خانه / معرفی خودرو / کیا / کیا ریو مدل ۲۰۱۸ نقد و بررسی
کیا ریو - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
کیا ریو - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

کیا ریو مدل ۲۰۱۸ نقد و بررسی

کیا ریو

به گزارش اجاره خودرو طباطبایی کیا ریو یک ماشین کوچک ارزان است که به آرامی آرزوهای خود را به اندازه کافی برآورده می کند. اما آن را با ستایش ضعیف نمی سازد – جدیدترین ریو، که در دسترس است به عنوان یک سدان و یک هچوبه، یکی از کمپنی های باشکوه ترین و تصفیه شده ای است که می توانید آن را خریداری کنید، با شیوه های دلخواه جاده ای و طراحی بی نظیر در داخل و خارج. سطح تجهیزات از سطوح ورودی، زیرمجموعه ۱۵،۰۰۰ دلاری LX به تکنولوژی معقول، تقریبا ۲۰K EX EX است. در حالی که این نه اسپرت ترین و نه بزرگ ترین ماشین در کلاس خود، ریو به اندازه کافی پیچیده و پیچیده است که اگر شما در بودجه هستید، آن را مورد توجه قرار دهید.

کیا ریو

2018 kia rio safety and driver assistance review car and driver photo 699353 s original کیا ریو مدل ۲۰۱۸ نقد و بررسی  اجاره ماشین
کیا ریو – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

ریو برای ۲۰۱۸ دوباره طراحی شده و در حال حاضر دارای موتور و شاسی به روز شده و طراحی داخلی و خارجی است. اگر چه قیمت تبلیغات کمتر از ۱۵،۰۰۰ دلار ممکن است چشم شما را بگیرد، پایه Rio LX فقط برای Luddites مناسب است، با توجه به اینکه دارای پنجره های خم شده و کنترل کروز است. حتی اگر این بدان معنی است که فرمان دستی LX را رد کند، توصیه می کنیم تا سطح متوسط S را افزایش دهید، که استاندارد می شود:

• صفحه نمایش لمسی ۵٫۰ اینچ با بلوتوث و رادیو ماهواره SiriusXM
• دوربین پشتیبان گیری
• پورت های شارژ USB و جلو
• کنترل کروز

ما همچنین ۳۰۰ دلار اضافی برای سبک زندگی مجلل hatchback را صرف می کنیم. $ ۱۷،۲۹۵ Rio S Hatch ما CarPlay / Android Auto را نخواهیم داشت و یا ترمز اورژانسی اتوماتیک از $ ۱۹،۵۹۵ EX hatchback، اما ما نمی توانیم کاملا توجیه کنیم که تقریبا ۲۰،۰۰۰ دلار برای ریو، زمانی که اتومبیل های بزرگتر مانند Honda Civic و Mazda 3 برای پول مشابه در دسترس هستند.

موتور کوچک درون خطی ریو به همان اندازه که شما از یک کامپکت کوچک انتظار می رود، صرفه جویی می کند، اما اقتصاد مصرف سوخت بزرگراه آن در آزمایش های ما بیشتر از حد و اندازه فراتر نرفته بود، مانند بسیاری از رقبای نزدیک آن.

Sedan و هچوبه ریوس سهم EPA رأی داده اند، اما بین نسخه های دستی و اتوماتیک تفاوت کوچکی وجود دارد – طبق گفته های دولت، تغییر در چوب یک مایل در هر کیلومتر در شهر بهتر است.

ما تست اقتصاد سوخت خود را در تلاش برای تکرار چگونگی اکثر مردم در بزرگراه رانندگی طراحی کرده ایم. روش ما شامل یک حلقه ۲۰۰ میلی متری در مسیر بزرگراه I-94 میشیگان می باشد. ما یک GPS با سرعت ۷۵ مایل در ساعت را نگه می داریم و از کنترل کروز تا آنجا که امکان دارد استفاده می کنیم تا تقلید راه های بسیاری را برای رانندگان در طول سفرهای طولانی انجام دهیم.

گیربکس اتوماتیک ریو EX ما در حلقه بزرگراه ما به دست آورد ۳۹ مایل در دقیقه، و یا ۲ مایل در هر کیلومتر بالاتر از امتیاز EPA خود. با این حال، آن را نمی توان بالاتر از علامت سحر و جادو ۴۰-mpg به عنوان چندین از رقبای بیش از حد خود را انجام داد.

Rio روشی خوشایند در جاده ها را ارائه می دهد، ترکیبی خوب از راحتی و چابکی همراه با یک احساس قابل توجه است. موتور هیچ چیز خاصی نیست، اما عملکرد کاملا مناسب را برای بخش فراهم می کند.

mobChapter Details Interior jpg original kia کیا ریو مدل ۲۰۱۸ نقد و بررسی  اجاره ماشین
کیا ریو – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

شتاب
ریو هیچ مسابقه کشیدن را برنده نخواهد کرد، اما توانایی کافی برای از دست دادن آن دارد. در اطراف شهر، موتور آرام و نسبتا فشرده است، اما در هنگام سرعت بخشیدن به سرعت بزرگراه، احساس خستگی می کند و احساس می شود. ما فقط ریو را با جعبه اتوماتیک شش سرعته اختیاری تست کردیم که به صورت غیر مستقیم حرکت می کند اما با سرعت به همان اندازه که ما می خواهیم، حرکت نکردیم. پایداری با پایه شش سرعت شتاب دستی اجازه می دهد تا راننده بهتر از قدرت موجود استفاده کند؛ متاسفانه، این تنها در سطح تراز LX ارائه شده است.

ریو با توجه به ساختار جامد و تعلیق مناسب، ریو را تا حد زیادی به خاطر این خودرو کوچک به شدت تحت فشار قرار می دهد. این نیز کار خوب کنترل رول بدن در گوشه ها، حتی اگر آن را به عنوان به طور آشکار ورزشی مانند Honda Fit یا فورد Fiesta احساس نمی کند. فرمان بی صدا به همان اندازه که ما ترجیح می دهیم ارتباط برقرار نمی کند، اما به اندازه کافی وزن و دقیق است.

امتیازات داخلی:
نه تنها کابین ریو راحت و جذاب است، بلکه با طرح کنترل دقیق آن نیز تحت تاثیر قرار می گیرد. تنها رقیق واقعی یک صندلی عقب کشیده شده است.

مقایسه فضای داخلی
فضای کرسی های جلو کیا بیشتر از کافی است، اما مسافران عقب صندلی به دلیل اتاق رفع شده محدود نمی شوند. هوندا فیت و نیسان ورسا به طور قابل ملاحظه ای در این زمینه به طور قابل توجهی بهتر هستند.

ویژگی های داخلی
سادگی نام بازی در داخل ریو است، و این کمی نیست. در واقع، ریو داشبورد تمیز و آسان برای استفاده را با کنترل آب و هوا و کنترل صوتی ارائه می دهد. پلاستیک سختی زیادی وجود دارد، اما به راحتی بافت دارد، و ظاهر کلی داخلی بالغ و پیچیده است برای یک Subcompact. سطح تراز LX ممکن است چیزهایی را به سمت عقب بر اساس اصول حرکتی با پنجره های میل لنگ و عدم کنترل کروز کنترل کند، اما بعد از همه هزینه ها حدود ۱۵۰۰۰ دلار است. نسخه های Upper-trim EX ارائه بسته بندی نسخه ۵۰۰ دلاری را ارائه می دهند که اثاثه یا لوازم جانبی چرمی با چهره های قرمز را برای کمی عطسه اضافی اضافه می کند. با این حال تنها با یک ظاهر خاکستری ارائه می شود.

کیا ریو

سطح صدا داخلی
کابین های مدرن کار بسیار خوبی در برابر اصطکاک مسافران از سر و صدای محیط انجام می دهند، اما هیچکدام نمی توانند به طور کامل از صدای شدید باد و هواپیمای بدون سرنشین صدای تایر استفاده کنند. برای اندازه گیری سطح فشار صدا در داخل کشور، ما از یک سنج سنج سنج Brüel & Kjær Type 2250-L استفاده می کنیم که در وسط ردیف اول صندلی ها در گوشه راننده قرار دارد. این دستگاه به طور خودکار ۱۵ ثانیه صدا را در دسی بل وزن با وزن A (dBA) می گیرد، در حالی که ماشین آزمایشی در ۷۰ مایل در ساعت است. (A-weighting یک استاندارد صنعتی است که قرائت های دایبل را تنظیم می کند تا بتواند منعکس کننده اینکه چگونه گوش انسان صدای فرکانس های مختلف را می شنود.) ما دو اندازه گیری و نتایج متوسط ​​را انجام می دهیم. ما همچنین با دروغ سنجهای اطلاعات مبتنی بر GPS ما را برای اشتباهات سرعت سنج درست می کنیم. شایان ذکر است که دسی بل یک واحد لگاریتمی است، بنابراین امتیاز ۴۰ دسیبل دو برابر فشار صدا ۲۰ دسیبل نیست؛ فشار ۱۰ برابر فشار صدا است. افزایش شش دسیبل فشار تقریبا دو برابر شده است.

صندلی راننده ریو چند اینچ پایین تر از بیشتر رقبای خود است. برای اندازه گیری دقیق ارتفاع صندلی – فاصله از جاده تا راننده راننده – از یک ماشین H-Point (HPM)، یک دستگاه دقیق مهندسی که توسط SAE International به بازار عرضه می شود، استفاده می شود. این ابزار چند منظوره در ارتباط با یک دستگاه لیزر، عرض و موقعیت انسداد مواجهه با ابعاد سقف را نشان می دهد (نقاط کور). ما ابزار اندازه گیری HPM و لیزر طول جاده ای را که توسط کاپوت و همچنین جاده ای که توسط تنه یا چوبه ای محاصره می شود تعیین می کند (همانطور که از طریق آینه عقب دیده می شود) را تعیین می کند.

Rio نمای بیرونی را به جلو نشان می دهد، اما ستون های سقف عقب ضخیم، به نظر می رسد کمی عقب نشینی کرده اند، حداقل در نسخه هاتاکببه ما آزمایش شده است.

اجاره ماشیناجاره خودروکرایه ماشین

262898 2018 Kia Rio Rio5 کیا ریو مدل ۲۰۱۸ نقد و بررسی  اجاره ماشین
کیا ریو – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

اطلاعات سرگرمی :
Rio ارائه می دهد مجموعه ای قابل توجهی از ویژگی های اتصال برای یک Subcompact؛ متاسفانه استفاده از Apple CarPlay و Android Auto نیازمند ارتقاء به گران تر گران تر از EX است، که قیمت آن نزدیک تر به ماشین های کوچکتر است.

امکانات اطلاعاتی
نمایشگر صفحه نمایش ۵٫۰ اینچی استاندارد LX و S trims بر پایه لنزهای دیگر است. هر دو نسخه دارای استاندارد SiriusXM رادیو ماهواره ای، یک جک کمکی و اتصال USB هستند، اما تنها S با بلوتوث همراه است. به روز رسانی به EX یک صفحه نمایش لمسی ۷ اینچی بزرگ را به ارمغان می آورد که Apple CarPlay و Android Auto را پشتیبانی می کند.

امتیاز کلی:
Kia Rio یک ماشین کوچک ارزان است که به آرامی آرزوهای خود را به اندازه کافی برآورده می کند. اما آن را با ستایش ضعیف نمی سازد – جدیدترین ریو، که در دسترس است به عنوان یک سدان و یک هچوبه، یکی از کمپنی های باشکوه ترین و تصفیه شده ای است که می توانید آن را خریداری کنید، با شیوه های دلخواه جاده ای و طراحی بی نظیر در داخل و خارج. سطح تجهیزات از سطوح ورودی، زیرمجموعه ۱۵،۰۰۰ دلاری LX به تکنولوژی معقول، تقریبا ۲۰K EX EX است. در حالی که این نه اسپرت ترین و نه بزرگ ترین ماشین در کلاس خود، ریو به اندازه کافی پیچیده و پیچیده است که اگر شما در بودجه هستید، آن را مورد توجه قرار دهید.

پایان مقاله / کیا ریو

 

اجاره خودرو و اجاره ماشین بدون ریسک را با ما تجربه کنید

تلفن شعب:

شمال: ۲۲۰۰۰۱۰۰

جنوب: ۳۳۰۰۰۱۰۰

شرق: ۷۷۰۰۰۱۰۰

تلفن تماس:

۰۹۱۲۱۰۱۰۹۰۰

۰۹۱۲۱۰۱۰۲۰۰

۰۹۱۲۱۰۱۰۸۲۲

نکته مهم درباره اجاره خودرو که باید بدانید:

مدارک وجه نقد لام بابت ضمانت اجاره خودرو که موسسات اجاره خودرو دریافت می کنند در بسیاری از مواقع وجه نقد یا مدارک را عودت نمی دهند و یا برای عودت آن بهانه تراشی می کنند و برای شما دردسر ایجاد می کنند و برای جلوگیری از بروز چنین اتفاقاتی پیشنهاد می کنیم:
قبل از انجام هر گونه معامله از معتبر بودن آن موسسه و سوابق کاری آن اطمینان حاصل کنید.
با توجه به اینکه برخی افراد سودجو با نام موسسات معتبر فعالیت می کنند این موسسه اعلام می نماید که این سایت تنها سایت رسمی اجاره خودرو طباطبایی می باشد و شماره مندرج در همین سایت مورد تایید می باشد و در قبال افراد سودجویی که با نام این موسسه فعالیت می نماید هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

telegram لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین

مشخصات خودرواجاره بهای خودرو
#تصویرخودرورنگمدلروزانهماهیانه
۱ rent car mazerati لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین گرند توریسمو اسخاکستری۲۰۱۲۶,۵۰۰,۰۰۰۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰
۲ bmw i8 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و I8سفید آبی۲۰۱۵۶,۵۰۰,۰۰۰۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰
۳ rent car porsche panamera 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین پورشه پانامرا ۴Sقهوه ای۲۰۱۰۳,۰۰۰,۰۰۰۶۵,۰۰۰,۰۰۰
۴ benz s500 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بنز S500 (فول کامل)مشکی۲۰۰۹۲,۰۰۰,۰۰۰۵۰,۰۰۰,۰۰۰
۵ bmw x6 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و X6سفید۲۰۱۱۲,۰۰۰,۰۰۰۵۰,۰۰۰,۰۰۰
۶ bmw 428 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و ۴۲۸ (کروک)آبی کاربنی۲۰۱۵۱,۸۰۰,۰۰۰۴۵,۰۰۰,۰۰۰
۷ bmw x4 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و X4سفید۲۰۱۵۱,۵۰۰,۰۰۰۳۵,۰۰۰,۰۰۰
۸ porsche boxter brown 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین پورشه باکستر (کروک)قهوه ای۲۰۱۱۱,۵۰۰,۰۰۰۳۵,۰۰۰,۰۰۰
۹ porsche boxter white 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین پورشه باکستر (کروک)سفید۲۰۱۱۱,۵۰۰,۰۰۰۳۵,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ volvo xc90 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین ولوو XC90مشکی۲۰۱۵۱,۵۰۰,۰۰۰۳۵,۰۰۰,۰۰۰
۱۱ benz E200 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بنز E250سفید۲۰۱۴۱,۴۰۰,۰۰۰۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۲ bmw z4 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و Z4 (کروک)سفید۲۰۱۴۱,۲۰۰,۰۰۰۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۱۳ bmw528 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و ۵۲۸سفید۲۰۱۴۱,۲۰۰,۰۰۰۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۱۴ bmw 528 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و ۵۲۸مشکی مات (کربن)۲۰۱۳۱,۲۰۰,۰۰۰۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۱۵ rent car bmw 220 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و ۲۲۰آبی۲۰۱۶۱,۲۰۰,۰۰۰۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۱۶ rent car bmw328 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و ۳۲۸سفید۲۰۱۴۱,۰۰۰,۰۰۰۱۹,۰۰۰,۰۰۰
۱۷ cls 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بنز CLSمشکی مات (کربن)۲۰۰۸۹۵۰,۰۰۰۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۸ c200 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بنز C200سفید۲۰۱۱۸۵۰,۰۰۰۱۷,۰۰۰,۰۰۰


telegram لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین

۱۹ landcruiser 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین لندکروزمشکی۲۰۱۰۸۵۰,۰۰۰۱۷,۰۰۰,۰۰۰
۲۰ prado white 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین پرادو نیو (دو درب)سفید۲۰۱۲۶۵۰,۰۰۰۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۲۱ prado black 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین پرادو نیو (دو درب)مشکی۲۰۱۲۶۵۰,۰۰۰۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۲۲ car rent optima jf 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین jf اپتیماقهوه ای۲۰۱۷۵۵۰,۰۰۰۱۴,۰۰۰,۰۰۰
۲۳ car rent optima jf 1 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین jf اپتیمامشکی۲۰۱۷۵۵۰,۰۰۰۱۴,۰۰۰,۰۰۰
۲۴ rent car tuscon 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین توسانسفید۲۰۱۶۵۵۰,۰۰۰۱۴,۰۰۰,۰۰۰
۲۵ ix45 black 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین سانتافه نیو (IX45)مشکی۲۰۱۵۵۰۰,۰۰۰۱۲,۰۰۰,۰۰۰
۲۶ ix45 white 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین سانتافه نیو (IX45)سفید۲۰۱۴۴۵۰,۰۰۰۱۱,۰۰۰,۰۰۰
۲۷ sportage 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین اسپورتیج نیو (فول)سفید۲۰۱۴۴۵۰,۰۰۰۱۱,۰۰۰,۰۰۰
۲۸ sportage 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین اسپورتیج نیو (نیمه فول)سفید۲۰۱۴۴۰۰,۰۰۰۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۲۹ optima 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین اپتما نیوسفید۲۰۱۴۴۰۰,۰۰۰۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۳۰ sonata 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین سوناتا نیو YFسفید۲۰۱۲۳۸۰,۰۰۰۹,۰۰۰,۰۰۰
۳۱ sonata 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین سوناتا نیو YFسفید۲۰۱۱۳۵۰,۰۰۰۸,۵۰۰,۰۰۰
۳۲ elentra 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین النتراسفید۲۰۱۴۳۵۰,۰۰۰۸,۵۰۰,۰۰۰
۳۳ pars 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین پژو پرشیاسفید۱۳۹۴-۵۱۳۰,۰۰۰۳,۰۰۰,۰۰۰
۳۴ peugeot 206 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین پژو ۲۰۶سفید۱۳۹۴-۵۱۳۰,۰۰۰۳,۰۰۰,۰۰۰
telegram لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین

شرح: یکی از معتبرین مراکز اجاره خودرو بدون در سطح استان تهران. با مالکیت قطعی 87 دستگاه خودروی لوکس خارجی.

رتبه بندی: 5 ستاره از 5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *