خانه / اخبار خودرو / مسابغه شورلت کوروتz06
مسابغه شورلت کوروتz06-اجاره ماشین-اجاره خودرو-اجاره ماشین در تهران-اجاره ماشین عروس
مسابغه شورلت کوروتz06-اجاره ماشین-اجاره خودرو-اجاره ماشین در تهران-اجاره ماشین عروس

مسابغه شورلت کوروتz06

مسابغه شورلت کوروتz06

با اینکه شورولت کوروت Z06 قدرت و گشتاور بیشتری نسبت به دوک بریتانیایی یعنی مک لارن ۵۷۰S کوپه دارد اما این مدل ویژه پا را فراتر گذشته و از گیربکس ۷ سرعته دستی بهره می‌برد.

659 hp manual corvette z06 vs 570 hp mclaren 570s is brawn vs brains 1 مسابغه شورلت کوروتz06   اجاره ماشین
بدین ترتیب در زمان مسابقه، استارتی فوق‌العاده با این خودرو سخت‌تر از نمونه مجهز به گیربکس اتوماتیک بوده و اگرچه مسابقه به تصویر کشیده شده در این نوشتار از سکون آغاز نشده اما هنوز هم راننده تأثیر قابل‌توجهی روی رفتار خودرو داشته و البته راننده کوروت قادر بوده به اندازه مغز اتوماتیک مک لارن تعویض‌های سریعی داشته باشد.

659 hp manual corvette z06 vs 570 hp mclaren 570s is brawn vs brains 10 مسابغه شورلت کوروتz06   اجاره ماشین
چیزی که می‌خواهیم بگوییم این است که برخی افراد شاید با دیدن ویدئوی زیر کاملاً سورپرایز شوند! سورپرایز نه به خاطر برنده بلکه به خاطر روشی که برنده می‌شود.

از نظر اعداد و مشخصات، واضح است که باد به‌سوی شورولت کوروت Z06 می‌وزد. با استفاده از پیشرانه ۸ سیلندر ۶٫۲ لیتری سوپرشارژردار، کوروت قدرت ۶۵۰ اسبی و گشتاور ۸۸۰ نیوتون متری خود را به چرخ‌های عقب می‌فرستد.

اجاره شورلت کوروتz06

در مقام مقایسه باید گفت مک لارن ۵۷۰S “تنها” قدرت ۵۶۲ اسب بخاری و گشتاور ۶۰۰ نیوتون متری داشته اما بار دیگر می‌گوییم که مزیت تعویض‌های سریع‌تر دنده و وزن سبک‌تر یک خودرو را همیشه در نظر داشته باشید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *