خانه / معرفی خودرو / مرسدس بنز / مرسدس ای ام جی E63 S سدان مدل ۲۰۱۸

مرسدس ای ام جی E63 S سدان مدل ۲۰۱۸

مرسدس ای ام جی E63 S

به گزارش اجاره خودرو طباطبایی مجهز به نسخه ۶۰۳ اسببخار موتور AMG با دو موتور توربوشارژر ۴٫۰ لیتری V-8، E63 S مرسدس AMG از ۷۰۷ اسب بخاری Charger SRT Hellcat و ۶۵۰ اسب بخار CTS-V Cadillac کم می کند. (S63 E63 که ما در ایالات متحده نمی یابیم، ۵۶۳ اسب را تولید می کند.) با این حال با توجه به انتقال اتوماتیک ۹ سرعته جدید و ۴Matic + درایو تمام چرخ، AMG کوچکتر خروجی به مراتب موثر تر از هر یک از آن ماشین های عقب رانندگی عضلات.

فقط ۳٫۰ ثانیه این همه چیزی است که برای E63 لازم است تا خود را به ۶۰ مایل در ساعت برساند. چهار ثانیه بعد، مرسدس بنز ۱۰۰ مایل در ساعت را در حال حرکت است. این سرعت شتاب ۰٫۴ ثانیه و ۰٫۲ ثانیه سریعتر از Hellcat 5 پوند و سنگین تر و به مراتب جلوتر از CPS-V 458 پوند سبک تر است، به طور منظم خلاصه ای از سود تمام چرخ در راه اندازی ماشین های با قدرت اسب بخشی از توقف . فهرست پیش پا افتاده خودروهایی که E63 با آن میچرخند یا به ۶۰ مایل در ساعت میرسد، شامل خودروی مرسدس AMG خود GT S است، مک لارن ۵۷۰GT، و دوازده و غیر توربو ۹۹۱٫۲ Porsche 911 Carreras که ما آزمایش کرده ایم. در میان چهار درب، تنها مدل Tesla مدل S سریعتر از ۶۰ و فقط به سختی می رسد – در حالی که Porsche Panamera Turbo AMG روبرو است اما با علامت چهارم مایل فاصله دارد. جدید جدید ۶۰۰ اسب بخار M5 سدان BMW، که در حال حاضر نیز با درایو تمام چرخ، یک رقیب مستقیم است که هنوز آزمایش نشده است، ممکن است نزدیک شود.

مرسدس ای ام جی E63 S

 

2018 mercedes amg e63 s sedan test review car and driver photo 692552 s original مرسدس ای ام جی E63 S سدان مدل ۲۰۱۸  اجاره ماشین
مرسدس ای ام جی E63 S – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

تظاهرات کنترل مرسدس بنز AMG به طور شگفت انگیزی ساده است: سوئیچ حالت رانندگی را به ورزش، ورزش + و یا مسابقه؛ ترمز را با پای چپ خود نگه دارید و شتاب دهنده را فشار دهید تا رگ ها در ۴۰۰۰ دور در دقیقه تثبیت شوند. هنگامی که پای چپ خود را از ترمز خارج می کند، موشک E63 به جلو از موج ناخوشایند V-8 می آید. موسیقی دمدمیون خودرو تست خودرو ما توسط گزینه ۱۲۵۰ دوگانه AMG عملکرد اگزوز بهبود یافته است. بعضی از صداهای اضافی نیز از طریق بلندگوها جریان می یابند، اما به نظر می رسد مانند یک ضبط زنده موتور واقعی است، بنابراین ما می توانیم این حقه ها را پاس بدهیم.

با سرعت پایین و با سرعت ۱۱۰ مایل بر ساعت، E63 توسط Dodge و نسبت قدرت به وزن مناسب آن تجدید نظر می شود. پس از آن، Hellcat E63 را به تنهایی دهمین قدم تا ۱۷۰ مایل در ساعت می برد. هر دو خودرو از جمله تعداد محدودی هستند (لپ تاپ های لامبورگینی سوپراسپرت Huracán در بین آنها) قادر به تسریع گذشته از این سرعت و ترمز کردن قبل از خروج از جاده – در فاصله ۱٫۶ مایل است که ما انجام شتاب و ارزیابی ترمز. E63 ما توانست به میزان قابل توجهی از سوخت مصرفی ۱۳ مگاوات برقی شارژر بپردازد و در طول آزمایش ما به طور کلی به طور کلی ۱۲ کیلوگرم ناامید کننده است.

E-class 
بقیه رکوردهای پویا E63 به خوبی بر پایه ای است که توسط موتورولا مرسدس AMG E43 مجهز به موتور سیکلت مرسدس، AMG E43 و شش سیلندر قدرتمند آن، ساخته شده است. تیرهای Sumher 4S Michelin Pilot Sport 4S دارای یک بخش ۲۰ میلی متری بزرگتر از Pirelli P Zero Run Flats E43 است که به E63 ما امتیاز اضافی ۰٫۰۹g از اسکیدپت اضافه کرد که مجموع آن ۱٫۰۱ g این همان لاستیک، در ترکیب با گزینه ترمز ۸۹۵۰ کربن سرامیکی، اعتماد به نفس تست راننده ما را تقویت کرد تا سرعت را در راستای ما افزایش دهد. ما متوجه شدیم صفر پس از قطره تکرار تکرار می شود، و در نهایت یک توقف ۱۵۵ فوت از سرعت ۷۰ مایل در ساعت باز می شود.

این ورزشگری به سختی در بزرگراه پنهان شده است، جایی که سوار در حالت Comfort راحت و آرام در حالت سوارکاری قرار میگیرد، و فرمان به خوبی مشخص شده در دره مرکزی و وزن سنگین را برای کروز آرام می کند. با این حال، همه چیز در مورد E63 به نظر می رسد دشنه تنگ، یک ماشه – جلوگیری از تحریک به عمل است. (تایرهای عملکردی نازک به معنای واقعی کلمه به معنای ضرب و شتم نیستند، زیرا جاده ها به صورت راننده به هم چسبیده و به هم می ریزند.) تغییر در حالت های ورزشی، ورزشی و یا مسابقه از طریق روکش های گوناگون، به تدریج سوار E63 به علت زمین شناسی و تکان دادن کوکائین تا بینی قدرتمندی است.

اجاره ماشیناجاره خودروکرایه ماشین

 

2018 mercedes amg e63 e63 s first drive review car and driver photo 672038 s 450x274 مرسدس ای ام جی E63 S سدان مدل ۲۰۱۸  اجاره ماشین
مرسدس ای ام جی E63 S – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

رانندگان باید آماده باشند تا رفلکس ماشین را مطابقت دهند. جدید ۴Matic + تمام چرخ دنده می تواند ۱۰۰ درصد از گشتاور موتور را به محور عقب ارسال کند. برنامه های کاربردی دریچه Midcorner باعث ایجاد سیستم ۴Matic + عقب و غیره می شود و دیفرانسیل عقب را به صورت الکترونیکی قفل می کند تا چرخش های کنترل شده را کنترل کند. بزرگتر از دهانه دریچه های خالص اثرات بزرگتر. و همانطور که ما در آزمایش رنج رعد و برق در سال جاری در ویرجینیا بین المللی Raceway کشف کردیم، جایی که E63 سریعترین دوران زمان برای یک سدان را به نمایش گذاشت، شاسی نیز با شور و هیجان به جلو حرکت می کند.

مطالب مرتبط با مرسدس ای ام جی E63 S : اجاره s500اجاره e250اجاره cls

اقدامات جانبی
اگر این رفتارهای دستکاری نتواند به میزان رضایتبخش خرد شدن یا مصرف کافی مایکلینز عقب منجر شود، همچنین حالت رانش E63 وجود دارد. این محور جلو را از محفظه انتقال می دهد، گشتاور را فقط به چرخ های عقب ارسال می کند. در مقایسه با فعال کردن کنترل راه اندازی، شروع این روند به مراتب ساده تر است: ابتدا حالت Race را انتخاب کنید، سپس انتقال را به حالت تغییر دستی تغییر دهید. بعد، دکمه کنترل ثبات را فشار داده و نگه دارید تا زمانی که آن را خاموش کند، هر دو بار حرکت را بکشید تا زمانی که “شما مطمئن هستید که میخواهید این کار را انجام دهید؟” پیام در خوشه سنج ظاهر می شود، سپس یک بار در سمت راست باز گردان دست و پا زدن. نه به اندازه کافی، شما آماده تصمیم گیری بد با ۶۰۳ اسب بخار، دو چرخ رانده شده و مداخله کنترل صفر است.

از پیش بینی مقدار کمک از محور جلو، شما می توانید پیدا کنید که استفاده از یک پوشش لاستیکی به پیاده رو در حالت رانش آسان تر و کنترل تر است. شما هیچ کمکی نخواهید کرد و آن را دوست خواهید داشت و همین کار را هم انجام دادید. شما همچنین قادر به پاسخ دهی سریع اتوماتیک ۹ سرعت اتوماتیک به انتخاب چرخ دستی خواهید بود. هنگامی که به سمت چپ حرکت می کند به طور خودکار، انتخاب چرخ دنده ۹ سرعت بی عیب و نقص است، و چرخ دنده بالا آن را در آزادراه نگه می دارد پایین و آرام. اگرچه هنوز یک بسته کلاچ در جای یک مبدل گشتاور استفاده شده است، اما هفت سرعت آن جایگزین شده است (اجازه می دهد تا برای شروع پرتاب کنترل وحشیانه شروع شود)، انتقال جدید نمایش رفتار با سرعت پایین است که به مراتب بهبود یافته و تقریبا گشتاور تبدیل شده است.

همانطور که با E63 های قبلی نیز کار کرده است، مرسدس AMG مدل خشم جدید را در لباس های سرسام آور و پرطرفدار پیچیده می کند. این خودرو معادل جیمز باند دانیل کریگ است، مورد سربی مدیریت خشم در یک لباس تاکسی. به غیر از لوله های اگزوز، چهار اگزوز، فیدرهای جلو و عقب، و چرخ های آلومینیومی ساخته شده با چرخ ۱۷۰۰ دلاری رنگی ما، E63 به نظر می رسد مانند هر E کلاس دیگر و یا بسته به فاصله بیننده – هر Mercedes C یا کلاس S تا زمانی که شما را در چهره شما می کشد.

اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

2018 Mercedes AMG E63 102 1 مرسدس ای ام جی E63 S سدان مدل ۲۰۱۸  اجاره ماشین
مرسدس ای ام جی E63 S – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

موضوع قیمت بی نظیر وجود دارد. AMG 36،۳۰۵ دلاری بزرگتر از Dodge Charger Hellcat و یک پهپاد ۱۶٫ ۹۰۵ دلاری بالای Cadillac CTS-V است. هزینه اضافی ۲۹٫۹۳۵ دلار در ماشین های آزمایشی ما در هزینه اضافی هزینه کل را به ۱۳۵٫۳۳۰ دلار افزایش داد. با این حال، آن را توجیه نکنید، زیرا این دستگاه به اندازه کافی ارزان است برای یک دستگاه که بتواند به سرعت ۶۰ مایل در ساعت برسد (به غیر از انجام بسیاری از چیزهای دیگر). جایگزین ها شامل $ ۱۳۵،۰۰۰ Tesla Model S P100D و $ ۱۵۱،۰۵۰ Porsche Panamera Turbo است. قیمت با وجود این، اگر بتوانید فقط یک وسیله نقلیه داشته باشید، این انتخاب خوبی خواهد بود. به علاوه، یک نسخه واگن وجود دارد.

پایان مقاله / مرسدس ای ام جی E63 S

اجاره خودرو و اجاره ماشین بدون ریسک را با ما تجربه کنید

تلفن شعب:

شمال: ۲۲۰۰۰۱۰۰

جنوب: ۳۳۰۰۰۱۰۰

شرق: ۷۷۰۰۰۱۰۰

تلفن تماس:

۰۹۱۲۱۰۱۰۹۰۰

۰۹۱۲۱۰۱۰۲۰۰

۰۹۱۲۱۰۱۰۸۲۲

نکته مهم درباره اجاره خودرو که باید بدانید:

مدارک وجه نقد لام بابت ضمانت اجاره خودرو که موسسات اجاره خودرو دریافت می کنند در بسیاری از مواقع وجه نقد یا مدارک را عودت نمی دهند و یا برای عودت آن بهانه تراشی می کنند و برای شما دردسر ایجاد می کنند و برای جلوگیری از بروز چنین اتفاقاتی پیشنهاد می کنیم:
قبل از انجام هر گونه معامله از معتبر بودن آن موسسه و سوابق کاری آن اطمینان حاصل کنید.
با توجه به اینکه برخی افراد سودجو با نام موسسات معتبر فعالیت می کنند این موسسه اعلام می نماید که این سایت تنها سایت رسمی اجاره خودرو طباطبایی می باشد و شماره مندرج در همین سایت مورد تایید می باشد و در قبال افراد سودجویی که با نام این موسسه فعالیت می نماید هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

telegram لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین

مشخصات خودرو اجاره بهای خودرو
# تصویر خودرو رنگ مدل روزانه ماهیانه
۱ rent car mazerati لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین گرند توریسمو اس خاکستری ۲۰۱۲ ۶,۵۰۰,۰۰۰ ۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰
۲ bmw i8 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و I8 سفید آبی ۲۰۱۵ ۶,۵۰۰,۰۰۰ ۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰
۳ rent car porsche panamera 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین پورشه پانامرا ۴S قهوه ای ۲۰۱۰ ۳,۰۰۰,۰۰۰ ۶۵,۰۰۰,۰۰۰
۴ benz s500 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بنز S500 (فول کامل) مشکی ۲۰۰۹ ۲,۰۰۰,۰۰۰ ۵۰,۰۰۰,۰۰۰
۵ bmw x6 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و X6 سفید ۲۰۱۱ ۲,۰۰۰,۰۰۰ ۵۰,۰۰۰,۰۰۰
۶ bmw 428 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و ۴۲۸ (کروک) آبی کاربنی ۲۰۱۵ ۱,۸۰۰,۰۰۰ ۴۵,۰۰۰,۰۰۰
۷ bmw x4 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و X4 سفید ۲۰۱۵ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۵,۰۰۰,۰۰۰
۸ porsche boxter brown 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین پورشه باکستر (کروک) قهوه ای ۲۰۱۱ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۵,۰۰۰,۰۰۰
۹ porsche boxter white 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین پورشه باکستر (کروک) سفید ۲۰۱۱ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۵,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ volvo xc90 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین ولوو XC90 مشکی ۲۰۱۵ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۵,۰۰۰,۰۰۰
۱۱ benz E200 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بنز E250 سفید ۲۰۱۴ ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۲ bmw z4 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و Z4 (کروک) سفید ۲۰۱۴ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۱۳ bmw528 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و ۵۲۸ سفید ۲۰۱۴ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۱۴ bmw 528 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و ۵۲۸ مشکی مات (کربن) ۲۰۱۳ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۱۵ rent car bmw 220 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و ۲۲۰ آبی ۲۰۱۶ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۱۶ rent car bmw328 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و ۳۲۸ سفید ۲۰۱۴ ۱,۰۰۰,۰۰۰ ۱۹,۰۰۰,۰۰۰
۱۷ cls 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بنز CLS مشکی مات (کربن) ۲۰۰۸ ۹۵۰,۰۰۰ ۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۸ c200 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بنز C200 سفید ۲۰۱۱ ۸۵۰,۰۰۰ ۱۷,۰۰۰,۰۰۰


telegram لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین

۱۹ landcruiser 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین لندکروز مشکی ۲۰۱۰ ۸۵۰,۰۰۰ ۱۷,۰۰۰,۰۰۰
۲۰ prado white 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین پرادو نیو (دو درب) سفید ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۲۱ prado black 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین پرادو نیو (دو درب) مشکی ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۲۲ car rent optima jf 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین jf اپتیما قهوه ای ۲۰۱۷ ۵۵۰,۰۰۰ ۱۴,۰۰۰,۰۰۰
۲۳ car rent optima jf 1 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین jf اپتیما مشکی ۲۰۱۷ ۵۵۰,۰۰۰ ۱۴,۰۰۰,۰۰۰
۲۴ rent car tuscon 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین توسان سفید ۲۰۱۶ ۵۵۰,۰۰۰ ۱۴,۰۰۰,۰۰۰
۲۵ ix45 black 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین سانتافه نیو (IX45) مشکی ۲۰۱۵ ۵۰۰,۰۰۰ ۱۲,۰۰۰,۰۰۰
۲۶ ix45 white 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین سانتافه نیو (IX45) سفید ۲۰۱۴ ۴۵۰,۰۰۰ ۱۱,۰۰۰,۰۰۰
۲۷ sportage 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین اسپورتیج نیو (فول) سفید ۲۰۱۴ ۴۵۰,۰۰۰ ۱۱,۰۰۰,۰۰۰
۲۸ sportage 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین اسپورتیج نیو (نیمه فول) سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۲۹ optima 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین اپتما نیو سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۳۰ sonata 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۲ ۳۸۰,۰۰۰ ۹,۰۰۰,۰۰۰
۳۱ sonata 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۱ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۳۲ elentra 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین النترا سفید ۲۰۱۴ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۳۳ pars 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین پژو پرشیا سفید ۱۳۹۴-۵ ۱۳۰,۰۰۰ ۳,۰۰۰,۰۰۰
۳۴ peugeot 206 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین پژو ۲۰۶ سفید ۱۳۹۴-۵ ۱۳۰,۰۰۰ ۳,۰۰۰,۰۰۰
telegram لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین

شرح: یکی از معتبرین مراکز اجاره خودرو بدون در سطح استان تهران. با مالکیت قطعی 87 دستگاه خودروی لوکس خارجی.

رتبه بندی: 5 ستاره از 5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *