خانه / اخبار خودرو / مقایسه / کراس اور یا شاسی بلند ؛ کدام بهتر است؟
کراس اوور - کراس اور یا شاسی بلند - اجاره خودرو - اجاره ماشین - کرایه ماشین
کراس اوور - کراس اور یا شاسی بلند - اجاره خودرو - اجاره ماشین - کرایه ماشین

کراس اور یا شاسی بلند ؛ کدام بهتر است؟

کراس اور یا شاسی بلند

به گزارش اجاره خودرو امروزه بازار داغ کلاس خودروهای شاسی‌بلند و کراس‌اور بر کسی پوشیده نیست و روز‌به‌روز بر محبوبیت این کلاس‌ها افزوده می‌شود. ولی تفاوت‌های این دو کلاس در چیست؟ شاسی‌بلند بهتر است یا کراس‌اور؟ با زومیت همراه باشید.

زمانی بود که خودروهای شاسی‌بلند (SUV) فقط در بین افراد اهل گشت و گذار در طبیعت یا تجار طرفدار داشت، اما در دهه‌ی ۱۹۹۰ میلادی خودروهای شاسی‌بلند تبدیل به انتخاب اول خانواده‌های آمریکایی شد. به تدریج مدل‌هایی بیشتری که به رانندگی شهر تمرکز داشتند تا قابلیت‌های آف‌رود، در قالب کراس‌اور (CUV) و با مصرف سوخت کمتر در مقایسه با شاسی‌بلندهای سرسخت، ظهور کردند. امروز در بازارهای خودرو بیشتر کشورها، خودروهای شاسی‌بلند و کراس‌اور در مقایسه با دیگر کلاس‌های خودرو مانند سدان و هاچبک، کاملاً فروش بیشتری دارند و با توجه به پیش‌بینی کارشناسان و تولید ۱۵۰ مدل مختلف از این کلاس تا سال ۲۰۲۰، احتمالاً تنوع شاسی‌بلندها و کراس‌اورها حکم فرمانی آن‌ها در آینده را تضمین خواهد کرد.

اجاره خودرو

در بازار جهانی عصر فعلی، خودروهای کراس‌اور در کلاس‌های متوسط، کامپکت و کامپکت کوچک و در بین خریداران و خانواده‌های پرجمعیت و کم جمعیت فروش فوق‌العاده‌ای را تجربه می‌کنند. تعداد کمی از شاسی‌بلندهای سنتی و سرسخت هنوز هم برای افراد ماجراجو و اهل گشت و گذار در طبیعت تولید می‌شوند، ولی بیشتر شاسی‌بلندهای امروزی در کلاس متوسط یا بزرگ قرار دارند.

کراس اور یا شاسی بلند

c9f113bf 1215 492a b9db eb1d00ef817c کراس اور یا شاسی بلند ؛ کدام بهتر است؟  اجاره ماشین
کراس اور یا شاسی بلند – اجاره خودرو – اجاره ماشین – کرایه ماشین

اجاره خودرواجاره ماشینکرایه ماشین

یک خودروی شاسی‌بلند چه ویژگی‌هایی دارد؟

بیشتر شاسی‌بلندهای سنتی بدنه‌ای مانند وانت پیکاپ دارند و از طرح شاسی و بدنه‌ی مستقل استفاده می‌کنند تا ساختار تنومند و پایداری آن تضمین شود؛ معمولا این مدل‌ها چهاردر هستند و از طراحی بدنه «دو جعبه‌ای» بهره می‌برند. با اینکه این کلاس از خودروها امروز تغییرات زیادی در قوای فنی و تجهیزات رفاهی کرده‌‍‌اند، اما اولین شاسی‌بلندها باز هم ویژگی‌هایی بیشتر از یک وانت پیکاپ معمولی داشتند. بهترین نمونه‌های موجود در این کلاس شامل، جیپ رانگلر (Wrangler)، شورولت تاهو (Tahoe) و شورولت ساب‌اوربان (Suburban) است.

معمولا شاسی‌بلندها به‌صورت استاندارد به سیستم محور عقب مجهز هستند که البته آپشن سیستم چهار چرخ محرک (۴WD) نیز برای ایجاد چسبندگی بیشتر چرخ‌ها در رانندگی، ارائه می‌شود. وجود سیستم چهار چرخ محرک برای افرادی که در مناطق با آب‌وهوای بارانی یا برفی زندگی می‌کنند، یک ضرورت است، چرا که شاسی‌بلندهای بزرگ و محور عقب، بسیار مستعد انحراف و سُر خوردن هستند؛ علاوه بر این بیشتر شاسی‌بلندهایی مجهز به سیستم چهار چرخ محرک، ویژگی مهم و کاربردی دنده سنگین هم دارند که نقش مهمی در مسیرهای آف‌رود ناهموار، برفی یا جاده‌های گلی ایفاء می‌کند.

a08cf02c 68df 42c1 97b7 b8b928fdab71 کراس اور یا شاسی بلند ؛ کدام بهتر است؟  اجاره ماشین
کراس اور یا شاسی بلند – اجاره خودرو – اجاره ماشین – کرایه ماشین

اجاره ماشین تهران 

بیشتر شاسی‌بلند از پیشرانه‌های ۶ سیلندر V شکل تنفس طبیعی یا توربوشارژ استفاده می‌کنند؛ شاسی‌بلندهای بزرگ به‌دلیل ظاهر عضلانی و قابلیت‌هایی چون ظرفیت کشش ۵ تن یا بیشتر، معمولاً از پیشرانه‌های هشت سیلندر V شکل با حجم بالا استفاده می‌کنند و البته مصرف سوخت شاسی‌بلندهای بزرگ در مقایسه با کراس‌اورها یا سدان‌ها بیشتر است.

با اینکه کیفیت سواری و فرمان‌پذیری شاسی‌بلندها در طول زمان پیشرفت چشمگیری داشته است، اما شاسی‌بلندهایی که بر اساس وانت پیکاپ‌ها ساخته شده‌اند در مقایسه با کراس‌اورهایی که بر پایه‌ی خودروهای سواری طراحی شده‌اند، سواری و فرمان‌پذیری متفاوتی دارند. مانور و پارک دوبل شاسی‌بلندهای بزرگ در مناطق شهری کار دشواری است و البته سوار و پیاده شدن آن (به‌ویژه اگر  تایرها و رینگ‌های بزرگ سفارشی داشته باشند) برای افرادی که قد کوتاهی دارند امر آسانی نیست. وجود آپشن‌های رفاهی و کاربردی شاسی‌بلندها را کاربرپسندتر کرده است، البته برخی مدل‌ها هم وجود دارند که در مقایسه با دیگر شاسی‌بلندها، ویژگی‌ها و امکانات بیشتری برای خانواده‌ها در نظر گرفته‌اند.

697eff36 267a 4d3e ac82 c89af9d123b3 کراس اور یا شاسی بلند ؛ کدام بهتر است؟  اجاره ماشین
کراس اور یا شاسی بلند – اجاره خودرو – اجاره ماشین – کرایه ماشین

اجاره خودرو تهران

یک خودروی کراس‌اور چه ویژگی‌هایی دارد؟

بیشتر شاسی‌بلندهای واقعی، در زیر پوسته‌ی زیبا یک پیکاپ‌ جان سخت هستند اما کراس‌اورها در اصل استیشن‌های با ارتفاع زیاد هستند که طراحی جذاب‌تری ارائه می‌دهند. از آنجایی که کراس‌اورها برخلاف شاسی‌بلندها از شاسی و بدنه‌ی یکپارچه استفاده می‌کنند،‌ ارتفاع آن‌ها برای سوار و پیاده شدن مناسب‌تر است، فرمان‌پذیری تیزتری دارند و سواری باکیفیت‌تری را ارائه می‌دهند. مدل‌های مختلفی مانند کراس‌اورهای با سه ردیف صندلی (هفت سرنشینه) همچون هونداپایلوت (Pilot) تا کراس‌اور کامپکت کوچک مانند بیوک انکور (Encore) یا کامپکت فورد اسکیپ (Escape) در بین بازار داغ کراس‌اورها به چشم می‌خورد. حتی اخیراً کلاس کراس‌اورهای اسپرت با عرضه‌ی مدل‌هایی چون پورشه ماکان (Macan) و جگوار F-Pace در حال گسترش است.

عمده‌تری عامل تمایز این دو کلاس این است که کراس‌اورها بر پایه‌ی فریم شاسی و بدنه‌ی یکپارچه به همراه سیستم محور جلو و سیستم تمام چرخ محرک (AWD) ارائه می‌شوند. معمولا چسبندگی لازم در خودروهای این کلاس، به‌صورت ۵۰/۵۰ در بین محور جلو و عقب برابر است و گشتاور مورد نیاز جهت جلوگیری از انحراف، به هر دو محور فرستاده می‌شود. برخی مدل‌ها مانند بی‌ام‌و X3 هم وجود دارند که برای ایجاد حس رانندگی اسپرت‌تر، نیروی بیشتری را به محور عقب منتقل می‌کنند. با اینکه بیشتر رانندگان برای دریافت ایمنی بهتر، کراس‌اور با سیستم تمام چرخ محرک را انتخاب می‌کنند، اما این سیستم بیشتر مناسب افرادی است که در مناطق با آب‌و‌هوای نامساعد سکونت دارند. کراس‌اورهای محور جلو در بیشتر شرایط چسبندگی لازم را دارند و لزومی ندارد حتما سیستم تمام چرخ محرک را انتخاب کرد.

ee8d9481 132a 4d2a b4f2 67720409533a کراس اور یا شاسی بلند ؛ کدام بهتر است؟  اجاره ماشین
کراس اور یا شاسی بلند – اجاره خودرو – اجاره ماشین – کرایه ماشین

کرایه ماشین تهران

دو ضعف بزرگ کراس‌اورها، نداشتن قابلیت ظرفیت کشش بالا و توانایی‌های آف‌رود مانند شاسی‌بلندهای دو دیفرانسیل است. با این‌حال برخی کراس‌اورها مانند جیپ چروک (Cherokee)، کامپس (Compass)، رنگید (Renegade) و فورد اسکپلورر (Explorer) وجود دارند که با استفاده از سیستم الکترونیکی تمام چرخ محرک ارتقاء داده شده و سیستم مدیریت کشش و چسبندگی تا حدی قابلیت‌های آف‌رود به همراه دارند.

بیشتر کراس‌اورهای کامپکت و متوسط به‌صورت استاندارد با پیشرانه‌ی چهار سیلندر که مصرف سوخت پایین دارند عرضه می‌شوند؛ البته برای دست‌یابی بهشتاب بهتر، پیشرانه‌هلی چهار سیلندر توربوشارژ و ۶ سیلندر V شکل هم در دسترس هستند. ترکیب این پیشرانه‌ها با وزن پایین، در مقایسه با شاسی‌بلندهای سنگین که معمولاً بدنه‌ی آیرودینامیکی هم ندارند، مصرف سوخت کراس‌اورها را پایین‌تر نگه می‌دارد. البته در مبحث آیرودینامیک، کراس‌اورها در برابر کلاس کوپه و سدان همچنان در رده‌ی پایین‌تری قرار می‌گیرند.

f8860a24 e575 4e60 8811 3247cb33b854 کراس اور یا شاسی بلند ؛ کدام بهتر است؟  اجاره ماشین
کراس اور یا شاسی بلند – اجاره خودرو – اجاره ماشین – کرایه ماشین

دلایل خرید خودروهای شاسی‌بلند چیست؟

شاسی‌بلندها با داشتن بدنه‌ی مستحکم، کابین جادار، فضای بار بیشتر و جایگاه بالاتر نشستن راننده در مقایسه با خودروهای کراس‌اور و سدان برتری‌های خاص خودش را دارد. خودروهای این کلاس به لطف داشتن پیشرانه‌های قدرتمند V6 یا V8 توانایی کشش اجسام سنگین وزنی چون قایق یا انواع تریلر را دارند که در این مورد، فقط وانت پیکاپ‌های سنگین در مقامی بالاتر از آن‌ها قرار می‌گیرند. بیشتر شاسی‌بلندها سه ردیف صندلی بسیار جادار و تجهیزات رفاهی فراوان دارند که نهایت راحتی و ایمنی را برای سرنشینان فراهم می‌کنند.

توصیه می‌شود که در هنگام خرید یک خودروی شاسی‌بلند اگر اهل رانندگی آف‌رود هستید یا در مناطق کوهستانی زندگی می‌کنید ، حتما از مجهز بودن آن به سیستم چهار چرخ متحرک و دنده سنگین اطمینان حاصل شود.

86485194 d3ac 4307 86d7 268ff47a3279 کراس اور یا شاسی بلند ؛ کدام بهتر است؟  اجاره ماشین
کراس اور یا شاسی بلند – اجاره خودرو – اجاره ماشین – کرایه ماشین

دلایل عدم خرید خودروهای شاسی‌بلند چیست؟

به دلیل طرح بدنه و مستقل بودن شاسی از آن، خودروهای این کلاس معمولا سنگین وزن هستند و در مقایسه با سدان‌های با اندازه‌ی مشابه، چابکی لازم را ندارند؛ این دو مورد در رانندگی شهری و به‌خصوص پارک دوبل، کابوس همیشگی شاسی‌بلندهای بزرگ هستند. وجود سیستم چهار چرخ محرک در خودروی شاسی‌بلند یک عامل ضروری است که البته باید قیمت این سیستم (معمولاً حدود دو هزار دلار) و احتمال هزینه‌ی تعمیر بالاتر را پذیرفت. عامل‌های مهم دیگر، مصرف و قیمت تمام شده‌ی بالای شاسی‌بلندها محدود موجود در بازار، در مقایسه با کراس‌اورهای بی‌شمار است.

برخی خانواده‌های پرجمعیت شاید خرید شاسی‌بلندهای بزرگ را در نظر نگیرند. چرا که با وجود وانت پیکاپ‌های بزرگ و دوکابینه، تمام ویژگی‌های شاسی‌بلند را در کنار فضای بار بزرگ در عقب که می‌توانند انواع لوازم را در آن جای دهند، در اختیار دارند.

67ff89b8 e5a4 41e4 a075 a052d5b8e36b کراس اور یا شاسی بلند ؛ کدام بهتر است؟  اجاره ماشین
کراس اور یا شاسی بلند – اجاره خودرو – اجاره ماشین – کرایه ماشین

دلایل خرید خودروهای کراس‌اور چیست؟

همانطور که ذکر شد، کراس‌اورها اساساً خودروهای استیشن هستند که ارتفاع آن‌ها بیشتر شده است. این کلاس از خودرو در مقایسه با سدان‌ها کاربرد بیشتری دارند و به لطف طراح شاسی یکپارچه در برابر شاسی‌بلندهای سنتی، فرمان‌پذیری بهتری دارند و به طبع رانندگی و پارک کردن آن‌ها در مناطق شهری آسان‌تر است. کراس‌اورهای کامپکت و کامپکت کوچک به لطف داشتن کابین جادارتر، فضای بار بیشتر و دید وسیع‌تر راننده در مقایسه با خودروهای شهری و کوچک، برای زوج‌های جوان یا افراد مجرد گزینه‌ی مناسب‌تری هستند. از سوی دیگر مدل‌های متوسط که معمولا سه ردیف صندلی دارند، برای خانواده‌های ۴ یا ۵ نفره بهتر هستند.

 

بیشتر کراس‌اورها به‌صورت استاندارد محور جلو هستند و سیستم تمام چرخ محرک در قالب آپشن به همراه آن‌ها ارائه می‌شود؛ البته برخی مدل‌ها به‌صورت استاندارد به سیستم تمام چرخ محرک مجهز هستند. با اینکه برخی مدل‌ها علاوه بر سیستم تمام چرخ محرک به سیستم مدیریت کشش و چسبندگی هم مجهز هستند، اما همانطور که پیشتر ذکر شد، وجود این سیستم‌ها فقط برای افرادی که در مناطق کوهستانی سکونت دارند، امری لازم خواهد بود. با این‌حال وجود این سیستم در کراس‌اورهای پر زرق‌وبرق امروزی یک امتیاز ویژه محسوب می‌شود و جذب مشتری بیشتری را به همراه دارد.

کراس‌اورهای موجود در بازار، لیست بلندبالایی از آپشن‌ها و تجهیزات رفاهی همچون سیستم سرگرمی صندلی‌های ردیف عقب و سیستم اتصال بی‌سیم را در اختیار خریدار قرار می‌دهند. علاوه بر این برخی مدل‌ها هم وجود دارند که جدیدترین سیستم‌های ایمنی و جلوگیری از تصادف را به همراه دارند.  مدل‌های متنوع از برندهای مختلف در کلاس خودروهای کراس‌اور روز به روز در حال گسترش است و به دلیل تقاضای بالا در این کلاس، مدل‌های دست دوم آن‌ها میز به وفور یافت می‌شود که به طبع، فروش خودروهای کراس‌اور نیز راحت‌تر خواهد بود.

f6a9b9e6 e541 480a bb2e a1619a377643 کراس اور یا شاسی بلند ؛ کدام بهتر است؟  اجاره ماشین
کراس اور یا شاسی بلند – اجاره خودرو – اجاره ماشین – کرایه ماشین

دلایل عدم خرید خودروهای کراس‌اور چیست؟

با اینکه در کلاس خودروهای کراس‌اور هم مدل‌های پرقدرتی وجود دارند، اما افرادی که به دنبال یک خودروی پرقدرت، سرسخت و البته ظرفیت کشش مناسب هستند، باید شاسی‌بلند را انتخاب کنند. همچنین افراد طرفدار آف‌رود، تایرهای بزرگ و گشت و گذار در جاده‌های ناهموار جنگلی و کوهستانی باید یک خودروی شاسی‌بلند دو دیفرانسیل انتخاب کنند.

علاوه بر این به دلیل تقاضای بالای این کلاس، حتی در مقایسه با خودروهای سدان، کراس‌اورها قیمت بالاتری دارند. بیشتر شرکت‌های خودروسازی تخفیف‌های وسوسه انگیزی در مدل‌های سدان در نظر می‌گیرند که شاید خرید سدان را در مقایسه با کراس‌اور منطقی‌تر جلوه دهد.

خانواده‌هایی که پرجمعیت هستند و بخش بیشتر این جمعیت را کودکان تشکیل می‌دهند، بهتر است به فکر خرید خودرویی از کلاس مینی ون باشند. فضای بسیار جادار، سه ردیف صندلی بزرگ و درهای کشویی مینی ون‌ها را خودروی ایده‌آل خانواده‌های پرجمعیت می‌کند.

صرف نظر از قیمت و دسترسی هر مدل خودرو، شما طرفدار کدام نوع کلاس هستید؟ شاسی‌بلند یا کراس‌اور؟ سدان یا هاچبک؟ لطفاً دیدگاه‌های خود را با ما در میان بگذارید.

 

اجاره خودرو و اجاره ماشین بدون ریسک را با ما تجربه کنید

تلفن شعب:

شمال: ۲۲۰۰۰۱۰۰

جنوب: ۳۳۰۰۰۱۰۰

شرق: ۷۷۰۰۰۱۰۰

تلفن تماس:

۰۹۱۲۱۰۱۰۹۰۰

۰۹۱۲۱۰۱۰۲۰۰

۰۹۱۲۱۰۱۰۸۲۲

نکته مهم درباره اجاره خودرو که باید بدانید:

مدارک وجه نقد لام بابت ضمانت اجاره خودرو که موسسات اجاره خودرو دریافت می کنند در بسیاری از مواقع وجه نقد یا مدارک را عودت نمی دهند و یا برای عودت آن بهانه تراشی می کنند و برای شما دردسر ایجاد می کنند و برای جلوگیری از بروز چنین اتفاقاتی پیشنهاد می کنیم:
قبل از انجام هر گونه معامله از معتبر بودن آن موسسه و سوابق کاری آن اطمینان حاصل کنید.
با توجه به اینکه برخی افراد سودجو با نام موسسات معتبر فعالیت می کنند این موسسه اعلام می نماید که این سایت تنها سایت رسمی اجاره خودرو طباطبایی می باشد و شماره مندرج در همین سایت مورد تایید می باشد و در قبال افراد سودجویی که با نام این موسسه فعالیت می نماید هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

telegram لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین

مشخصات خودرواجاره بهای خودرو
#تصویرخودرورنگمدلروزانهماهیانه
۱ rent car mazerati لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین گرند توریسمو اسخاکستری۲۰۱۲۶,۵۰۰,۰۰۰۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰
۲ bmw i8 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و I8سفید آبی۲۰۱۵۶,۵۰۰,۰۰۰۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰
۳ rent car porsche panamera 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین پورشه پانامرا ۴Sقهوه ای۲۰۱۰۳,۰۰۰,۰۰۰۶۵,۰۰۰,۰۰۰
۴ benz s500 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بنز S500 (فول کامل)مشکی۲۰۰۹۲,۰۰۰,۰۰۰۵۰,۰۰۰,۰۰۰
۵ bmw x6 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و X6سفید۲۰۱۱۲,۰۰۰,۰۰۰۵۰,۰۰۰,۰۰۰
۶ bmw 428 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و ۴۲۸ (کروک)آبی کاربنی۲۰۱۵۱,۸۰۰,۰۰۰۴۵,۰۰۰,۰۰۰
۷ bmw x4 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و X4سفید۲۰۱۵۱,۵۰۰,۰۰۰۳۵,۰۰۰,۰۰۰
۸ porsche boxter brown 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین پورشه باکستر (کروک)قهوه ای۲۰۱۱۱,۵۰۰,۰۰۰۳۵,۰۰۰,۰۰۰
۹ porsche boxter white 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین پورشه باکستر (کروک)سفید۲۰۱۱۱,۵۰۰,۰۰۰۳۵,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ volvo xc90 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین ولوو XC90مشکی۲۰۱۵۱,۵۰۰,۰۰۰۳۵,۰۰۰,۰۰۰
۱۱ benz E200 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بنز E250سفید۲۰۱۴۱,۴۰۰,۰۰۰۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۲ bmw z4 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و Z4 (کروک)سفید۲۰۱۴۱,۲۰۰,۰۰۰۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۱۳ bmw528 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و ۵۲۸سفید۲۰۱۴۱,۲۰۰,۰۰۰۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۱۴ bmw 528 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و ۵۲۸مشکی مات (کربن)۲۰۱۳۱,۲۰۰,۰۰۰۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۱۵ rent car bmw 220 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و ۲۲۰آبی۲۰۱۶۱,۲۰۰,۰۰۰۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۱۶ rent car bmw328 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و ۳۲۸سفید۲۰۱۴۱,۰۰۰,۰۰۰۱۹,۰۰۰,۰۰۰
۱۷ cls 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بنز CLSمشکی مات (کربن)۲۰۰۸۹۵۰,۰۰۰۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۸ c200 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بنز C200سفید۲۰۱۱۸۵۰,۰۰۰۱۷,۰۰۰,۰۰۰


telegram لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین

۱۹ landcruiser 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین لندکروزمشکی۲۰۱۰۸۵۰,۰۰۰۱۷,۰۰۰,۰۰۰
۲۰ prado white 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین پرادو نیو (دو درب)سفید۲۰۱۲۶۵۰,۰۰۰۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۲۱ prado black 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین پرادو نیو (دو درب)مشکی۲۰۱۲۶۵۰,۰۰۰۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۲۲ car rent optima jf 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین jf اپتیماقهوه ای۲۰۱۷۵۵۰,۰۰۰۱۴,۰۰۰,۰۰۰
۲۳ car rent optima jf 1 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین jf اپتیمامشکی۲۰۱۷۵۵۰,۰۰۰۱۴,۰۰۰,۰۰۰
۲۴ rent car tuscon 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین توسانسفید۲۰۱۶۵۵۰,۰۰۰۱۴,۰۰۰,۰۰۰
۲۵ ix45 black 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین سانتافه نیو (IX45)مشکی۲۰۱۵۵۰۰,۰۰۰۱۲,۰۰۰,۰۰۰
۲۶ ix45 white 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین سانتافه نیو (IX45)سفید۲۰۱۴۴۵۰,۰۰۰۱۱,۰۰۰,۰۰۰
۲۷ sportage 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین اسپورتیج نیو (فول)سفید۲۰۱۴۴۵۰,۰۰۰۱۱,۰۰۰,۰۰۰
۲۸ sportage 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین اسپورتیج نیو (نیمه فول)سفید۲۰۱۴۴۰۰,۰۰۰۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۲۹ optima 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین اپتما نیوسفید۲۰۱۴۴۰۰,۰۰۰۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۳۰ sonata 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین سوناتا نیو YFسفید۲۰۱۲۳۸۰,۰۰۰۹,۰۰۰,۰۰۰
۳۱ sonata 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین سوناتا نیو YFسفید۲۰۱۱۳۵۰,۰۰۰۸,۵۰۰,۰۰۰
۳۲ elentra 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین النتراسفید۲۰۱۴۳۵۰,۰۰۰۸,۵۰۰,۰۰۰
۳۳ pars 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین پژو پرشیاسفید۱۳۹۴-۵۱۳۰,۰۰۰۳,۰۰۰,۰۰۰
۳۴ peugeot 206 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین پژو ۲۰۶سفید۱۳۹۴-۵۱۳۰,۰۰۰۳,۰۰۰,۰۰۰
telegram لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین

شرح: یکی از معتبرین مراکز اجاره خودرو بدون در سطح استان تهران. با مالکیت قطعی 87 دستگاه خودروی لوکس خارجی.

رتبه بندی: 5 ستاره از 5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *