خانه / معرفی خودرو / بیوک / بیوک ریگال TourX مدل ۲۰۱۸ رونمایی شد
بیوک ریگال TourX - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
بیوک ریگال TourX - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

بیوک ریگال TourX مدل ۲۰۱۸ رونمایی شد

بیوک ریگال TourX

به گزارش اجاره خودرو طباطبایی ما گفته ایم که ماموریت جدید بویک کمک رسانی به “ناخوشایند” است. نمایندگان بویک در رویداد رانندگی مقدماتی برای Regal TourX جدید این کلمه را بارها مورد استفاده قرار دادند، زیرا آنها هدف خود را برای فروش وسایل نقلیه در نیش های نقدی دیگر خودروسازان، به نظر می رسد که این مارک در حال حاضر به عنوان چیزی از یک سازمان غیر دولتی کمک می کند. چه کسی می توانست بفهمد که Cascada فقط یک تبدیل به ناوگان اجاره ای گرم و هوا نیست، بلکه یک تعهد خیریه است.

بیوک ریگال TourX

 

2018 buick regal tourx inline3 photo 701304 s original بیوک ریگال TourX مدل ۲۰۱۸ رونمایی شد  اجاره ماشین
بیوک ریگال TourX – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

بدین ترتیب، آخرین خودروی بولیک برای عدالت اجتماعی، این واگن ایستگاه چرخ دنده بی نظیر است که آرزو می کند که Subaru Outback باشد. این تنها نیست – Regal TourX تنها ۵٫۸ اینچ ارتفاع دارد، در مقایسه با ۸٫۷ اینچی سوبارو General Motors از روکش های سیاه و سفید بسیار سخت استفاده کرده است. بنابراین شما نمیتوانید آن را از دست ندهید، این “بلستر” همچنین در بالای چاههای چرخ بالا قرار دارد و به نظر می رسد در مورد TourX به همان اندازه که در Audi A4 Allroad و یا Volvo V60 Cross Country مشابه لباس پوشیدنی است.

بویک Reps به Audi به عنوان یک رقیب اشاره می کند، به جز اینکه A4 فشرده تقریبا ۱۰ اینچ کوتاهتر و کل کلاس کوچکتر از واگن ۱۹۶٫۳ اینچ رگال است. قیمت آئودی نیز بطور قابل توجهی گران تر است و با قیمت پایه ای که در اختیار شما قرار گرفته است، در محدوده ۴۰،۰۰۰ دلاری با قیمت ۲۹،۹۹۵ دلار برای Buick قرار دارد.

مدل TourX تنها در آن رضایت روانشناختی، قیمت زیر ۳۰،۰۰۰ دلاری دارای صندلی های پارچه ای است و در هر رنگی که می خواهید تا زمانی که سفید است (نقره و سیاه قیمت گزینه های اضافی) در دسترس است. انتخاب برای محدوده وسیع ترجیح داده شده برای گرفتن یک صندلی راننده قدرت و یک پالت رنگ واقعی، MSRP را به ۳۰،۰۰۰ دلار می بخشد و اگر شما نیاز به یک Substance فوق العاده با چرم و در دسترس تجهیزات پیشرفته ایمنی مانند کمک نگهداری خط و ترمز خودکار اضطراری، قیمت نزدیک به ۴۰،۰۰۰ دلار است. اما ۲۹۹۹۵ دلار پیش از آن، بویک را دقیقا در نقطه ارزش گذاری قرار می دهد تا تلاش کند تا خریداران اصلی را جذب کند، که به ریشه یابی “بلافاصله”

واگن وای
بویک ادعا می کند داستان غم انگیز ما، توصیف وضعیت وضعیت صاحبان ایستگاه واگن که تولید کنندگان بخش را رها کرده اند. از این رو برای عدم جایگزینی مناسب، این مردم فقیر مجبور به نگه داشتن ماشین های قدیمی خود را بسیار طولانی تر از آنها می خواستند. ما تصور می کنیم مردم نزولی نمایندگی فروشندگان بویک خود را دارند که در حال حاضر واگن های هوندا Accord در اواسط دهه ۹۰ میلادی با آرک های چرخ عقب ناگهانی زنگ زده و واگن های تویوتا کامری از دوران مشابه با عقب خودروهای عقب افتاده، احتمالا از وزن اضافی شستشو عقب شاید تجارتهای کوچک حتی شامل چند Saab SportCombis یا Chevrolet Malibu Maxxes نیز باشند.

اجاره ماشیناجاره خودروکرایه ماشین

 

2018 buick regal tourx wagon first drive review car and driver photo 701111 s original بیوک ریگال TourX مدل ۲۰۱۸ رونمایی شد  اجاره ماشین
بیوک ریگال TourX – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

ما مطمئن نیستیم که ما این را بیش از آنچه ما تصور میکنیم سناریویی است که بویک از مشتریان آئودی را سرقت می کند. با این حال نقطه بزرگتر هنوز هم معتبر است: Regal TourX به طور واضح بین واگن های لوکس سنتی اروپایی مانند Allroad و Outback مقرون به صرفه و بالاتر است که فقط ۲۶،۸۱۰ دلار باز می شود.

TourX توسط GM آشنا با موتور ۲٫۰ لیتری توربوشارژ Inline-4 آشنا می شود، موتور که در تعدادی از محصولات GM، از جمله Malibu فعلی ظاهر می شود. (Malibu معماری خود را با بازار اروپا Opel Insignia که مبنای TourX و Regal Sportback است، به اشتراک می گذارد.) در اینجا توربو چهار باعث می شود که ۲۵۰ اسب بخار و ۲۹۵ پوند فوت گشتاور از طریق اتوماتیک هشت سرعته انتقال که می تواند به صورت دستی تغییر کند. بر روی کاغذ، این ترکیب ترانسفورماتور به نظر می رسد فوق العاده، بسیار کم پیش می آید Anemic سوبارو به طور طبیعی ۲٫۵ لیتری aspirated چهار و حتی مقایسه مطلوب به مدل شش سیلندر موجود خود را، که تقریبا ۴۰K پیشنهاد. و البته، هر دو موتور Outback با یک سیستم انتقال اتوماتیک مداوم متغیر هستند.

در دنیای واقعی، با این حال، TourX احساس کند، با کالیبراسیون دریچه ای خواب آلودگی است که نیاز به فشار دادن مداوم پدال دراز مدت برای بیدار شدن از توربوشارژر. ترکیب این را با یک انتقال که به آرامی حرکت می کند، ترجیح می دهد در دنده بالا و موتور را بچرخانید و این آسان است که ببینید که چرا این گیربکس Aisin منبع برای جایگزینی در یک تاریخ مشخص نشده در آینده با یک GM توسعه یافته نه سرعت واحد. بویک در سال جاری همان سدان لارسروز را انجام داد.

TourX و لارسس دارای شباهت های دیگری هستند، مانند پدال ترمز شرکت و پاسخگو و سیستم پیشرفته تمام چرخ دنده که استاندارد در واگن است. Buick با استفاده از دو کلید الکترونیکی کنترل شده در عقب، یک ترتیب است که اجازه می دهد یک چرخ عقب با کشش برای حرکت خودرو حتی اگر سه چرخ دیگر چرخش. این به خصوص در شرایط یخ زده مفید است و با شخصیت TourX همخوانی دارد، در حالیکه هر وسیله نقلیه هر وسیله نقلیه برای تسخیر هوای نامساعد در مقایسه با مسیرهای خارج از جاده بیشتر است. تجربه ما در رویداد رانندگی در Sedona، آریزونا، نشان داد که تعلیق نرم آن قادر به حمل جاده های سنگین حداقل و همچنین، مثلا، Toyota Camry است.

ما به Camry اشاره میکنیم نه به این دلیل که آن را به همان ترتیب زمین به عنوان TourX، و نه به این دلیل که این ماشین با فروش بهترین در ایالات متحده است، اما به دلیل آن است که نشان دهنده آنچه که شاید بزرگترین چالش به بویک: اکثر مارک های اصلی ارائه همه چیز است که ” تقریبا لوکس “یا” حق بیمه “انجام می دهند.

اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

2018 buick regal tourx inline0 photo 701302 s original بیوک ریگال TourX مدل ۲۰۱۸ رونمایی شد  اجاره ماشین
بیوک ریگال TourX – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

راحت از راه دور
داخلی TourX یک مکان به اندازه کافی خوب است، محکم و آرام و اغلب دلپذیر را نجات می دهد برای کم صندلی عقب متوسط. صندلی های جلو به نظر می رسد مانند باقی مانده های ساب، راحت تر هنوز هم سازگار و ایده آل برای انواع شلوغ راه بزرگراه TourX به نظر می رسد مناسب برای آن است. خط مشی آن با یک صفحه نمایش ۷ اینچی یا ۸٫۰ اینچ با پلاستیکی طراحی شده است که به نظر می رسد مانند چرم (یا حداقل پلاستیکی کم) و با چوب های جعلی و بیت های براق مورد نیاز است. با این حال، کابین TourX واقعا بهتر از مدل Camry High-Zoot نیست، حتی در ماشین تست ما، که یک لنز Essence کاملا لود شده است. با بیش از ۴۰،۰۰۰ دلار، این واگن هنوز محدوده محموله خود را با نوعی فرش ارزان قیمت که مناسب برای یک تنه اجاره اتومبیل بود، پوشانده بود و رنگ بژ آن مانع از آن نشد که اولین بار از چمدانی که ما گذاشتیم کثیف شد .

با این حال، محموله بارگیری واگن جایی است که TourX بهترین خود را دارد. این در مقایسه با یک Outback با ۳۳ فوت مکعب پشت صندلی های عقب (۳ فوت مکعب کمتر از Subaru) یا ۷۴ فوت مکعب با آن صندلی ها (۱ متر مکعب بیشتر از Outback) توزیع شده است. صندلی تاشو تقسیم ۶۰/۴۰ در پایه و ترجیحات ترجیح داده شده اما ۴۰/۲۰/۴۰ در Essence-lay تقریبا کاملا صاف و آسان تر برای بارگیری موارد بزرگ است. برای دوچرخه های کوهستانی و کایاکینگ که نیازی به پاکسازی زمین Outback ندارند، ارتفاع کم یک قفسه سقف نصب شده، به همان اندازه به عنوان دستیار آزاد TourX در دسترس است. برای کسانی که میخواهند یک واگن بزرگتر به جای یک متقاطع برای حمل و نقل خواستههای زندگی خود و یا از بین بردن، TourX یک گزینه استقبال و یادآوری است که گاهی اوقات برای “ورزشی” توصیف شده است که توصیف آنچه شما قصد دارید با ماشین انجام دهید.

 

2018 buick regal tourx inline1 photo 701303 s original بیوک ریگال TourX مدل ۲۰۱۸ رونمایی شد  اجاره ماشین
بیوک ریگال TourX – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

سوال این است که تنها تعداد فروش سال های آینده می تواند پاسخ دهد این است که آیا بازار برای این تقریبا لوکس، تقریبا مسافت پیمانه ایستگاه واگن در قیمت تقریبا مقرون به صرفه وجود دارد. اگر تجربه ما در Sedona تنها پاسخ ما را به ما اطلاع دهد، باید پاسخ مثبت بدهیم. این مکان با هر دو دوچرخه کوهستانی و افراد سالخورده به آرامی رانده می شود؛ Regal TourX به نظر می رسد طراحی شده برای درخواست هر دو. بوییک، از نظر خود، در حال حاضر برآوردهای فروش خود را برای تورX ارزیابی می کند.

پایان مقاله / بیوک ریگال TourX

اجاره خودرو و اجاره ماشین بدون ریسک را با ما تجربه کنید

تلفن شعب:

شمال: ۲۲۰۰۰۱۰۰

جنوب: ۳۳۰۰۰۱۰۰

شرق: ۷۷۰۰۰۱۰۰

تلفن تماس:

۰۹۱۲۱۰۱۰۹۰۰

۰۹۱۲۱۰۱۰۲۰۰

۰۹۱۲۱۰۱۰۸۲۲

نکته مهم درباره اجاره خودرو که باید بدانید:

مدارک وجه نقد لام بابت ضمانت اجاره خودرو که موسسات اجاره خودرو دریافت می کنند در بسیاری از مواقع وجه نقد یا مدارک را عودت نمی دهند و یا برای عودت آن بهانه تراشی می کنند و برای شما دردسر ایجاد می کنند و برای جلوگیری از بروز چنین اتفاقاتی پیشنهاد می کنیم:
قبل از انجام هر گونه معامله از معتبر بودن آن موسسه و سوابق کاری آن اطمینان حاصل کنید.
با توجه به اینکه برخی افراد سودجو با نام موسسات معتبر فعالیت می کنند این موسسه اعلام می نماید که این سایت تنها سایت رسمی اجاره خودرو طباطبایی می باشد و شماره مندرج در همین سایت مورد تایید می باشد و در قبال افراد سودجویی که با نام این موسسه فعالیت می نماید هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

telegram لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین

مشخصات خودرواجاره بهای خودرو
#تصویرخودرورنگمدلروزانهماهیانه
۱ rent car mazerati لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین گرند توریسمو اسخاکستری۲۰۱۲۶,۵۰۰,۰۰۰۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰
۲ bmw i8 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و I8سفید آبی۲۰۱۵۶,۵۰۰,۰۰۰۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰
۳ rent car porsche panamera 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین پورشه پانامرا ۴Sقهوه ای۲۰۱۰۳,۰۰۰,۰۰۰۶۵,۰۰۰,۰۰۰
۴ benz s500 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بنز S500 (فول کامل)مشکی۲۰۰۹۲,۰۰۰,۰۰۰۵۰,۰۰۰,۰۰۰
۵ bmw x6 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و X6سفید۲۰۱۱۲,۰۰۰,۰۰۰۵۰,۰۰۰,۰۰۰
۶ bmw 428 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و ۴۲۸ (کروک)آبی کاربنی۲۰۱۵۱,۸۰۰,۰۰۰۴۵,۰۰۰,۰۰۰
۷ bmw x4 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و X4سفید۲۰۱۵۱,۵۰۰,۰۰۰۳۵,۰۰۰,۰۰۰
۸ porsche boxter brown 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین پورشه باکستر (کروک)قهوه ای۲۰۱۱۱,۵۰۰,۰۰۰۳۵,۰۰۰,۰۰۰
۹ porsche boxter white 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین پورشه باکستر (کروک)سفید۲۰۱۱۱,۵۰۰,۰۰۰۳۵,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ volvo xc90 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین ولوو XC90مشکی۲۰۱۵۱,۵۰۰,۰۰۰۳۵,۰۰۰,۰۰۰
۱۱ benz E200 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بنز E250سفید۲۰۱۴۱,۴۰۰,۰۰۰۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۲ bmw z4 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و Z4 (کروک)سفید۲۰۱۴۱,۲۰۰,۰۰۰۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۱۳ bmw528 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و ۵۲۸سفید۲۰۱۴۱,۲۰۰,۰۰۰۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۱۴ bmw 528 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و ۵۲۸مشکی مات (کربن)۲۰۱۳۱,۲۰۰,۰۰۰۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۱۵ rent car bmw 220 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و ۲۲۰آبی۲۰۱۶۱,۲۰۰,۰۰۰۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۱۶ rent car bmw328 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و ۳۲۸سفید۲۰۱۴۱,۰۰۰,۰۰۰۱۹,۰۰۰,۰۰۰
۱۷ cls 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بنز CLSمشکی مات (کربن)۲۰۰۸۹۵۰,۰۰۰۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۸ c200 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بنز C200سفید۲۰۱۱۸۵۰,۰۰۰۱۷,۰۰۰,۰۰۰


telegram لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین

۱۹ landcruiser 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین لندکروزمشکی۲۰۱۰۸۵۰,۰۰۰۱۷,۰۰۰,۰۰۰
۲۰ prado white 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین پرادو نیو (دو درب)سفید۲۰۱۲۶۵۰,۰۰۰۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۲۱ prado black 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین پرادو نیو (دو درب)مشکی۲۰۱۲۶۵۰,۰۰۰۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۲۲ car rent optima jf 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین jf اپتیماقهوه ای۲۰۱۷۵۵۰,۰۰۰۱۴,۰۰۰,۰۰۰
۲۳ car rent optima jf 1 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین jf اپتیمامشکی۲۰۱۷۵۵۰,۰۰۰۱۴,۰۰۰,۰۰۰
۲۴ rent car tuscon 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین توسانسفید۲۰۱۶۵۵۰,۰۰۰۱۴,۰۰۰,۰۰۰
۲۵ ix45 black 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین سانتافه نیو (IX45)مشکی۲۰۱۵۵۰۰,۰۰۰۱۲,۰۰۰,۰۰۰
۲۶ ix45 white 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین سانتافه نیو (IX45)سفید۲۰۱۴۴۵۰,۰۰۰۱۱,۰۰۰,۰۰۰
۲۷ sportage 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین اسپورتیج نیو (فول)سفید۲۰۱۴۴۵۰,۰۰۰۱۱,۰۰۰,۰۰۰
۲۸ sportage 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین اسپورتیج نیو (نیمه فول)سفید۲۰۱۴۴۰۰,۰۰۰۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۲۹ optima 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین اپتما نیوسفید۲۰۱۴۴۰۰,۰۰۰۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۳۰ sonata 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین سوناتا نیو YFسفید۲۰۱۲۳۸۰,۰۰۰۹,۰۰۰,۰۰۰
۳۱ sonata 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین سوناتا نیو YFسفید۲۰۱۱۳۵۰,۰۰۰۸,۵۰۰,۰۰۰
۳۲ elentra 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین النتراسفید۲۰۱۴۳۵۰,۰۰۰۸,۵۰۰,۰۰۰
۳۳ pars 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین پژو پرشیاسفید۱۳۹۴-۵۱۳۰,۰۰۰۳,۰۰۰,۰۰۰
۳۴ peugeot 206 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین پژو ۲۰۶سفید۱۳۹۴-۵۱۳۰,۰۰۰۳,۰۰۰,۰۰۰
telegram لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین

شرح: یکی از معتبرین مراکز اجاره خودرو بدون در سطح استان تهران. با مالکیت قطعی 87 دستگاه خودروی لوکس خارجی.

رتبه بندی: 5 ستاره از 5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *