خانه / معرفی خودرو / لامبورگینی / لامبورگینی از خودروی مفهومی هزاره سوم رونمایی کرد
لامبورگینی از خودروی مفهومی - اجاره خودرو - اجاره ماشین
لامبورگینی از خودروی مفهومی - اجاره خودرو - اجاره ماشین

لامبورگینی از خودروی مفهومی هزاره سوم رونمایی کرد

لامبورگینی از خودروی مفهومی هزاره سوم

به گزارش اجاره خودرو آینده خودروهای سوپراسپرت در شهر بوستون و دانشگاه MIT رقم می‌خورد. جایی که لامبورگینی با همکاری این دانشگاه نسلی متفاوت از خودروهای الکتریکی با تکنولوژی آینده توسعه داده است.

 

آینده خودروهای پرسرعت، امروز نه در پیست‌های سرعت و نه در جاده‌های کوهستانی، بلکه در فضای دانشگاه MITایالت ماساچوست آمریکا رقم می‌خورد. شرکت خودروسازی لامبورگینی ایتالیا در راستای طراحی و ساخت محصولی جدید، از مدتی پیش شروع به همکاری با محققان دانشگاه MIT کرده و نتیجه‌ی این همکاری، خودروی مفهومی جدید، پر از خلاقیت و نوآوری با نام ترزو میلنیو (Terzo Millennio) به معنای «هزاره سوم» است. لامبورگینی در ترزو میلنیو، از پیشرانه‌ی الکتریکی بهره می‌برد و به واقع می‌توان ادعا کرد این شرکت برجسته‌ی ایتالیایی گامی بلند در زمینه‌ی طراحی و مهندسی محصولات خود برداشته است. استفانو دومنیکالی، مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره لامبورگینی، همکاری این شرکت با محققان دانشگاه MIT‌ را به انداز‌های پراهمیت می‌داند که از آن به‌عنوان «فصل جدیدی از آینده خودروهای سوپراسپرت با طراحی و ساخت میلنیو» یاد کرده است.

اجاره ماشین و اجاره خودرو

بگذارید همین ابتدای کار یک موضوع را درباره خودروی میلنیو مشخص کنیم. استفاده از نام هزاره‌ی سوم توسط لامبورگینی، تنها به‌عنوان نسل بعدی محصولات این شرکت نیست؛ بلکه مفهومی است عمیق که تکنولوژی و طراحی آینده را در خود جای داده است.

82add2c3 2344 4284 81a5 025af4417de3 لامبورگینی از خودروی مفهومی هزاره سوم رونمایی کرد  اجاره ماشین

لامبورگینی از خودروی مفهومی هزاره سوم

لامبورگینی با هدف توسعه‌ و بهبود سیستم‌های ذخیره‌ی انرژی و توسعه مهندسی آلیاژهای به‌کاررفته در یک خودرو، دست یاری به سوی دانشگاه MIT دراز کرد. در این پروژه‌ی جذاب افراد مهم و سرشناسی از دانشگاه و صنعت درکنار یکدیگر کار کردند که از جمله مهم‌ترین و تأثیرگذارترین آن‌ها می‌توان به پروفسور میرکا دینکا، مدیرگروه بخش مهندسی شیمی و پروفسور آناستازیا جان هارت از بخش مهندسی مکانیک این دانسگاه برجسته‌ اشاره کرد که در کنار مهندسان تحقیق و توسعه‌ی شرکت لامبورگینی، محصولی جدید، جذاب و نوآورانه خلق کرده‌اند.

اجاره خودرو در تهران

در نگاه اول، نتیجه‌ی این همکاری و تحقیق بسیار جذاب و فوق‌العاده به نظر می‌رسد. خودروی هزاره‌ی سوم بر اساس یک خودرو با عملکرد بالا طراحی شده و در آن از ساختارها و مواد فوق سبک استفاده شده است؛ بدین ترتیب در بخش آیرودینامیک بهبودهای خارق‌العاده‌ای را شاهد هستیم. با نگاهی عمیق‌تر به این خودروی جذاب و فهمیدن این مطلب که تنها ۲ صندلی در آن تعبیه شده است، درمی‌یابیم که زبان طراحی میلنیو بسیار هدفمند و هوشمندانه بوده است؛ درست همانند استون مارتین واکری که هیچ فضای غیر ضروری در آن به کار نرفته و با ساختار مهندسی‌شده‌ی دقیق، بهترین عملکرد را در زمان رانندگی با سرعت بالا به نمایش می‌گذارد. به دلیل استفاده از پیشرانه‌ی الکتریکی در این خودرو و ایجاد فضای بیشتر جهت حذف قطعات مورد نیاز در پیشرانه‌های سنتی و بنزینی، دست طراحان و مهندسان این پروژه برای تغییر ساختار و استفاده‌ی حداکثر از فضای ایجادشده باز بوده است.

103182b6 e50e 4bfd 8577 8e7bb59d51d2 لامبورگینی از خودروی مفهومی هزاره سوم رونمایی کرد  اجاره ماشین

لامبورگینی از خودروی مفهومی هزاره سوم

در بخش پیشرانه به‌جرئت می‌توان گفت که هیچ فرآیند سنتی و تکراری در ترزو میلنیو نسبت به پیشرانه‌های دیگر محصولات لامبورگینی دیده نمی‌شود و تنها خصیصه‌ی قابل مشاهده، خلاقیت است و نوآوری. تیم تحقیق این پروژه مانند خودروی لامبورگینی آونتادور، تصمیم گرفت از مدل پیشرفته‌ی فضای ذخیره‌سازی انرژی و جایگذاری آن در بدنه و شاسی استفاده کنند. نتیجه‌ی این اقدام نه‌تنها دستیابی به قدرتی بالا و انتقال آن به تمام چرخ‌ها است؛ بلکه شارژ پرسرعت، باز تولید انرژی ذخیره‌‌شده به گونه‌ای از انرژی جنبشی و به دنبال آن دوام و ماندگاری بیشتر باتری‌های این خودروی متفاوت را در پی دارد.

اجاره ماشین در تهران

تمام این موارد تنها بخشی از طراحی این خودروی مفهومی بسیار بسیار جذاب است. به عبارت دیگر، به جای استفاده از پنل‌های بزرگ، زشت و سنگین در قسمت کف خودرو به‌عنوان منبع اصلی و باتری‌ها، این بدنه خودروی میلنیو است که خود نقش ذخیره‌کننده انرژی و باتری را ایفا می‌کند. بدنه میلنیو از ساختار نانولوله‌های فیبر کربنی طراحی شده است که به علت انعطاف‌پذیری بالا، عملا باتری‌های این خودرو به هرشکلی که طراحان بخواهند درخواهد آمد. این باتری‌ها آنقدر نازک هستند که به‌راحتی در فضای باریک بین قسمت بیرونی و درونی بدنه جای بگیرند و همچنان قادر به ذخیره‌سازی انرژی مورد نیاز یک خودروی سوپراسپرت با ۴ پیشرانه‌ی تمام الکتریکی باشند. علاوه بر اینکه بدنه‌ی خودروی میلنیو به محل ذخیره‌سازی انرژی تبدیل شده است؛ استفاده از فیبر کربن در ساختار آن کمک می‌کند تا از وزن آن به‌شدت کاسته شود و این یک تکنولوژی برد-برد است.

c539e1b7 a122 4b62 bd56 0be5b99beb5c لامبورگینی از خودروی مفهومی هزاره سوم رونمایی کرد  اجاره ماشین

البته تصور استفاده‌ی گسترده از فیبر کربن در خودرو بدون نگرانی از ایجاد شکستگی و ترک، کار سختی است؛ مخصوصا حالا که می‌دانیم بدنه میلنیو تنها یک آلیاژ نیست؛ بلکه منبع اصلی تأمین نیروی حرکتی خودرو نیز محسوب می‌شود. لامبورگینی و تیم تحقیقاتی MIT به این سؤال اینگونه پاسخ می‌دهند: «بگذارید فیبر کربن خودش را بازسازی کند.»

محققان این پروژه‌ی تحقیقاتی مدعی شده‌اند که خودروی هزاره سوم به‌صورت هوشمند و خودکار ساختار فیبر کربن بدنه‌ی خود را تجزیه و تحلیل می‌کند و نقاطی که دچار ترک یا شکستگی شده‌اند تشخیص می‌دهد. در صورت وجود هرگونه شکاف و ترک بسیار ریز در بدنه، از تکنولوژی بهبود شیمیایی در جهت برطرف کردن این فضای ناهمگون استفاده خواهد شد و میلنیو خود را بازسازی می‌کند. این ایده و طرح مفهومی نه‌تنها دیوانه کننده‌است بلکه وقتی بیشتر به آن فکر می‌کنیم به اهمیت و جذابیت این تکنولوژی آینده پی می‌بریم. همانطور که لامبورگینی اعلام کرده است، این تکنولوژی فوق پیشرفته به خودروسازان اجازه خواهد داد در قسمت‌های پراسترس خودرو نیز از فیبر کربن استفاده کنند و بدین ترتیب شاهد انقلابی در وزن خودروها خواهیم بود.

لامبورگینی از خودروی مفهومی هزاره سوم

0618da3a 9969 42cd a6b5 01dc8efe14db لامبورگینی از خودروی مفهومی هزاره سوم رونمایی کرد  اجاره ماشین

لامبورگینی از خودروی مفهومی هزاره سوم

ترزو میلنیو محصول همکاری برترین مهندسان، طراحان و دانشمندان علمی جهان است که موفق شدند خودروی سوپراسپرت آینده را طراحی کنند. هرچند مدل نهایی این خودرو که در آینده تولید خواهد شد، احتمالا شاهد تغییراتی نسبت به این مدل مفهومی خواهد بود.

ماوریزو رجیانی، مدیر بخش تکنولوژی لامبورگینی، در پاسخ به این سوال که چه زمانی را برای تولید و عرضه‌ی این خودرو در نظر دارید؛ اعلام کرد:

زمانی دقیق را نمی‌توان اعلام کرد؛ هرچند قسمت‌هایی از این خودرو هم‌اکنون در حال صنعتی‌سازی شدن هستند.

این جمله‌ی رجیانی به این معنا است که تمام کارهایی که در آزمایشگاه دانشگاه MIT در شهر بوستون آمریکا انجام شده است، احتمالا طی چند مرحله و در قالب چندین خودروی مختلف ساخته و به کار گرفته خواهد شد و زمانی که تمام قطعات و تکنولوژی لازم برای ترزو میلنیو فراهم شود، باید شاهد رونمایی از این خودروی برجسته باشیم.

 

اجاره خودرو و اجاره ماشین بدون ریسک را با ما تجربه کنید

تلفن شعب:

شمال: ۲۲۰۰۰۱۰۰

جنوب: ۳۳۰۰۰۱۰۰

شرق: ۷۷۰۰۰۱۰۰

تلفن تماس:

۰۹۱۲۱۰۱۰۹۰۰

۰۹۱۲۱۰۱۰۲۰۰

۰۹۱۲۱۰۱۰۸۲۲

نکته مهم درباره اجاره خودرو که باید بدانید:

مدارک وجه نقد لام بابت ضمانت اجاره خودرو که موسسات اجاره خودرو دریافت می کنند در بسیاری از مواقع وجه نقد یا مدارک را عودت نمی دهند و یا برای عودت آن بهانه تراشی می کنند و برای شما دردسر ایجاد می کنند و برای جلوگیری از بروز چنین اتفاقاتی پیشنهاد می کنیم:
قبل از انجام هر گونه معامله از معتبر بودن آن موسسه و سوابق کاری آن اطمینان حاصل کنید.
با توجه به اینکه برخی افراد سودجو با نام موسسات معتبر فعالیت می کنند این موسسه اعلام می نماید که این سایت تنها سایت رسمی اجاره خودرو طباطبایی می باشد و شماره مندرج در همین سایت مورد تایید می باشد و در قبال افراد سودجویی که با نام این موسسه فعالیت می نماید هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

telegram لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین

مشخصات خودرواجاره بهای خودرو
#تصویرخودرورنگمدلروزانهماهیانه
۱ rent car mazerati لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین گرند توریسمو اسخاکستری۲۰۱۲۶,۵۰۰,۰۰۰۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰
۲ bmw i8 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و I8سفید آبی۲۰۱۵۶,۵۰۰,۰۰۰۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰
۳ rent car porsche panamera 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین پورشه پانامرا ۴Sقهوه ای۲۰۱۰۳,۰۰۰,۰۰۰۶۵,۰۰۰,۰۰۰
۴ benz s500 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بنز S500 (فول کامل)مشکی۲۰۰۹۲,۰۰۰,۰۰۰۵۰,۰۰۰,۰۰۰
۵ bmw x6 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و X6سفید۲۰۱۱۲,۰۰۰,۰۰۰۵۰,۰۰۰,۰۰۰
۶ bmw 428 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و ۴۲۸ (کروک)آبی کاربنی۲۰۱۵۱,۸۰۰,۰۰۰۴۵,۰۰۰,۰۰۰
۷ bmw x4 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و X4سفید۲۰۱۵۱,۵۰۰,۰۰۰۳۵,۰۰۰,۰۰۰
۸ porsche boxter brown 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین پورشه باکستر (کروک)قهوه ای۲۰۱۱۱,۵۰۰,۰۰۰۳۵,۰۰۰,۰۰۰
۹ porsche boxter white 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین پورشه باکستر (کروک)سفید۲۰۱۱۱,۵۰۰,۰۰۰۳۵,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ volvo xc90 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین ولوو XC90مشکی۲۰۱۵۱,۵۰۰,۰۰۰۳۵,۰۰۰,۰۰۰
۱۱ benz E200 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بنز E250سفید۲۰۱۴۱,۴۰۰,۰۰۰۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۲ bmw z4 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و Z4 (کروک)سفید۲۰۱۴۱,۲۰۰,۰۰۰۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۱۳ bmw528 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و ۵۲۸سفید۲۰۱۴۱,۲۰۰,۰۰۰۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۱۴ bmw 528 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و ۵۲۸مشکی مات (کربن)۲۰۱۳۱,۲۰۰,۰۰۰۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۱۵ rent car bmw 220 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و ۲۲۰آبی۲۰۱۶۱,۲۰۰,۰۰۰۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۱۶ rent car bmw328 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و ۳۲۸سفید۲۰۱۴۱,۰۰۰,۰۰۰۱۹,۰۰۰,۰۰۰
۱۷ cls 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بنز CLSمشکی مات (کربن)۲۰۰۸۹۵۰,۰۰۰۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۸ c200 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بنز C200سفید۲۰۱۱۸۵۰,۰۰۰۱۷,۰۰۰,۰۰۰


telegram لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین

۱۹ landcruiser 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین لندکروزمشکی۲۰۱۰۸۵۰,۰۰۰۱۷,۰۰۰,۰۰۰
۲۰ prado white 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین پرادو نیو (دو درب)سفید۲۰۱۲۶۵۰,۰۰۰۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۲۱ prado black 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین پرادو نیو (دو درب)مشکی۲۰۱۲۶۵۰,۰۰۰۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۲۲ car rent optima jf 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین jf اپتیماقهوه ای۲۰۱۷۵۵۰,۰۰۰۱۴,۰۰۰,۰۰۰
۲۳ car rent optima jf 1 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین jf اپتیمامشکی۲۰۱۷۵۵۰,۰۰۰۱۴,۰۰۰,۰۰۰
۲۴ rent car tuscon 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین توسانسفید۲۰۱۶۵۵۰,۰۰۰۱۴,۰۰۰,۰۰۰
۲۵ ix45 black 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین سانتافه نیو (IX45)مشکی۲۰۱۵۵۰۰,۰۰۰۱۲,۰۰۰,۰۰۰
۲۶ ix45 white 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین سانتافه نیو (IX45)سفید۲۰۱۴۴۵۰,۰۰۰۱۱,۰۰۰,۰۰۰
۲۷ sportage 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین اسپورتیج نیو (فول)سفید۲۰۱۴۴۵۰,۰۰۰۱۱,۰۰۰,۰۰۰
۲۸ sportage 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین اسپورتیج نیو (نیمه فول)سفید۲۰۱۴۴۰۰,۰۰۰۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۲۹ optima 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین اپتما نیوسفید۲۰۱۴۴۰۰,۰۰۰۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۳۰ sonata 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین سوناتا نیو YFسفید۲۰۱۲۳۸۰,۰۰۰۹,۰۰۰,۰۰۰
۳۱ sonata 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین سوناتا نیو YFسفید۲۰۱۱۳۵۰,۰۰۰۸,۵۰۰,۰۰۰
۳۲ elentra 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین النتراسفید۲۰۱۴۳۵۰,۰۰۰۸,۵۰۰,۰۰۰
۳۳ pars 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین پژو پرشیاسفید۱۳۹۴-۵۱۳۰,۰۰۰۳,۰۰۰,۰۰۰
۳۴ peugeot 206 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین پژو ۲۰۶سفید۱۳۹۴-۵۱۳۰,۰۰۰۳,۰۰۰,۰۰۰
telegram لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین

شرح: یکی از معتبرین مراکز اجاره خودرو بدون در سطح استان تهران. با مالکیت قطعی 87 دستگاه خودروی لوکس خارجی.

رتبه بندی: 5 ستاره از 5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *