خانه / اخبار خودرو / مقایسه / مینی وان در برابر سوپروایزر و کراسورس – کدام بهترین است؟
مینی وان در برابر سوپروایزر و کراسورس - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
مینی وان در برابر سوپروایزر و کراسورس - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

مینی وان در برابر سوپروایزر و کراسورس – کدام بهترین است؟

مینی وان در برابر سوپروایزر و کراسورس

به گزارش اجاره خودرو طباطبایی در حالی که اصطلاح “ماشین خانواده” یک بار تقریبا به طور انحصاری به یک سدان بزرگ و یا واگن ایستگاه بزرگ چهار دیسک اشاره کرد، امروزه به معنای یک خودروی سوپاپ سوپاپ (CUV) یا به میزان کم یک وسیله نقلیه ورزشی ورزشی سنتی (SUV) یا یک minivan. همه از سه ردیف صندلی برای بسته بندی تا هفت یا هشت مسافر، بسته به نوع پیکربندی، ارائه می دهند و آخرین ویژگی های دوستانه خانواده را شامل می شوند، از جمله برخی از مهمترین سیستم های اجتناب از تصادف.

مینی وان در برابر سوپروایزر و کراسورس

مینی وان در برابر سوپروایزر و کراسورس - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
مینی وان در برابر سوپروایزر و کراسورس – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

CUVs در حال حاضر رهبران فروش در میان این ژانرهای سه بعدی هستند و تجربیات فراوانی در مقایسه با خانواده های در حال رشد وجود دارد؛ زیرا مدل های جمع و جور و کمپکتکت به طور جدی توسط یکپارچه، زوج های جوان و نسترن های خالص به طور جدی مورد استفاده قرار می گیرند. در حالی که تعدادی از SUV های مبتنی بر کامیون در سال های اخیر کاهش یافته است، با توجه به توانایی های جاده ای و تفریحی خود، آنها را برجسته می کنند. Minivans ها حتی در تعداد کمتری هستند، اما می توانند سواری های ایده آل خانواده باشند، هرچند که آنها با یک تصویر لالایی ناراحت هستند. کدام یک از این بخش های مرتبط و در عین حال جداگانه وسیله نقلیه برای شما مناسب تر است به نیازهای شما بستگی دارد و در این مورد یک ارتباط عاطفی خاص (یا اجتناب) که ما در مورد آن بحث خواهیم کرد.

هنگامی که در میان داغترین فروشندگان این صنعت، مینیبول ها معادل وسیله نقلیه رادنی دانگرفیلد شده اند، آنها تمایل دارند که از آنچه که باید بازار هدف خود یعنی خانواده های نوپا هستند، “هیچ احترام” نداشته باشند. Minivans واگن ایستگاه را به عنوان سواری خانواده نهایی در اواسط تا اواخر دهه ۱۹۹۰ جایگزین کرد و در سال ۲۰۰۰ مدل کمتر از ۱۵ مدل در بازار وجود داشت. پس از آنکه در این زمینه با استفاده از SUV ها به خاطر شخصیت های سخت تر آنها، و بعدها CUVs برای رفتارهای رانندگی مانند اتومبیل، در این رابطه، minivans پس از آن به دلیل اصطلاح “فوتبال مادر” خود را نادیده گرفت. برای سال ۲۰۱۸، تعداد کمتری از مدل های موجود، به ویژه کرایسلر Pacifica، دوج گراند کاروان، هوندا اودیسه، کیا سورنتو و تویوتا سینا وجود دارد.

مینی وان در برابر سوپروایزر و کراسورس

Minivans همچنان توسط درهای کشویی درب عقب آنها مشخص می شود که به کامیون های تجاری کامل می انجامد که بر اساس آن طرح های اصلی قرار گرفته اند. این نه تنها موجب ورود و خروج آسانسور در مکان های پارکینگ شده به شدت بسته می شود، بلکه باعث می شود تا والدین فرزندان خود را به صندلی های ایمنی کودک بچسبانند بدون این که خودشان را در این فرایند بی اعتنا کنند. یک بالابر عقب بارگیری کامیون را ساده تر می کند و مانند درب های عقب می تواند از طریق سیستم قدرت عمل کند و از راه دور باز شود.

همه با سه ردیف صندلی می آیند که با یک نیمکت به عنوان ردیف دوم می تواند تا هشت مسافر یا هفت طبقه با صندلی های جداگانه ای را در نظر بگیرد. صندلی های ردیف دوم و سوم به طور معمول برابر با مسطح کردن صفحات بزرگ مصالح ساختمانی می شوند. در اکثر مدل ها، صندلی ردیف سوم نیز می تواند به کف زمین، هنگامی که مورد نیاز برای حداکثر رساندن فضای باربری نیست، برابر باشد.

اجاره ماشیناجاره خودروکرایه ماشین

مینی وان در برابر سوپروایزر و کراسورس - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
مینی وان در برابر سوپروایزر و کراسورس – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین
مینی وان در برابر سوپروایزر و کراسورس - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
مینی وان در برابر سوپروایزر و کراسورس – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

Chrysler Pacifica و Dodge Grand Caravan شامل صندلی هایی با نام “Stow and Go” می شوند که در آن صندلی های دوم و سوم ردیف می توانند به طور کامل در طبقه بندی برای انعطاف پذیری مسافر و محموله قرار گیرند. صندلی تویوتا Sienna به والدین خود که مراقبت از والدین سالخورده خود را دارند، یک صندلی ردیف مرکزی قدرتمند را ارائه می دهد که به طور خودکار برای دسترسی آسانتر به سمت چرخش، چرخش و کاهش می یابد.

ویژگی های خانوادگی نظم روز در اینجا، با همه قادر به مجهز به سیستم های سرگرمی عقب تک و یا دو صفحه ای (Pacifica شامل شامل برنامه های ساخته شده در بازی)، و اتصال به گوشی های هوشمند کامل. Odyssey و Pacifica حتی می توانند با سیستم های تمیز کردن در هوا نصب شوند.

تمام پنج مینی خودرو باقی مانده توسط موتورهای V6 و گیربکس اتوماتیک می آیند؛ Pacifica به طور منحصر به فرد در یک نسخه هیبریدی پلاگین در دسترس است که می تواند برای اولین بار ۳۳ مایل باتری باتری اجرا شود. هر یک از این خودروها دارای استاندارد چرخ دنده ی جلو می باشد، اما Sienna تنها ورودی است که می تواند در هر جاده ی مرطوب یا برف یخچال (AWD) را ارائه دهد، اما تنها برای کسانی که درون کمربند یخی زندگی می کنند، لازم است. Minivans در حدود ۳۰،۰۰۰ دلار شروع می شود و می تواند تمام راه را تا بیش از ۴۵،۰۰۰ دلار کامل کند.

مینی وان در برابر سوپروایزر و کراسورس

هر دو CUV ها و SUV ها مانند واگن های بلند طراحی شده اند و تا حدی از ویژگی های اصلی خودروهای ورزشی استفاده می کنند که کمی بیشتر از کامیون های واکر محصور شده اند. با این حال، برخلاف مینی ون، هر دو CUVs و SUVs دارای درب های عقب کشویی معمولی هستند و همچنین دارای عقب های مخصوص برای بارگیری و تخلیه بارگیری آسان هستند که می توانند به طور موثر نیز عمل می کنند. مانند مینی خودروها، مدل های متوسط ​​و بزرگ با سه ردیف صندلی – هرچند معمولا با اتاق بار کمتری نسبت به مینی وان – ارائه می دهند و راحتی، راحتی و ویژگی های ایمنی را ارائه می دهند.

تفاوت عمده آنها این است که نسبتا کمی از SUV های متعارف باقی می ماند در معماری کامیون مانند چرخ عقب در قاب بر روی چهارچوب برای افزایش رطوبت و دوام، در حالی که CUVs بر اساس خودرو مانند ماشین جلو یک چرخ بدون راننده فریم ها برای دست زدن بیشتر و پررنج تر و سواری نرمتر. درایو عقب بهتر است برای جابجایی و کشیدن جدی مناسب است، با این حال، با قوی ترین SUV های کامل تمام می تواند به اندازه ۱۰،۰۰۰ پوند و یا بیشتر هنگامی که به درستی مجهز شده است.

با توجه به گرایش وسیع خودروهای عقب به لغزش و جابجایی در جاده های نرم و صاف، می توان از سیستم های چهار چرخ دنده ای (۴WD) با دوام برای کشش اضافه استفاده کرد، که ضروری است برای افرادی که در آب و هوای مرطوب یا برفی زندگی می کنند. بیشتر سیستم های ۴WD شامل چرخ دنده های پایین برای تسهیل ماجراهای خارج از جاده و / یا برای برداشتن از گل عمیق یا برف است. CUV ها، از سوی دیگر، AWD را ارائه می دهند که از کشش سطوح مرطوب یا سست جلوگیری می کند، اما باعث خاموش شدن جاده ها و یا فعالیت های دیگری نمی شود که نیاز به کشش شدید دارند (هرچند چند سیستم AWD برای عبور زمین های سنگین تر طراحی شده اند در غیر این صورت ممکن است، به لطف پیشرفته های AWD کنترل شده توسط الکترونیک). برای اطلاعات بیشتر در مورد سیستم های ۴WD و AWD اینجا را کلیک کنید.

بسته به مدل، CUVs و SUV های متوسطه با موتورهای چهار سیلندر یا V6 عرضه می شوند و انتقال اتوماتیک در هر دو حالت معمول است. چند فروند SUV هنوز هم موتورهای بزرگ و سرسبز V8 را ارائه می دهند و برخی از CUV های خانواده، مخصوصا تویوتا Highlander و Volvo XC90، در نسخه های هیبریدی گاز / الکتریکی قابل استفاده هستند. برای اطلاعات بیشتر در مورد مزایا و معایب ذاتی در SUV ها و CUV ها اینجا را کلیک کنید.

Minivan، مسلما ماشین خانواده ایده آل است، با سبک های رفت و آمد جاده ای، درهای گسترده ای بزرگ و یک طبقه کم بار ورود و خروج آسان تر از هر سدان و بسیاری از SUVs / CUVs. معمولا بچه ها برای رسیدن به ردیف سوم راحت تر هستند و درهای عقب کشویی کمربندهای کوچکی را به صندلی ماشین می اندازند و یک کمپرسور کم پشت می گذارند، مخصوصا در پارکینگ مرکز خرید شلوغ. صندلی های انعطاف پذیر می تواند به اندازه هفت یا هشت مسافر، یا ورق های کامل مصالح ساختمانی با صندلی های عقب / صندلی های عقب مسطح تخت.

اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

مینی وان در برابر سوپروایزر و کراسورس - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
مینی وان در برابر سوپروایزر و کراسورس – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین
مینی وان در برابر سوپروایزر و کراسورس

Minivans معمولا به وسیله موتورهای V6 مجهز می شوند که چرخ های جلو را از طریق گیربکس اتوماتیک رانندگی می کنند. Pacifica به طور متناوب در یک نسخه هیبریدی پلاگین فروخته می شود که هزینه آن است، اما اقتصاد سوخت قابل توجهی را به ارمغان می آورد، در حالی که تویوتا Sienna تنها مینی ون است و عرضه تمام چرخ ها را دارد. همه می توانند با مجموعه ای کامل از ویژگی های راحتی، ایمنی و اتصال، از جمله چند مورد (مانند جارو برقی ساخته شده یا صندلی دسترسی مجهز به کارخانه برای بیمارانی که در SUV ها یا CUV ها ارائه نشده اند) نصب شوند.

Minivans در محدوده ۲۵۰۰۰ تا ۳۰ هزار دلار شروع می شود، هرچند که این رقم می تواند به سرعت به ۴۰،۰۰۰ دلار و فراتر از آن در سطوح تر و تمیز بالاتر و با تمام ویژگی های اختیاری افزوده شود.

اگر چه، حداقل در مقاله، یک minivan می تواند انتخاب مناسب برای رشد خانواده ها باشد، اکثر این سبک را برای شخص مفهوم “فوتبال” در نظر گرفته است که به نفع دوچرخه سواری و دوچرخه سواری طراحی “دو جعبه” به نظر می رسد.

اگر قصد دارید قایق یا تریلر بزرگ یا وسیله نقلیه سنگین و یا وسایل سنگین و یا مواد را بکشید، یک SUV متعارف مبتنی بر کامیون را انتخاب کنید، به ویژه یک مدل کامل. ۴WD را با چرخ دنده های کم دقت مشخص کنید اگر شما نیاز به توانایی رفتن به خارج از جاده و / یا زندگی می کنید جایی که آب و هوا به خصوص در فضایی بی سابقه است و شما نیاز به شخم زدن برف و جاده های عمیق و یا جاده های طبقه بندی نشده. در پایین، SUV های مبتنی بر کامیون سنگین تر می شوند و از طریق چرخش نسبت به چرخ ها نسبت به مینی ون یا CUV ها نسبتا کوچک هستند، و مدل های کامل می توانند به راحتی مانور و پارک در مناطق شهری تنگ شوند.

CUV سه ردیف نیز می تواند هفت یا هشت نفر را سوار کند، هرچند بسته به مدل، اتاق صندلی ردیف سوم می تواند فاقد باشد. CUVs به طور کلی استاندارد در یک پیکربندی درایو جلو است، که برای اکثر رانندگان باید مناسب باشد، با توجه به مدل AWD اختیاری یا استاندارد، به منظور کمک به حداکثر رساندن کشش در شرایط آب و هوایی عالی یا برای افزایش جاده های بدون سرپوشیده یا راه های ورودی.

قیمت های CUVs و SUV های سه سطر از بیش از ۳۰،۰۰۰ دلار شروع می شود و می تواند به شکل شش رقمی برای مدل های پر جنب و جوش و پر هزینه ترین مدل های لوکس تولید شود.

 

پایان مقاله / مینی وان در برابر سوپروایزر و کراسورس 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *