خانه / معرفی خودرو / شورولت / شورلت ولت ممکن است در سال ۲۰۲۲ تولید آن متوقف شود
شورلت ولت - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
شورلت ولت - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

شورلت ولت ممکن است در سال ۲۰۲۲ تولید آن متوقف شود

شورلت ولت

به گزارش اجاره خودرو طباطبایی شایعات در مورد شورولت خاتمه دادن به ولت در سالهای متمادی در حال چرخش است و در حال حاضر گزارش جدید نشان می دهد این ممکن است در نهایت در سال ۲۰۲۲ اتفاق بیافتد. بر طبق اطلاعاتی که توسط AutoForecast Solutions ارائه شده است، خودروساز GM توجه خود را به سوی متقاطع برق متمرکز کرده است و ابزار وسایل نقلیه، و این استراتژی عامل کلیدی برای آینده نامشخص Volt است.

شورلت ولت

2016 chevrolet volt premier شورلت ولت ممکن است در سال ۲۰۲۲ تولید آن متوقف شود   اجاره ماشین
شورلت ولت – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

چند ماه پیش، شایعه ای مبنی بر اینکه موتور ژنرال جنرال موتورز در پایان دهه با توجه به حذف ۶ خودروی مسافربری از فهرست ایالات متحده، یکی از آنها، ولت است، که انتظار می رود با یک متقابل plug-in از یک نوع یا وسیله نقلیه کاملا الکتریکی جایگزین شود.

اگر تصور کنیم وسیله نقلیه سبز در واقع قطع شود، این تصمیم به عنوان یک تعجب بزرگ با توجه به فروش مداوم کاهش فروش اتومبیل های سواری در ایالات متحده نخواهد آمد. جنرال موتورز برنامه بلند پروازانه ای برای راه اندازی ۲۰ اتومبیل جدید الکتریکی تا سال ۲۰۲۳ دارد، بنابراین مدل های زیادی برای انتخاب ولت به عنوان جایگزینی برای خود وجود خواهد داشت.

اجاره ماشیناجاره خودروکرایه ماشین

 

5a423ffb09fa5 2016 chevrolet volt premier شورلت ولت ممکن است در سال ۲۰۲۲ تولید آن متوقف شود   اجاره ماشین
شورلت ولت – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

هیچ چیز توسط تولید کننده آمریکایی تایید نشده است، اما در ماه فوریه سال گذشته GM تصمیم به توقف تولید نزدیک به Cadillac ELR به دلیل فروش ناامیدانه خود را تنها ۱۰۲۴ واحد در سال ۲۰۱۵٫ برای مقایسه، بر اساس داده های CarSalesBase، نسل دوم شورولت ولت در حال حاضر نسبتا خوب در بازار با تقریبا ۲۵،۰۰۰ تحویل در سال ۲۰۱۶ و بیش از ۱۸،۰۰۰ در ۱۱ ماه اول سال جاری است.

همانطور که در بالا ذکر شد، GM قصد دارد تا سال ۲۰۲۳ کمتر از ۲۰ خودرو الکتریکی داشته باشد و طی ۱۲ تا ۱۸ ماه آینده، دو خودروی جدید خالص خود را به اتمام خواهد رساند. این دو وسیله نقلیه “مبتنی بر یادگیری از شورولت EV” خواهد بود و به احتمال زیاد در دیترویت-Hamtramck تولید می شود.

اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

5a424006c8d3b 2016 chevrolet volt premier شورلت ولت ممکن است در سال ۲۰۲۲ تولید آن متوقف شود   اجاره ماشین
شورلت ولت – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *