خانه / معرفی خودرو / پرقدرت ترین شاسی بلندها بازار جهانی در سال ۲۰۱۸
پرقدرت ترین شاسی بلندها-اجاره خودرو-اجاره ماشین

پرقدرت ترین شاسی بلندها بازار جهانی در سال ۲۰۱۸

پرقدرت ترین شاسی بلندها

پیشرانه‌های ۱۲ سیلندر توئین توربو، ۸ سیلندر سوپرشارژ و ۷۰۰ اسب بخار قدرت، معمولا جزو مشخصات فنی ابرخودروهایلوکس یا سدان‌های پرقدرت هستند؛ اما در این مطلب، موارد مورد نظر ما، شاسی‌بلندها هستند؛ همان SUV-هایی که هر خانواده‌ای آرزوی خرید آن‌ها را دارند.

در سال‌های اخیر، عرضه‌ی شاسی‌بلندهای خانوادگی با پیشرانه‌های پرقدرت رشد زیادی داشته است؛ اکثر این شاسی‌بلندها محصول آلمان هستند؛ ولی شرکت‌های خودروسازی از بریتانیا و آمریکا نیز به میدان آمده‌اند. تمام این شاسی‌بلندها مجهز به سیستم چهارچرخ محرک و حتی برخی از آن‌ها هفت سرنشینه هستند. از محصولات تولید محدود و تیونینگ شده (مانند مدل‌های برابوس) صرف نظر شده است؛ این شما و این ۱۰ شاسی‌بلند پرقدرت بازار جهانی در سال ۲۰۱۸.

۱۰- پرقدرت ترین شاسی بلندها مرسدس AMG G63

933e3957 cee1 4651 ab76 a52310bb9863 1 پرقدرت ترین شاسی بلندها بازار جهانی در سال ۲۰۱۸  اجاره ماشین

در این لیست، دو شاسی‌بلند کلاس G مرسدس‌بنز با دو پیشرانه‌ی متفاوت حضور دارند. G63 به یک پیشرانه‌ی هشت سیلندر ۵.۵ لیتری با دو توربوشارژ مجهز است. حاصل این پیشرانه، ۵۶۳ اسب بخار قدرت در دور موتور ۵۵۰۰ و ۷۶۰ نیوتن‌متر گشتاور است که از طریق جعبه‌دنده‌ی هفت سرعته خودکار، به چرخ‌ها منتقل می‌شود.

شاسی‌بلند مرسدس G63، بیش از ۲.۶ تن وزن و ۱۴۲ هزار و ۸۰۰ دلار قیمت دارد؛ این شاسی‌بلند زیبا، با حداکثر سرعت محدود‌شده به ۲۱۰ کیلومتر بر ساعت، در زمان ۵.۳ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت می‌رسد که با این مشخصات فنی، در جایگاه دهم این لیست قرار می‌گیرد.

۹- بی ‌ام‌ و X5 M

2d3acf82 d268 483c bbc1 f67002ef0445 1 پرقدرت ترین شاسی بلندها بازار جهانی در سال ۲۰۱۸  اجاره ماشین

با داشتن پیشرانه‌ی هشت سیلندر V شکلِ  توئین توربو و توان خروجی ۵۶۷ اسب بخار در دور موتور ۶۰۰۰ و گشتاور ۷۵۰ نیوتن‌متر، شاسی‌بلندهای بی‌ام‌و X5 M و X6 M، پرقدرت‌ترین شاسی‌بلندهای این شرکت آلمانی در آمریکا هستند. در کنار پیشرانه‌ی هشت سیلندر V شکل ۴.۴ لیتری، جعبه‌دنده‌ی هشت سرعته خودکار قرار دارد. حجم این پیشرانه در این لیست از تمام مدل‌های دیگر کوچک‌تر است؛ اما بر اساس ادعای تیم مهندسی بی‌ام‌و، X5 M با وزن ۲۳۸۵ کیلوگرم، در زمان چهار ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت می‌رسد که از شاسی‌بلندهای مرسدس GLS 63 و GLE 63 S سریع‌تر است. قیمت پایه این مدل، ۱۰۰ هزار و ۷۰۰ دلار است.

۸- پورشه کاین توربو S

a6494c78 43d5 46cc a22e 1e10bedc30e0 1 پرقدرت ترین شاسی بلندها بازار جهانی در سال ۲۰۱۸  اجاره ماشین

پرقدرت‌ترین شاسی‌بلند پورشه، کاین توربو S با توان خروجی ۵۰ اسب بخار بیشتر از مدل توربو است. کاین توربو S، به یک پیشرانه‌ی هشت سیلندر V شکل ۴.۸ لیتری با دو توربوشارژ و یک جعبه‌دنده‌ی هشت سرعته خودکار مجهز شده است. مدل ۲۰۱۸ کاین توربو S با ۵۷۰ اسب بخار قدرت در دور موتور ۶۰۰۰ و ۸۰۰ نیوتن‌متر گشتاور، با حداکثر سرعت ۲۸۵ کیلومتر بر ساعت، در زمان ۳.۸ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت می‌رسد. قیمت پایه این مدل، ۱۶۱ هزار و ۶۰۰ دلاراست.

۷- رنجرور اسپرت SVR

5137c437 ba60 4f55 bbb2 3541ca63e288 1 پرقدرت ترین شاسی بلندها بازار جهانی در سال ۲۰۱۸  اجاره ماشین

مدل ۲۰۱۸ محصول خواستنی لندرور، با افزایش توان خروجی ۲۵ اسب بخار از پیشرانه‌ی هشت سیلندر V شکل ۵ لیتری همیشگی این شاسی‌بلند، پرقدرت‌تر از همیشه شده است. با ۵۷۵ اسب بخار قدرت در دور موتور ۶۰۰۰ و گشتاور ۷۰۰ نیوتن‌متر، رنج‌روور اسپرت SVR مدل ۲۰۱۸، پرقدرت‌ترین محصول لندرور خواهد بود. بر اساس ادعای متخصصان لندرور، این شاسی‌بلند پرطرفدار با استفاده از جعبه‌دنده‌ی هشت سرعته خودکار و حداکثر سرعت ۲۸۵ کیلومتر بر ساعت، در زمان ۴.۳ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت می‌رسد. قیمت پایه رنج‌روور اسپرت SVR، از ۱۳۳ هزار و ۶۰۰ دلار شروع می‌شود.

۶- مرسدس AMG GLS 63

56101c1c 1810 477b 8418 4ed3bed8f1c7 1 پرقدرت ترین شاسی بلندها بازار جهانی در سال ۲۰۱۸  اجاره ماشین

مرسدس AMG GLS 63، یکی از معدود شاسی‌بلندهای پرقدرت و هفت سرنشینه در این لیست است. این شاسی‌بلند لوکس با بیش از ۵ متر طول، طویل‎ترین خودرو در این لیست نیز هست. در زیر کاپوت، یک پیشرانه‌ی دست‌ساز هشت سیلندر V شکل توئین توربو با ۵.۵ لیتر حجم قرار گرفته است که در ۵۵۰۰ دور بر دقیقه، ۵۷۷ اسب بخار قدرت و  ۷۶۰ نیوتن‌متر گشتاور را توسط جعبه‌دنده‌ی هفت سرعته نیمه خودکار، به چرخ‌ها منتقل می‌کند. بر اساس گفته‌ی تیم مهندسی AMG، این شاسی‌بلند ۲۶۳۰ کیلوگرمی در زمان ۴.۵ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت می‌رسد و از شاسی‌بلندهای بی ام و، پورشه و لندرور سرعت کمتری دارد. قیمت پایه این مدل، ۱۲۵ هزار و ۳۰۰ دلار است.

۵- مرسدس AMG GLE 63 S

b3bdf9cd 97d6 4f7c a4b8 a08a9bad2a16 1 پرقدرت ترین شاسی بلندها بازار جهانی در سال ۲۰۱۸  اجاره ماشین

پیشرانه‌ی هشت سیلندر V شکل توئین توربوی ۵.۵ لیتری مرسدس AMG GLE 63 S در مدل‌های پنج سرنشینه وکوپه‌ی GLE نیز استفاده شده است. توان خروجی این پیشرانه در مدل GLE 63 مرسدس، ۵۵۰ اسب بخار است؛ اما در مدل‌های GLE 63 S و GLE 63 S کوپه، در ۵۵۰۰ دور بر دقیقه، ۵۷۷ اسب بخار قدرت و ۷۶۰ نیوتن‌متر گشتاور در اختیار قرار می‌دهد.

در تمام مدل‌ها، این پیشرانه‌ی V8 بزرگ با جعبه‌دنده‌ی هفت سرعته نیمه خودکار همراه شده است. GLE 63 S با ابعاد کوچک‌تر و وزن ۲۷۲ کیلوگرم کمتر از مدل GLS 63، در زمان ۴.۲ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت می‌رسد. قیمت پایه این مدل، ۱۰۲ هزار و ۵۵۰ دلار است.

۴- بنتلی بنتایگا

25cc9be2 16c2 4a89 8d6f 721da87d0348 1 پرقدرت ترین شاسی بلندها بازار جهانی در سال ۲۰۱۸  اجاره ماشین

بنتلی بنتایگا (Bentayga) با قیمتی بیش از ۲۳۵ هزار دلار، گران‌ترین شاسی‌بلند موجود در این لیست است. بنتایگا با استفاده از یک پیشرانه‌ی ۱۲ سیلندر W شکل ۶ لیتری و دو توربوشارژ به همراه جعبه‌دنده‌ی هشت سرعته خودکار، در زمان چهار ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت می‌رسد. این پیشرانه‌ی منحصربه‌فرد در دور موتور ۶۰۰۰، توان خروجی ۶۰۰ اسب بخار و گشتاور ۹۰۰ نیوتن‌متر در اختیار قرار می‌دهد. بر اساس اعلام تیم مهندسی بنتلی، بنتایگا با ۲۴۴۰ کیلوگرم وزن، حداکثر سرعتی بالغ بر ۳۰۰ کیلومتر بر ساعت دارد که در این‌ صورت، بیشترین سقف سرعت را در شاسی‌بلند‌های این لیست خواهد داشت.

۳- تسلا مدل X P100D

4ba05748 506f 4892 bf46 7e66bff8c16b 1 پرقدرت ترین شاسی بلندها بازار جهانی در سال ۲۰۱۸  اجاره ماشین

تسلا مدل X، سریع‌ترین شاسی‌بلند در این لیست است؛ با قرار دادن این خودرو در حالت رانندگی «خنده‌آور»، رسیدن به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت، در زمان ۲.۹ ثانیه ممکن می‌شود. این زمان از کوروت مدل Z06 نیز سریع‌تر است. البته این مدل هفت سرنشینه، تمام برقی و تنها شاسی‌بلندِ این لیست است که پیشرانه‌ی آن از نوع احتراق داخلی نیست. تسلا مدل X P100D با قیمت پایه ۱۳۸ هزار و ۸۰۰ دلار، ۶۰۳ اسب بخار قدرت و ۹۶۵ نیوتن‌متر گشتاور در اختیار قرار می‌دهد.

۲- مرسدس AMG G65

b22b63a8 c849 440b 890d f2582b058ad7 1 پرقدرت ترین شاسی بلندها بازار جهانی در سال ۲۰۱۸  اجاره ماشین

مرسدس AMG G65، با داشتن قدرتی بیش از بنتلی بنتایگا و قیمتی نجومی (نه به اندازه‌ی بنتلی!) یکی از خاص‌ترین شاسی‌بلندهای این لیست است. تنها پیشرانه‌ی ۱۲ سیلندر V شکل این لیست روی G65 سوار شده است: این پیشرانه‌ی ۶ لیتریِ  توئین توربو در ۵۰۰۰ دور بر دقیقه، ۶۲۱ اسب بخار قدرت و ۱۰۰۰ نیوتن‌متر گشتاور را از طریق جعبه‌دنده‌ی هفت سرعته خودکار به چرخ‌ها منتقل می‌کند. با اینکه گشتاور ۱۰۰۰ نیوتن‌متر خارق‌العاده است؛ اما با وجود وزن ۲۶۷۸ کیلوگرم، G65 در زمان ۵.۳ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت می‌رسد که در مقام دوم کندترین شاسی‌بلند این لیست قرار می‌گیرد. حداکثر سرعت مرسدس AMG G65 به ۲۳۰ کیلومتر بر ساعت محدود شده است. قیمت پایه این مدل، ۲۲۰ هزار و ۷۰۰ دلار است.

۱- جیپ گرند چروکی ترک‌هاوک

c49e4a83 9b88 4549 a87f d5582a101e44 1 پرقدرت ترین شاسی بلندها بازار جهانی در سال ۲۰۱۸  اجاره ماشین

جیپ گرند چروکی ترک‌هاوک (Trackhawk) مدل ۲۰۱۸، پرقدرت‌ترین و البته ارزان‌ترین شاسی‌بلندِ این لیست است. زیر کاپوت این شاسی‌بلند مورد انتظار، همان پیشرانه‌ی هشت سیلندر V شکل ۶.۲ لیتری هِمی (Hemi) موجود در مدل‌های دوج چارجر و چلنجر هلکت، قرار گرفته است. با توان خروجی ۷۰۷ اسب بخار و گشتاور ۸۷۵ نیوتن‌متر در دور موتور ۶۰۰۰، این شاسی‌بلند زیبا در زمان ۳.۵ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت می‌رسد. با همراه شدن جعبه‌دنده هشت سرعته خودکار، حداکثر سرعت ۲۹۰ کیلومتر بر ساعت ممکن شده است. قیمت پایه این مدل، ۸۶ هزار و ۹۹۵ دلار است.

اجاره خودرو و اجاره ماشین بدون ریسک را با ما تجربه کنید

تلفن شعب:

شمال: ۲۲۰۰۰۱۰۰

جنوب: ۳۳۰۰۰۱۰۰

شرق: ۷۷۰۰۰۱۰۰

تلفن تماس:

۰۹۱۲۱۰۱۰۹۰۰

۰۹۱۲۱۰۱۰۲۰۰

۰۹۱۲۱۰۱۰۸۲۲

نکته مهم درباره اجاره خودرو که باید بدانید:

مدارک وجه نقد لام بابت ضمانت اجاره خودرو که موسسات اجاره خودرو دریافت می کنند در بسیاری از مواقع وجه نقد یا مدارک را عودت نمی دهند و یا برای عودت آن بهانه تراشی می کنند و برای شما دردسر ایجاد می کنند و برای جلوگیری از بروز چنین اتفاقاتی پیشنهاد می کنیم:
قبل از انجام هر گونه معامله از معتبر بودن آن موسسه و سوابق کاری آن اطمینان حاصل کنید.
با توجه به اینکه برخی افراد سودجو با نام موسسات معتبر فعالیت می کنند این موسسه اعلام می نماید که این سایت تنها سایت رسمی اجاره خودرو طباطبایی می باشد و شماره مندرج در همین سایت مورد تایید می باشد و در قبال افراد سودجویی که با نام این موسسه فعالیت می نماید هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

telegram لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین

مشخصات خودرواجاره بهای خودرو
#تصویرخودرورنگمدلروزانهماهیانه
۱ rent car mazerati لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین گرند توریسمو اسخاکستری۲۰۱۲۶,۵۰۰,۰۰۰۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰
۲ bmw i8 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و I8سفید آبی۲۰۱۵۶,۵۰۰,۰۰۰۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰
۳ rent car porsche panamera 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین پورشه پانامرا ۴Sقهوه ای۲۰۱۰۳,۰۰۰,۰۰۰۶۵,۰۰۰,۰۰۰
۴ benz s500 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بنز S500 (فول کامل)مشکی۲۰۰۹۲,۰۰۰,۰۰۰۵۰,۰۰۰,۰۰۰
۵ bmw x6 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و X6سفید۲۰۱۱۲,۰۰۰,۰۰۰۵۰,۰۰۰,۰۰۰
۶ bmw 428 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و ۴۲۸ (کروک)آبی کاربنی۲۰۱۵۱,۸۰۰,۰۰۰۴۵,۰۰۰,۰۰۰
۷ bmw x4 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و X4سفید۲۰۱۵۱,۵۰۰,۰۰۰۳۵,۰۰۰,۰۰۰
۸ porsche boxter brown 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین پورشه باکستر (کروک)قهوه ای۲۰۱۱۱,۵۰۰,۰۰۰۳۵,۰۰۰,۰۰۰
۹ porsche boxter white 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین پورشه باکستر (کروک)سفید۲۰۱۱۱,۵۰۰,۰۰۰۳۵,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ volvo xc90 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین ولوو XC90مشکی۲۰۱۵۱,۵۰۰,۰۰۰۳۵,۰۰۰,۰۰۰
۱۱ benz E200 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بنز E250سفید۲۰۱۴۱,۴۰۰,۰۰۰۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۲ bmw z4 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و Z4 (کروک)سفید۲۰۱۴۱,۲۰۰,۰۰۰۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۱۳ bmw528 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و ۵۲۸سفید۲۰۱۴۱,۲۰۰,۰۰۰۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۱۴ bmw 528 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و ۵۲۸مشکی مات (کربن)۲۰۱۳۱,۲۰۰,۰۰۰۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۱۵ rent car bmw 220 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و ۲۲۰آبی۲۰۱۶۱,۲۰۰,۰۰۰۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۱۶ rent car bmw328 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و ۳۲۸سفید۲۰۱۴۱,۰۰۰,۰۰۰۱۹,۰۰۰,۰۰۰
۱۷ cls 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بنز CLSمشکی مات (کربن)۲۰۰۸۹۵۰,۰۰۰۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۸ c200 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بنز C200سفید۲۰۱۱۸۵۰,۰۰۰۱۷,۰۰۰,۰۰۰


telegram لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین

۱۹ landcruiser 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین لندکروزمشکی۲۰۱۰۸۵۰,۰۰۰۱۷,۰۰۰,۰۰۰
۲۰ prado white 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین پرادو نیو (دو درب)سفید۲۰۱۲۶۵۰,۰۰۰۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۲۱ prado black 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین پرادو نیو (دو درب)مشکی۲۰۱۲۶۵۰,۰۰۰۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۲۲ car rent optima jf 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین jf اپتیماقهوه ای۲۰۱۷۵۵۰,۰۰۰۱۴,۰۰۰,۰۰۰
۲۳ car rent optima jf 1 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین jf اپتیمامشکی۲۰۱۷۵۵۰,۰۰۰۱۴,۰۰۰,۰۰۰
۲۴ rent car tuscon 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین توسانسفید۲۰۱۶۵۵۰,۰۰۰۱۴,۰۰۰,۰۰۰
۲۵ ix45 black 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین سانتافه نیو (IX45)مشکی۲۰۱۵۵۰۰,۰۰۰۱۲,۰۰۰,۰۰۰
۲۶ ix45 white 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین سانتافه نیو (IX45)سفید۲۰۱۴۴۵۰,۰۰۰۱۱,۰۰۰,۰۰۰
۲۷ sportage 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین اسپورتیج نیو (فول)سفید۲۰۱۴۴۵۰,۰۰۰۱۱,۰۰۰,۰۰۰
۲۸ sportage 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین اسپورتیج نیو (نیمه فول)سفید۲۰۱۴۴۰۰,۰۰۰۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۲۹ optima 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین اپتما نیوسفید۲۰۱۴۴۰۰,۰۰۰۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۳۰ sonata 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین سوناتا نیو YFسفید۲۰۱۲۳۸۰,۰۰۰۹,۰۰۰,۰۰۰
۳۱ sonata 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین سوناتا نیو YFسفید۲۰۱۱۳۵۰,۰۰۰۸,۵۰۰,۰۰۰
۳۲ elentra 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین النتراسفید۲۰۱۴۳۵۰,۰۰۰۸,۵۰۰,۰۰۰
۳۳ pars 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین پژو پرشیاسفید۱۳۹۴-۵۱۳۰,۰۰۰۳,۰۰۰,۰۰۰
۳۴ peugeot 206 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین پژو ۲۰۶سفید۱۳۹۴-۵۱۳۰,۰۰۰۳,۰۰۰,۰۰۰
telegram لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین

شرح: یکی از معتبرین مراکز اجاره خودرو بدون در سطح استان تهران. با مالکیت قطعی 87 دستگاه خودروی لوکس خارجی.

رتبه بندی: 5 ستاره از 5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *