خانه / معرفی خودرو / مرسدس بنز / مرسدس F100 مدل ۱۹۹۱ نقد و بررسی این خودرو زیبا
مرسدس F100 - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
مرسدس F100 - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

مرسدس F100 مدل ۱۹۹۱ نقد و بررسی این خودرو زیبا

مرسدس F100

نام: مرسدس F100

عرضه شده: ۱۹۹۱ نمایشگاه بین المللی خودروهای بین المللی آمریکای شمالی در دیترویت

مشخصات: درایو جلو، موتور شش سیلندر بر روی هیدروژن، پنج کرسی (با صندلی راننده مرکزی)، سلول های خورشیدی نصب شده روی سقف، درهای جلو درب چرخشی

چرا ما آن را به یاد می آوریم:

به گزارش اجاره خودرو طباطبایی خوب، پس از آن ممکن است به اندازه ۳۰۰ SL، اما F100 ایجاد نشد برای برنده شدن برگزار کنندگان زیبایی. ایده اصلی این مفهوم این بود که تا آنجا که ممکن است تکنولوژی را به اندازه کافی پرتاب کند.

مرسدس F100

 

1991 mercedes f100 concept مرسدس F100 مدل ۱۹۹۱ نقد و بررسی این خودرو زیبا   اجاره ماشین
مرسدس F100 – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

دارای یک صندلی راننده مرکزی مشابه مرسدس بن افلندر مک لارن F1 و یکی دیگر از مفاهیم فراموش شده ما، BMW Z13، F100 یک MPV بسیار غیر معمول بود که مجهز به ویژگی های زیادی بود که در روز بسیار ویژه بود. در حقیقت، برخی از ویژگی ها هنوز به عنوان استاندارد در بسیاری از ماشین های تولید امروز در دسترس نیست. این شامل صندلی های الکتریکی، ناوبری ماهواره ای، فرمان قابل تنظیم الکتریکی، سیستم نظارت بر فشار بر روی تایر و یک کارت کلید است.

این نیز دارای چراغ های زنون، یک فن آوری است که برای اولین بار بعد از آن سال با BMW 7 سری راه خود را در یک ماشین راه رفتن پیدا کرد. پیش نمایش ماشین متصل شده که به آرامی در جهان خودرو را جذب می کند، F100 همراه با یک تلفن کنترل شده با صدا و حتی یک دوربین عقب دار داشت. اگر این به اندازه کافی چشمگیر نبود، مرسدس موفق شد یک فکس متحرک و یک رایانه شخصی بسازد.

اجاره ماشیناجاره خودروکرایه ماشین

 

5a6887bcc04fb 1991 mercedes f100 concept مرسدس F100 مدل ۱۹۹۱ نقد و بررسی این خودرو زیبا   اجاره ماشین
مرسدس F100 – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

این فناوری با استفاده از انرژی اضافی، این مفهوم را شامل سلول های خورشیدی ساخته شده در سقف پوشش می دهد در سطح تقریبا دو متر مربع و ارائه تا ۱۰۰ وات. این قطعا نیاز به آب اضافی را داشت، حتی در جلوی درب های لمسی نیز با برق کار می کرد، و دسترسی به صندلی های پنج سطر در داخل یک طرح ساده ۱ + ۲ + ۲ فراهم می شد.

این یک وسیله تحقیقاتی مناسب نیست، بدون یک آرایه وسیع از فن آوری های پیشگامانه. مرسدس بنز از سیستم های اتوماتیک نگهداری خطوط و سیستم های کور چشم انداز، همراه با کنترل کروز هوشمند خودمختار همکاری با رادار های جلو و عقب نصب شده است.

5a6887c93355e 1991 mercedes f100 concept مرسدس F100 مدل ۱۹۹۱ نقد و بررسی این خودرو زیبا   اجاره ماشین
مرسدس F100 – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

آخرین، اما نه کم کم، F100 با یک پلت فرم چرخ جلو طراحی شده بود، بسیار شبیه به ماشین تحقیقاتی Vario Research Four در سال ۱۹۹۵ که ما در مورد سال گذشته در مفهوم هفتگی ما سریال را فراموش کردیم. این خودرو تا سال ۱۹۹۷، زمانی که اولین ماشین تولید FWD با نشان ستاره سه نقطه ای با ورود W168 A-Class آغاز شد، نبود.

آه، آیا ما اشاره کردیم که موتور احتراق داخلی بر روی هیدروژن کار می کند؟ بله، مهندسان مرسدس با چند راهکار قدرتمند تجربی آزمایش کردند و یکی از این راه های غیر معمول بود.

اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

5a6887d5980f2 1991 mercedes f100 concept مرسدس F100 مدل ۱۹۹۱ نقد و بررسی این خودرو زیبا   اجاره ماشین
مرسدس F100 – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *