خانه / معرفی خودرو / تویوتا / تویوتا کمری XSE V-6 مدل ۲۰۱۸
تویوتا کمری XSE V-6 - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
تویوتا کمری XSE V-6 - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

تویوتا کمری XSE V-6 مدل ۲۰۱۸

تویوتا کمری XSE V-6

به گزارش اجاره خودرو طباطبایی تویوتا کمری را در طول یک بازی مرتبط با کلمه، و بسیاری از علاقه مندان به خودرو با برخی از تمثیل برای ناشناخته، لوازم خانگی، و یا توضیحات مشابه و غیر قابل انعطاف برای تصویر زمینه خودرو پاسخ. آخرین کامی، با پلت فرم کاملا جدید، نیروگاه های جدید و ظاهر ظریف، تلاش می کند تا این تصویر را تکان دهد. کمپانی Camry XSE V-6 با راندمان بالا و کارآیی بیشتر این موتورسیکلت را در اختیار شما قرار می دهد.

قدرت بیشتر، یک ظاهر طراحی شده بیشتر
این XSE بخشی از ستون Sporty S خانواده Camry است که همچنین شامل SE پایین رده است؛ تویوتا دارای عمودی متفاوتی از L با L، LE و XLE Camrys است که از ضربه گیر جلو و عقب استفاده می کنند و سوار بر تنظیمات تعلیق راحت تر جهت جذب خریداران سنتی Camry می شوند.

حتی مدل های لمس لبه L نیز از رانندگی Camrys بیشتر لذت بخش تر هستند. اما S trims بر پایه جامد با دمیدن قوی تر، چرخ های بزرگتر با لاستیک های وسیع تر و بمب های جلو و عقب متمایز با ورودی های خمیده و بسیاری از ترمیم های سیاه و سفید ساخته شده است. شما می توانید XSE را با یک سقف سیاه و سفید متضاد سفارش دهید (یک گزینه ۵۰۰ دلار) و یک کولر قرمز، جلوه ای در مورد مهار کاهش ت Toyota دارد.

2018 toyota camry xse v 6 test review car and driver photo 698647 s original تویوتا کمری XSE V 6 مدل ۲۰۱۸  اجاره ماشین
تویوتا کمری XSE V-6 – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

XSE و همچنین همپوشانی L آن، XLE، گزینه ای برای گرفتن موتور جدید ۳۰۱ اسب بخاری ۳٫۵ لیتری V-6 Camry را باز می کند. با پورت و تزریق مستقیم سوخت، شش ۳۳ اسب بخار قدرتمندتر از گذشته در سال گذشته است که تزریق شده ۳٫۵ لیتری V-6 است. گشتاور تا ۱۹ مگا با فوت تا ۲۶۷، با همان سرعت ۴۷۰۰ دور در دقیقه همانطور که پیش از این است. دیگر ۲۰۱۸ Camrys توسط موتور ۲٫۵ لیتری خطی چهار و یا یک نیروی هیبریدی گاز / الکتریکی می شود.

کمپانی V-6 نه تنها برای اسب بخار اساسی خود، بلکه برای داشتن شش سیلندر جذاب است. تقریبا هر رقیب به چهار سیلندر توربو شارژ شده برای گزینه های پیشرفته موتور، از جمله کمری کمری، هوندا آکورد تبدیل شده است. این V-6 یک سنگسار است، با این حال، ارسال Camry از صفر تا ۶۰ مایل در ساعت در ۵٫۸ ثانیه – ۲٫۱ ثانیه سریعتر از چهار سیلندر Camry SE ما آزمایش شده است. و از یک سیستم اگزوز چهارگانه XSE، یکی از مواردی که متمایزتر از موسیقی متن فیلم خلاق / مخلوط کننده چهار رقمی است. با این حال، ۲۵۲ اسب بخار توربو شارژ Inline-4 در هوندا Accord 2.0T اسکات است که مدل به ۶۰ مایل در دقیقه ۰٫۳ ثانیه سریعتر. اگر چه دو سدان تقریبا برابر گشتاور حداکثر است، ۲٫۰T Accord به سختی چرخش گشتاور در حالی که تویوتا دارای مقدار زیادی است.

هوندا در مسابقه مسابقه تویوتا را شکست داده است، جایی که Accord 2.0T دارای یک اتوماتیک سریع با ۱۰ سرعت جلو به کمپین هشتم می باشد. Accord همچنین یک انتقال دستی با هر دو گزینه موتور ارائه می دهد. یک تغییر شکل یک جایگزین بسیار خوشایند برای کامی است، زیرا تصمیمات به آرامی به هشت سرعته اتوماتیک می آیند. بین راننده ایستادن در پدال گاز و دریافت یک حرکت پایین، یک گشتی کوچک وجود دارد که گویا توسط ترجیح قاطعانه انتقال برای چرخ دنده های بالاتر او به وجود می آید. یک دکمه ورزشی در کنسول مرکزی باعث افزایش علاقه به پاسخ موتور می شود و یک اسلات S برای اهرم چرخ دنده برای انتقال هم همین کار را می کند، اما در کاهش واکنش به برنامه های کاربردی دریچه های تهاجمی به طور کامل تمیز نمی کند. واکنش به انتخاب چرخ دستی از هر دو دست و پنجه در دست فرمان چرخ و گام به علاوه / منهای اهرم انتقال مشابه نیز غیرقابل قبول است.

اگر موتور و گیربکس بتوانند از یک چاشنی اضافی اضافی برای مطابقت با تصویر ورزشی ورزشی XSE استفاده کنند، شاسی تقریبا از نظر ظاهر است. این کمری با شور و شوق که تقریبا مطابق با معیار هوندا Accord و Mazda 6 است، بدون تاثیر قابل ملاحظه ای در راحتی کلی است. در حالی که Accord 2.0T سوپاپ ها را بر روی دوچرخه های تطبیقی گیرنده با دو سطح سختی انتخاب راننده انتخاب می کند، Camry XSE از دماهای ثابت با نرخ ثابت استفاده می کند که تقریبا همان طیف کنترل و کیفیت سواری را پوشش می دهد. رول بدن در XSE به خوبی در چک نگهداری می شود، و این ماشین آزمایشی ما را با ۰٫۸۷ گرم چسبندگی به سمت راست بر روی پاشنه Accord 2.0T 0.88 گرم چرخانده است.

اجاره ماشیناجاره خودروکرایه ماشین

 

2018 toyota camry xse inline5 photo 699255 s original تویوتا کمری XSE V 6 مدل ۲۰۱۸  اجاره ماشین
تویوتا کمری XSE V-6 – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

به گفته تویوتا، انتخاب V-6 حدود ۲۰۰ پوند به وزن کمبریج کمری اضافه می کند، بیشتر آن در بینی متمرکز شده و توزیع وزن کمی به سمت جلو حرکت می کند. اثرات جرم در دست زدن تنها با استفاده از ابزار ما و توسط کسانی که رانده اند کامی چهار سیلندر و توجه بیش از حد به ویژگی های نوبت خود را. در سال ۲۰۱۸ این اسکیدپت XSE با ۰٫۰۱ گرم بهبود پیدا کرده و به سمت چپ با سیالیت بیشتری برخورد کرد. وزن در پمپ قابل توجه است. ما در طی آزمون ما ۲۴ مایل در هر کیلومتر را در نظر گرفتیم، در مقایسه با ۳۲ اسب بخار در سیلندر چهار سیلندر و ۴۰ مگاوات در سال ۲۰۱۸ هیبریدی کامی. Accord 2.0T هوندا به طور متوسط ۲۴ مگا پاسکال به عنوان این XSE، اما دور از تویوتا در محدوده سوخت و رانندگی ۷۵ مایل در ساعت خود، با ۳۵ مایل در دقیقه ستاره به Camry’s 29 رفته است.

بقیه تجربه XSE مشابه آنچه در Camrys دیگر وجود دارد – هرچند با استثنائی چشمگیر از کیفیت داخلی آن بسیار عالی است. حتی یک سطح را به SE برسانید و یا اگر از XLE برداشته شده است، LE-یک فرود به داخل اتاقهایی است که پر از سخت تر پلاستیکی و پانل های ناهموار هستند تا اینکه شما در Camrys بالا می گیرید. ممکن است تویوتا این را به عنوان وسیله ای برای جذب خریداران از نردبان قیمت با توجه به این که ویژگی های ایمنی فعال مانند پشتیبانی نگهداری خط، کنترل کروز انطباقی و ترمز خودکار اضطراری در حال حاضر استاندارد در سراسر خط. حداقل سیستم سرگرمی تفریحی با Camrys کمتری استفاده شده است، به همان اندازه آسان است که از اینجا استفاده می شود، بخشی به کلید های میانبر سخت افزاری جذاب کروم به سمت منوهای اصلی که روی صفحه نمایش است، و همچنین دکمه های حجم و تنظیم که نزدیک به فرمان.

تویوتا کمری XSE V-6

2018 toyota camry xse inline3 photo 699256 s original تویوتا کمری XSE V 6 مدل ۲۰۱۸  اجاره ماشین
تویوتا کمری XSE V-6 – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

پس این رنسانس Camry را ترک می کند؟ مخلوط کردن تغییرات درخشان ترین سدان با قوی ترین موتور آن و دلپذیرترین عضلات آن Camry XSE V-6 در نزدیکی سر کلاس است که توسط Accord 2.0T ساخته شده است. این امتیاز گران است، هر چند. XSE چهار سیلندر با قیمت ۲۹،۸۹۵ دلار آغاز می شود و شامل چراغهای جلو و عقب، چراغ های خروجی چهار، شارژ تلفن همراه، یک سونو پانوراما، صفحه نمایش رنگی ۱۰ اینچی، کنترل دوشاخه اتوماتیک کنترل از راه دور، و پوشش چرمی، ویژگی ها که در SE یا اختیاری یا در دسترس نیستند. V-6 دیگر ۵۹۵۰ دلار است و ماشین آزمایشی ما ۹۴۰ دلار پیشرفته سیستم ناوبری، دوربین ۱۰۵۰ دلاری ۳۶۰ درجه و دوربین های پارکینگ و سنسورها و چند گزینه نصب شده توسط فروشنده اضافه کرد که مجموع آن ۳۸۵۹ دلار است. بنابراین یک یادداشت ذهنی برای بازی های مرتبط با کلمه آینده ایجاد کنید: حالا Camry را می توان با پویا، شیک و (حداقل گاهی اوقات) با ارزش تغییر داد.

اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

2018 toyota camry xse inline6 photo 699257 s original تویوتا کمری XSE V 6 مدل ۲۰۱۸  اجاره ماشین
تویوتا کمری XSE V-6 – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

پایان مقاله / تویوتا کمری XSE V-6

 

اجاره خودرو و اجاره ماشین بدون ریسک را با ما تجربه کنید

تلفن شعب:

شمال: ۲۲۰۰۰۱۰۰

جنوب: ۳۳۰۰۰۱۰۰

شرق: ۷۷۰۰۰۱۰۰

تلفن تماس:

۰۹۱۲۱۰۱۰۹۰۰

۰۹۱۲۱۰۱۰۲۰۰

۰۹۱۲۱۰۱۰۸۲۲

نکته مهم درباره اجاره خودرو که باید بدانید:

مدارک وجه نقد لام بابت ضمانت اجاره خودرو که موسسات اجاره خودرو دریافت می کنند در بسیاری از مواقع وجه نقد یا مدارک را عودت نمی دهند و یا برای عودت آن بهانه تراشی می کنند و برای شما دردسر ایجاد می کنند و برای جلوگیری از بروز چنین اتفاقاتی پیشنهاد می کنیم:
قبل از انجام هر گونه معامله از معتبر بودن آن موسسه و سوابق کاری آن اطمینان حاصل کنید.
با توجه به اینکه برخی افراد سودجو با نام موسسات معتبر فعالیت می کنند این موسسه اعلام می نماید که این سایت تنها سایت رسمی اجاره خودرو طباطبایی می باشد و شماره مندرج در همین سایت مورد تایید می باشد و در قبال افراد سودجویی که با نام این موسسه فعالیت می نماید هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

telegram لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین

مشخصات خودرواجاره بهای خودرو
#تصویرخودرورنگمدلروزانهماهیانه
۱ rent car mazerati لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین گرند توریسمو اسخاکستری۲۰۱۲۶,۵۰۰,۰۰۰۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰
۲ bmw i8 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و I8سفید آبی۲۰۱۵۶,۵۰۰,۰۰۰۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰
۳ rent car porsche panamera 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین پورشه پانامرا ۴Sقهوه ای۲۰۱۰۳,۰۰۰,۰۰۰۶۵,۰۰۰,۰۰۰
۴ benz s500 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بنز S500 (فول کامل)مشکی۲۰۰۹۲,۰۰۰,۰۰۰۵۰,۰۰۰,۰۰۰
۵ bmw x6 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و X6سفید۲۰۱۱۲,۰۰۰,۰۰۰۵۰,۰۰۰,۰۰۰
۶ bmw 428 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و ۴۲۸ (کروک)آبی کاربنی۲۰۱۵۱,۸۰۰,۰۰۰۴۵,۰۰۰,۰۰۰
۷ bmw x4 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و X4سفید۲۰۱۵۱,۵۰۰,۰۰۰۳۵,۰۰۰,۰۰۰
۸ porsche boxter brown 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین پورشه باکستر (کروک)قهوه ای۲۰۱۱۱,۵۰۰,۰۰۰۳۵,۰۰۰,۰۰۰
۹ porsche boxter white 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین پورشه باکستر (کروک)سفید۲۰۱۱۱,۵۰۰,۰۰۰۳۵,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ volvo xc90 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین ولوو XC90مشکی۲۰۱۵۱,۵۰۰,۰۰۰۳۵,۰۰۰,۰۰۰
۱۱ benz E200 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بنز E250سفید۲۰۱۴۱,۴۰۰,۰۰۰۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۲ bmw z4 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و Z4 (کروک)سفید۲۰۱۴۱,۲۰۰,۰۰۰۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۱۳ bmw528 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و ۵۲۸سفید۲۰۱۴۱,۲۰۰,۰۰۰۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۱۴ bmw 528 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و ۵۲۸مشکی مات (کربن)۲۰۱۳۱,۲۰۰,۰۰۰۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۱۵ rent car bmw 220 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و ۲۲۰آبی۲۰۱۶۱,۲۰۰,۰۰۰۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۱۶ rent car bmw328 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و ۳۲۸سفید۲۰۱۴۱,۰۰۰,۰۰۰۱۹,۰۰۰,۰۰۰
۱۷ cls 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بنز CLSمشکی مات (کربن)۲۰۰۸۹۵۰,۰۰۰۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۸ c200 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بنز C200سفید۲۰۱۱۸۵۰,۰۰۰۱۷,۰۰۰,۰۰۰


telegram لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین

۱۹ landcruiser 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین لندکروزمشکی۲۰۱۰۸۵۰,۰۰۰۱۷,۰۰۰,۰۰۰
۲۰ prado white 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین پرادو نیو (دو درب)سفید۲۰۱۲۶۵۰,۰۰۰۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۲۱ prado black 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین پرادو نیو (دو درب)مشکی۲۰۱۲۶۵۰,۰۰۰۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۲۲ car rent optima jf 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین jf اپتیماقهوه ای۲۰۱۷۵۵۰,۰۰۰۱۴,۰۰۰,۰۰۰
۲۳ car rent optima jf 1 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین jf اپتیمامشکی۲۰۱۷۵۵۰,۰۰۰۱۴,۰۰۰,۰۰۰
۲۴ rent car tuscon 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین توسانسفید۲۰۱۶۵۵۰,۰۰۰۱۴,۰۰۰,۰۰۰
۲۵ ix45 black 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین سانتافه نیو (IX45)مشکی۲۰۱۵۵۰۰,۰۰۰۱۲,۰۰۰,۰۰۰
۲۶ ix45 white 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین سانتافه نیو (IX45)سفید۲۰۱۴۴۵۰,۰۰۰۱۱,۰۰۰,۰۰۰
۲۷ sportage 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین اسپورتیج نیو (فول)سفید۲۰۱۴۴۵۰,۰۰۰۱۱,۰۰۰,۰۰۰
۲۸ sportage 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین اسپورتیج نیو (نیمه فول)سفید۲۰۱۴۴۰۰,۰۰۰۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۲۹ optima 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین اپتما نیوسفید۲۰۱۴۴۰۰,۰۰۰۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۳۰ sonata 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین سوناتا نیو YFسفید۲۰۱۲۳۸۰,۰۰۰۹,۰۰۰,۰۰۰
۳۱ sonata 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین سوناتا نیو YFسفید۲۰۱۱۳۵۰,۰۰۰۸,۵۰۰,۰۰۰
۳۲ elentra 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین النتراسفید۲۰۱۴۳۵۰,۰۰۰۸,۵۰۰,۰۰۰
۳۳ pars 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین پژو پرشیاسفید۱۳۹۴-۵۱۳۰,۰۰۰۳,۰۰۰,۰۰۰
۳۴ peugeot 206 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین پژو ۲۰۶سفید۱۳۹۴-۵۱۳۰,۰۰۰۳,۰۰۰,۰۰۰
telegram لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین

شرح: یکی از معتبرین مراکز اجاره خودرو بدون در سطح استان تهران. با مالکیت قطعی 87 دستگاه خودروی لوکس خارجی.

رتبه بندی: 5 ستاره از 5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *