خانه / اخبار خودرو / مقایسه / سوزوکی جیمنی و رنج رور نقد بررسی این خودرو ها
سوزوکی جیمنی و رنج رور - اجاره خودرو - اجاره ماشین
سوزوکی جیمنی و رنج رور - اجاره خودرو - اجاره ماشین

سوزوکی جیمنی و رنج رور نقد بررسی این خودرو ها

سوزوکی جیمنی و رنج رور

در واقع، هر گوشه ای از کابین Jimny را خاطر تاریخی است.

به گزارش اجاره خودرو یک چیزی در مورد کابین خاکستری این ماشین کمی عجیب و غریب است و در همه مدرن این خودرو – خط تیره پلاستیک شکننده، و فرش نازک و خارش – اما نور داخل از کم است که در دسترس نیست. لامپ کابین سوزوکی جیمنی در برابر سرنشینه، یک رنگ و یکنواخت از پلاستیکی روشن است که از بالا به نظر می رسد مانند یک پرولاپس روشن است.

با این حال، مدل جدیدی از این مدل، مینی سووزوکی که به روز شده بود. از آنجا که،نسل سوم جیمینی اکنون ۲۰ سال سن دارد.سالها، به همراه یک لابرادور قدیم به نظر می رسد، به طوری که در اطرافش تغییراتی ایجاد کرده است، به طوری که تمام جنبه های فرعی ۴x4 جدید ظاهر شد و لامپهای داخلی به صورت ظریف به سمت سرنشینان کشیده شده است.

در حال حاضر مجموعه ای Jimny جایگزین می شود. سوزوکی آمادگی دارد که جیمنی جدید را به نمایش بگذارد،برای اولین بار در سال ۱۹۷۰ به نمایش گذاشته شد. این یک داستان در مورد نحوه کابین اتومبیل نیست. در عوض، این یک خداحافظی به یک قهرمان بی قاعده است، یکی از آخرین اخراج برای این ۴x4 محترم.

jimny feature 47 سوزوکی جیمنی و رنج رور نقد بررسی این خودرو ها  اجاره ماشین
سوزوکی جیمنی و رنج رور – اجاره خودرو – اجاره ماشین

کرایه ماشین

پس چرا رنج رور ؟

واضح است که این دو رقبای براربر نیستند. در واقع هزینه اضافی اختیاری به ۱۰۰۰۰۰ یورو این رنج رور به طور قابل توجهی بیش از سوزوکی هزینه نصب شده است. اما برای بسیاری از مردم، از جمله خود من، یک رنج روور وسیله نقلیه خارج از جاده است.و ما می توانیم از خداحافظی به جیمنی فکر نکنیم، تا نشان دهیم که دقیقا چقدر درخشان است که از طریق گلدانش چسبیده است. چیزی که ما شاهد آن هستیم شاید ارزان ترین باشد و مطمئنا قدیمی ترین و ارزانتر از فروش است که با بهترین و معقول ترین ۴x4 پول می تواند خریداری کند.

بسیاری از مردم اعتقاد ندارند که جیمنی می تواند به درستی از راه دور حرکت کند. ۴x4s کوچک اغلب توسط افرادی که هرگز آنها را از راه دور – جاده اجرا، سالن تنظیم – اغلب مورد علاقه است که آن را آسان به اخراج آنها به عنوان تقلید خارج از جاده. در واقع Jimny دارای یک شاسی سخت قاب نازک و یک انتقال کم با برد قابل تغییر است که به معنی آن است که از طریق تقریبا هر جغرافیایی که شما جرات آن را هدف قرار می دهد.

عکس های جاسوسی : سوزوکی جیمی

jimny feature 40 سوزوکی جیمنی و رنج رور نقد بررسی این خودرو ها  اجاره ماشین
سوزوکی جیمنی و رنج رور – اجاره خودرو – اجاره ماشین

اجاره ماشین

نه این که من هرکدام از این ها را جدا می دانستم، زمانی که یک روز سه شنبه صبح به سمت ماجراجویی Avalanche در Leicestershire کشیده شدیم. من واقعا جاده ای نیستم، می بینید. برنامه این بود که من به رهبری راه طریق گند در Rangie و ببینید که اگر Jimny می تواند دنبال کنید. نقطه قوت ماشین را در اولین شیب منحصر به فرد من می توان پیدا کرد، شیب را روی یک موج بی نظیر گشتاور توربوجیل V8 به قدرت می رساند، مانند یک دیوانه به عنوان ناتو Matt Front قبول می کند که بر روی رادیو که در پایین در Suzuki کوچک احمقانه گیر کرده است.

من باید چکمه های پیاده روی خودرا بپوشم. این جیمنی است که دارای مشخصات بالا ۱٫۳ SZ4 است که هزینه ۱۴٫۷۸۴ پوند است. موتور بنزینی چهار سیلندر آن را پر از ۸۴ اسب بخار می کند. با این حال، به نظر می رسد که Jimny عادلانه باشد، وزن این خودرو تنها ۱۰۹۰ کیلوگرمی است، به این معنی که این خودرو فقط کمی کوچکتر از قفل درب رنجر است.

سوزوکی جیمنی و رنج رور

jimny feature 41 سوزوکی جیمنی و رنج رور نقد بررسی این خودرو ها  اجاره ماشین
سوزوکی جیمنی و رنج رور – اجاره خودرو – اجاره ماشین

انتظار می رود چیزی در مورد سوزوکی نباشد، من در راه  Range Rover، Prior پشت سر میگذرم. من آن را کاملا نسبت به ابتدای شروع، در اطراف خمیده، خم و راست دست خالی که در پشت ب زمین ناپدید می شود، برگزار می شود.

این هیچ  برای Rangie و Jimny، باریک، بلوک سفید درست در آینه من است، پرچم همراه پشت سر. من سر پایین شیب دار، تپه کنترل فرود مدیریت سرعت با شتاب کامل و نه اثری از لغزش چرخ. سوزوکی در پشت من به آرامی حرکت می کند.

۱۰ دقیقه بعد، من سعی می کنم همه چیز را من می توانم برای رسیدن به آن بلوک سفید لعنتی گیر کرده است. ما از طریق ضخیم، گل درهم و برهم شخم، نوع شما می توانید یک بوت ولینگتون در دست بدهند. ما صعود تا شدیدترین صعود در معدن، صعود دو طبقه تیز بیش خشک، زمین گرد و خاکی که محدوده مریخ نورد خود را بیش از جیک آلاباستر بدون توقف به نفس . ما بیش از شیارهای گل گزاف گویی خیلی عمیق و سخت بسته بندی، حتی Rangie خراش شکم آن است.

اجاره ماشین آفرود

jimny feature 48 سوزوکی جیمنی و رنج رور نقد بررسی این خودرو ها  اجاره ماشین
سوزوکی جیمنی و رنج رور – اجاره خودرو – اجاره ماشین

بلند کردن، انتخاب معکوس و عقب دور از شیب. چالش تنظیم شده است. اگر قبل و سوزوکی می تواند به بالا برود، شاهد یک پیروزی قابل توجه برای دیوید بیش از Goliath است. این یک لحظه بزرگ است. Matt متوقف می شود برای یک لحظه، و سپس هر یک از اسب بخار Jimny’s throbbing 84 ترمز اسب بخار است.

سوزوکی کوچک سفید به آرامی به سمت شیب لبه میرود. این یک ماشین سریع نیست.پایه به نظر می رسد به حالت تعلیق در گل و لای سنگین، به دنبال به عنوان چند که ممکن است به عقب بیش از نوک. پس از چرت زدن چهار چرخ چرانی، پیش از آن خارج از آن است.

سرعت بیشتر، او تخمین می زند، ضریب بیشتر است. در این زمان، به جای تبدیل شدن در خاک رس به حالت تعلیق، لعنتی مسافتهای Jimny خود را بالا و بیش از بالای افزایش است، آمدن به توقف پیروزی در بالای آن.

من برای نفر دومین تلاشمیکنم. من در این زمان کمی سخت تر راه میروم، اما همانطور که ماشین در حال افزایش شتاب است، کمی به سمت چپ حرکت می کند، زاویه ای غیرمعمول به سمت چرخ ها چرخید.

ما هیچ جا نمیریم.

اجاره خودرو آفرود

jimny feature 49 سوزوکی جیمنی و رنج رور نقد بررسی این خودرو ها  اجاره ماشین
سوزوکی جیمنی و رنج رور – اجاره خودرو – اجاره ماشین

شایان ذکر است، کمی سوزوکی جیمنی یک درجه محدوده مریخ نورد نمی خواهد بیش از کوچک.

دکمه ۴WD-L را نشان می دهد که شامل سیستم چهار چرخ و انتقال کم برد می شود و سپس یک راننده را به عنوان یک راننده یادگیرنده از بین می برد. دنده اول در محدوده کمی کوتاه است. دنده دوم یکی است. با این حال، موتور به نظر می رسد که به طور مداوم در جایی بین ۴۰۰۰ و ۶۰۰۰ دور در دقیقه چرخش، همه چیز احساس خجالت می کند، در حالی که در Rengie بی رحمانه شما به سختی موتور را فراتر از بیکار مشکل است. شما در اطراف گشت زده و به این ترتیب پرتاب شده و در Jimny نیز بازوهای چرخش به صورت دیوانه در فرمان چرخانده می شود که چهار بار قفل به قفل را چرخانده است.

سوزوکی هنوز رسما نسل چهارم جیمینی را نشان نمی دهد، اما برخی از تصاویر نشت نشان می دهد که مسیری که گرفته می شود. یک مدل کوچک و سبک مربع لبه جدید، یادآور یک مینی مرسدس G-Wagen است، نشان می دهد که یک دستگاه صادقانه و سودمند باقی خواهد ماند.

مهم این است که آخرین مدل خودروی آن را جایگزین می کند، زیرا این چیزی است که Jimny چنین ماشین دوست داشتنی را برای مدت طولانی ساخته است.

jimny feature 53 سوزوکی جیمنی و رنج رور نقد بررسی این خودرو ها  اجاره ماشین
سوزوکی جیمنی و رنج رور – اجاره خودرو – اجاره ماشین

با این حال،امروز علاوه بر استقبال خوبی نیز هست. آیا این جیمی ممکن است تا سال ۲۰ آینده داشته باش؟

با وجود اینکه مدتهاست که در فروش قرار دارد، از Jimnys استفاده می شود که از آن استفاده نمی کند. موتورهای بنزینی ۱٫۳ لیتری به علت تغییرات کمربند در هر ۸۰،۰۰۰ مایل است، بنابراین برای اثبات این که اگر این کار در صورت لزوم انجام شود، بررسی کنید. یک چرخ با سرعت ۵۰ مایل بر ساعت یا بیشتر می تواند بیش از یک چرخ نا متعادل باشد – شاید یک مشت زنی پوشیده شده، مفصل گردنده و یا اتصال CV خسته. اگر سیستم چرخ دنده چهار چرخ به گونه ای عمل نکنند، مشکل می تواند به همان اندازه شل خلاء کرک شده باشد. در نهایت، برای علائم آسیب ضربه، زیرین را بررسی کنید. شاسی فریم نرد قوی، اما ناپیوسته نیست.

jimny feature 44 سوزوکی جیمنی و رنج رور نقد بررسی این خودرو ها  اجاره ماشین
سوزوکی جیمنی و رنج رور – اجاره خودرو – اجاره ماشین

مدل های O2 دارای یک سقف پارچه ای قابل جابجایی هستند، فقط در صورتی که می خواهید سطح بالایی را بپوشانید و در هنگام صعود به دامنه تپه گل شما پرتاب می شود. در حدود ۱۵۰۰ پوند نمونه ای از متوسط مایل را می پردازد.

Jimny با مشخصات بالا مانند خودرویی که ما برای این تست مقایسه استفاده می کنیم، به عنوان یک دستگاه پخش سی دی و تهویه مطبوع با چنین تغییرات مجهز در نظر گرفته شده است. برای استفاده کمتر از ۱۰،۰۰۰ پوند می توان استفاده کرد.

 

jimny feature 63 سوزوکی جیمنی و رنج رور نقد بررسی این خودرو ها  اجاره ماشین
سوزوکی جیمنی و رنج رور – اجاره خودرو – اجاره ماشین
jimny feature 69 سوزوکی جیمنی و رنج رور نقد بررسی این خودرو ها  اجاره ماشین
سوزوکی جیمنی و رنج رور – اجاره خودرو – اجاره ماشین

اجاره خودرو و اجاره ماشین بدون ریسک را با ما تجربه کنید

تلفن شعب:

شمال: ۲۲۰۰۰۱۰۰

جنوب: ۳۳۰۰۰۱۰۰

شرق: ۷۷۰۰۰۱۰۰

تلفن تماس:

۰۹۱۲۱۰۱۰۹۰۰

۰۹۱۲۱۰۱۰۲۰۰

۰۹۱۲۱۰۱۰۸۲۲

نکته مهم درباره اجاره خودرو که باید بدانید:

مدارک وجه نقد لام بابت ضمانت اجاره خودرو که موسسات اجاره خودرو دریافت می کنند در بسیاری از مواقع وجه نقد یا مدارک را عودت نمی دهند و یا برای عودت آن بهانه تراشی می کنند و برای شما دردسر ایجاد می کنند و برای جلوگیری از بروز چنین اتفاقاتی پیشنهاد می کنیم:
قبل از انجام هر گونه معامله از معتبر بودن آن موسسه و سوابق کاری آن اطمینان حاصل کنید.
با توجه به اینکه برخی افراد سودجو با نام موسسات معتبر فعالیت می کنند این موسسه اعلام می نماید که این سایت تنها سایت رسمی اجاره خودرو طباطبایی می باشد و شماره مندرج در همین سایت مورد تایید می باشد و در قبال افراد سودجویی که با نام این موسسه فعالیت می نماید هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

telegram لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین

مشخصات خودرواجاره بهای خودرو
#تصویرخودرورنگمدلروزانهماهیانه
۱ rent car mazerati لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین گرند توریسمو اسخاکستری۲۰۱۲۶,۵۰۰,۰۰۰۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰
۲ bmw i8 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و I8سفید آبی۲۰۱۵۶,۵۰۰,۰۰۰۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰
۳ rent car porsche panamera 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین پورشه پانامرا ۴Sقهوه ای۲۰۱۰۳,۰۰۰,۰۰۰۶۵,۰۰۰,۰۰۰
۴ benz s500 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بنز S500 (فول کامل)مشکی۲۰۰۹۲,۰۰۰,۰۰۰۵۰,۰۰۰,۰۰۰
۵ bmw x6 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و X6سفید۲۰۱۱۲,۰۰۰,۰۰۰۵۰,۰۰۰,۰۰۰
۶ bmw 428 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و ۴۲۸ (کروک)آبی کاربنی۲۰۱۵۱,۸۰۰,۰۰۰۴۵,۰۰۰,۰۰۰
۷ bmw x4 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و X4سفید۲۰۱۵۱,۵۰۰,۰۰۰۳۵,۰۰۰,۰۰۰
۸ porsche boxter brown 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین پورشه باکستر (کروک)قهوه ای۲۰۱۱۱,۵۰۰,۰۰۰۳۵,۰۰۰,۰۰۰
۹ porsche boxter white 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین پورشه باکستر (کروک)سفید۲۰۱۱۱,۵۰۰,۰۰۰۳۵,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ volvo xc90 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین ولوو XC90مشکی۲۰۱۵۱,۵۰۰,۰۰۰۳۵,۰۰۰,۰۰۰
۱۱ benz E200 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بنز E250سفید۲۰۱۴۱,۴۰۰,۰۰۰۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۲ bmw z4 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و Z4 (کروک)سفید۲۰۱۴۱,۲۰۰,۰۰۰۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۱۳ bmw528 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و ۵۲۸سفید۲۰۱۴۱,۲۰۰,۰۰۰۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۱۴ bmw 528 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و ۵۲۸مشکی مات (کربن)۲۰۱۳۱,۲۰۰,۰۰۰۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۱۵ rent car bmw 220 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و ۲۲۰آبی۲۰۱۶۱,۲۰۰,۰۰۰۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۱۶ rent car bmw328 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و ۳۲۸سفید۲۰۱۴۱,۰۰۰,۰۰۰۱۹,۰۰۰,۰۰۰
۱۷ cls 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بنز CLSمشکی مات (کربن)۲۰۰۸۹۵۰,۰۰۰۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۸ c200 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بنز C200سفید۲۰۱۱۸۵۰,۰۰۰۱۷,۰۰۰,۰۰۰


telegram لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین

۱۹ landcruiser 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین لندکروزمشکی۲۰۱۰۸۵۰,۰۰۰۱۷,۰۰۰,۰۰۰
۲۰ prado white 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین پرادو نیو (دو درب)سفید۲۰۱۲۶۵۰,۰۰۰۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۲۱ prado black 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین پرادو نیو (دو درب)مشکی۲۰۱۲۶۵۰,۰۰۰۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۲۲ car rent optima jf 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین jf اپتیماقهوه ای۲۰۱۷۵۵۰,۰۰۰۱۴,۰۰۰,۰۰۰
۲۳ car rent optima jf 1 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین jf اپتیمامشکی۲۰۱۷۵۵۰,۰۰۰۱۴,۰۰۰,۰۰۰
۲۴ rent car tuscon 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین توسانسفید۲۰۱۶۵۵۰,۰۰۰۱۴,۰۰۰,۰۰۰
۲۵ ix45 black 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین سانتافه نیو (IX45)مشکی۲۰۱۵۵۰۰,۰۰۰۱۲,۰۰۰,۰۰۰
۲۶ ix45 white 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین سانتافه نیو (IX45)سفید۲۰۱۴۴۵۰,۰۰۰۱۱,۰۰۰,۰۰۰
۲۷ sportage 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین اسپورتیج نیو (فول)سفید۲۰۱۴۴۵۰,۰۰۰۱۱,۰۰۰,۰۰۰
۲۸ sportage 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین اسپورتیج نیو (نیمه فول)سفید۲۰۱۴۴۰۰,۰۰۰۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۲۹ optima 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین اپتما نیوسفید۲۰۱۴۴۰۰,۰۰۰۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۳۰ sonata 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین سوناتا نیو YFسفید۲۰۱۲۳۸۰,۰۰۰۹,۰۰۰,۰۰۰
۳۱ sonata 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین سوناتا نیو YFسفید۲۰۱۱۳۵۰,۰۰۰۸,۵۰۰,۰۰۰
۳۲ elentra 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین النتراسفید۲۰۱۴۳۵۰,۰۰۰۸,۵۰۰,۰۰۰
۳۳ pars 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین پژو پرشیاسفید۱۳۹۴-۵۱۳۰,۰۰۰۳,۰۰۰,۰۰۰
۳۴ peugeot 206 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین پژو ۲۰۶سفید۱۳۹۴-۵۱۳۰,۰۰۰۳,۰۰۰,۰۰۰
telegram لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین

شرح: یکی از معتبرین مراکز اجاره خودرو بدون در سطح استان تهران. با مالکیت قطعی 87 دستگاه خودروی لوکس خارجی.

رتبه بندی: 5 ستاره از 5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *