تست های عملی که از این خودرو گرفته شده است مصرف سوخت آن فاصله زیادی با اعداد اعلام شده توسط کمپانی دارد. همچنین موتور برقی این خودروی زیبا که در بخش جلویی آن قرار گرفته است در حالت برقی نیرو را به چرخ های جلو منتقل می کند و همچنین در حالت ترکیبی تقسیم نیرو و وزن بین چرخ های جلو و عقب برابر می باشد.

موتور بنزینی ب ام و i8 که در زیر صندلی های عقب قرار دارد در حالت غیر فعال بودن موتور برقی و با استفاده از موتور بنزینی به تنهایی می تواند ۲۳۱ اسب بخار قدرت تولید کند و در این حالت حداکثر سرعت آن ۲۵۰ کیلومتر بر ساعت می باشد.

موتور الکتریکی i8 مجهز به باتری های لیتیوم یونی ۷.۱ کیلو وات ساعتی می باشد که در حالت تمام برقی و غیر فعال بودن موتور بنزینی آن با یک بار شارژ کامل می تواند فقط ۳۵ کیلومتر حرکت کند در این حالت حداکثر سرعت آن ۱۲۰ کیلومتر بر ساعت می باشد. در حالت ترکیبی یا هیبریدی با یک بار شارژ کامل و پر کردن باک بنزین در حالت رانندگی راحت یا COMFORT می تواند ۵۰۰ کیلومتر و در حالت کم مصرف یا ECO PRO به بیان ب ام و تا ۶۰۰ کیلومتر مسافت را بپیماید.

قدرت موتور الکتریکی این خودرو ۱۳۱ اسب بخار می باشد و همانطور که گفته شد قدرت موتور بنزینی ۲۳۱ اسب بخار است که در حالت ترکیبی ۳۶۲ اسب بخار در ۵۸۰۰ دور در دقیقه می تواند قدرت تولید کند و همچنین این خودرو در حالت ترکیبی می تواند ۰ تا ۱۰۰ کیلومتر را در ۴.۴ ثانیه طی کند و حد اکثر سرعت آن نیز محدود شده روی ۲۵۰ کیلومتر بر ساعت است

مشاهده ویدیو کرایه ماشین بی ام و ای ۸

اجاره خودرو و اجاره ماشین بدون ریسک را با ما تجربه کنید

تلفن شعب:

شمال: ۲۲۰۰۰۱۰۰

جنوب: ۳۳۰۰۰۱۰۰

شرق: ۷۷۰۰۰۱۰۰

تلفن تماس:

۰۹۱۲۱۰۱۰۹۰۰

۰۹۱۲۱۰۱۰۲۰۰

۰۹۱۲۱۰۱۰۸۲۲

نکته مهم درباره اجاره خودرو که باید بدانید:

مدارک وجه نقد لام بابت ضمانت اجاره خودرو که موسسات اجاره خودرو دریافت می کنند در بسیاری از مواقع وجه نقد یا مدارک را عودت نمی دهند و یا برای عودت آن بهانه تراشی می کنند و برای شما دردسر ایجاد می کنند و برای جلوگیری از بروز چنین اتفاقاتی پیشنهاد می کنیم:
قبل از انجام هر گونه معامله از معتبر بودن آن موسسه و سوابق کاری آن اطمینان حاصل کنید.
با توجه به اینکه برخی افراد سودجو با نام موسسات معتبر فعالیت می کنند این موسسه اعلام می نماید که این سایت تنها سایت رسمی اجاره خودرو طباطبایی می باشد و شماره مندرج در همین سایت مورد تایید می باشد و در قبال افراد سودجویی که با نام این موسسه فعالیت می نماید هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

telegram لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین

مشخصات خودرواجاره بهای خودرو
#تصویرخودرورنگمدلروزانهماهیانه
۱ rent car mazerati لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین گرند توریسمو اسخاکستری۲۰۱۲۶,۵۰۰,۰۰۰۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰
۲ bmw i8 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و I8سفید آبی۲۰۱۵۶,۵۰۰,۰۰۰۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰
۳ rent car porsche panamera 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین پورشه پانامرا ۴Sقهوه ای۲۰۱۰۳,۰۰۰,۰۰۰۶۵,۰۰۰,۰۰۰
۴ benz s500 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بنز S500 (فول کامل)مشکی۲۰۰۹۲,۰۰۰,۰۰۰۵۰,۰۰۰,۰۰۰
۵ bmw x6 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و X6سفید۲۰۱۱۲,۰۰۰,۰۰۰۵۰,۰۰۰,۰۰۰
۶ bmw 428 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و ۴۲۸ (کروک)آبی کاربنی۲۰۱۵۱,۸۰۰,۰۰۰۴۵,۰۰۰,۰۰۰
۷ bmw x4 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و X4سفید۲۰۱۵۱,۵۰۰,۰۰۰۳۵,۰۰۰,۰۰۰
۸ porsche boxter brown 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین پورشه باکستر (کروک)قهوه ای۲۰۱۱۱,۵۰۰,۰۰۰۳۵,۰۰۰,۰۰۰
۹ porsche boxter white 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین پورشه باکستر (کروک)سفید۲۰۱۱۱,۵۰۰,۰۰۰۳۵,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ volvo xc90 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین ولوو XC90مشکی۲۰۱۵۱,۵۰۰,۰۰۰۳۵,۰۰۰,۰۰۰
۱۱ benz E200 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بنز E250سفید۲۰۱۴۱,۴۰۰,۰۰۰۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۲ bmw z4 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و Z4 (کروک)سفید۲۰۱۴۱,۲۰۰,۰۰۰۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۱۳ bmw528 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و ۵۲۸سفید۲۰۱۴۱,۲۰۰,۰۰۰۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۱۴ bmw 528 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و ۵۲۸مشکی مات (کربن)۲۰۱۳۱,۲۰۰,۰۰۰۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۱۵ rent car bmw 220 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و ۲۲۰آبی۲۰۱۶۱,۲۰۰,۰۰۰۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۱۶ rent car bmw328 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و ۳۲۸سفید۲۰۱۴۱,۰۰۰,۰۰۰۱۹,۰۰۰,۰۰۰
۱۷ cls 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بنز CLSمشکی مات (کربن)۲۰۰۸۹۵۰,۰۰۰۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۸ c200 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بنز C200سفید۲۰۱۱۸۵۰,۰۰۰۱۷,۰۰۰,۰۰۰


telegram لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین

۱۹ landcruiser 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین لندکروزمشکی۲۰۱۰۸۵۰,۰۰۰۱۷,۰۰۰,۰۰۰
۲۰ prado white 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین پرادو نیو (دو درب)سفید۲۰۱۲۶۵۰,۰۰۰۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۲۱ prado black 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین پرادو نیو (دو درب)مشکی۲۰۱۲۶۵۰,۰۰۰۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۲۲ car rent optima jf 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین jf اپتیماقهوه ای۲۰۱۷۵۵۰,۰۰۰۱۴,۰۰۰,۰۰۰
۲۳ car rent optima jf 1 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین jf اپتیمامشکی۲۰۱۷۵۵۰,۰۰۰۱۴,۰۰۰,۰۰۰
۲۴ rent car tuscon 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین توسانسفید۲۰۱۶۵۵۰,۰۰۰۱۴,۰۰۰,۰۰۰
۲۵ ix45 black 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین سانتافه نیو (IX45)مشکی۲۰۱۵۵۰۰,۰۰۰۱۲,۰۰۰,۰۰۰
۲۶ ix45 white 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین سانتافه نیو (IX45)سفید۲۰۱۴۴۵۰,۰۰۰۱۱,۰۰۰,۰۰۰
۲۷ sportage 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین اسپورتیج نیو (فول)سفید۲۰۱۴۴۵۰,۰۰۰۱۱,۰۰۰,۰۰۰
۲۸ sportage 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین اسپورتیج نیو (نیمه فول)سفید۲۰۱۴۴۰۰,۰۰۰۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۲۹ optima 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین اپتما نیوسفید۲۰۱۴۴۰۰,۰۰۰۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۳۰ sonata 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین سوناتا نیو YFسفید۲۰۱۲۳۸۰,۰۰۰۹,۰۰۰,۰۰۰
۳۱ sonata 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین سوناتا نیو YFسفید۲۰۱۱۳۵۰,۰۰۰۸,۵۰۰,۰۰۰
۳۲ elentra 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین النتراسفید۲۰۱۴۳۵۰,۰۰۰۸,۵۰۰,۰۰۰
۳۳ pars 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین پژو پرشیاسفید۱۳۹۴-۵۱۳۰,۰۰۰۳,۰۰۰,۰۰۰
۳۴ peugeot 206 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین پژو ۲۰۶سفید۱۳۹۴-۵۱۳۰,۰۰۰۳,۰۰۰,۰۰۰
telegram لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین

شرح: یکی از معتبرین مراکز اجاره خودرو بدون در سطح استان تهران. با مالکیت قطعی 87 دستگاه خودروی لوکس خارجی.

رتبه بندی: 5 ستاره از 5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *