خانه / معرفی خودرو / مرسدس بنز / مرسدس میباخ S560 مدل ۲۰۱۸ رونمایی شد
مرسدس میباخ S560 - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
مرسدس میباخ S560 - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

مرسدس میباخ S560 مدل ۲۰۱۸ رونمایی شد

مرسدس میباخ S560

به گزارش اجاره خودرو طباطبایی مرسدس مایباخ S560 4Matic سدان فوق العاده لوکس برای خریدار ثروتمند است که ترجیح می دهد ظرافت نامطلوب برای ظاهر unarlterated. در حالی که Bentley Flying Spur و Ghost Rolls-Royce هر دو قسمت های مساوی را در اختیار دارند، می توان آن را جلب کرد. جفت Maybach جاده های شلوغ خود را با بدنه ای مشابه مرسدس کلاس S مرسدس بنز کوچک تر و مبهم تر نشان می دهد.

همانند سایر برادران S کلاس خود، Maybach در سال ۲۰۱۸ با بازسازی گسترده ای روبرو شده است. همه صندلی های S کلاس، صندلی های جدید و چراغ های جلو و عقب و جلو و عقب و جلو و عقب و جلو و عقب و جلو و عقب اتومبیل را با محصولات مرسدس بنز جدید ترجیح می دهند. در Maybach، جزئیات تازه شامل یک نشان کوچک Maybach در داخل پنجره مشبک طراحی شده و یک سپر جلو مخصوص Maybach است که شامل کروم پایین تر از ورودی هوا است.

مرسدس میباخ S560

 

2018 mercedes maybach s560 4matic test review car and driver photo 700578 s original مرسدس میباخ S560 مدل ۲۰۱۸ رونمایی شد  اجاره ماشین
مرسدس میباخ S560 – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

با این حال، ویژگی های بیرونی قابل توجه مرسدس مایباخ همچنان در گلخانه و در عقب دراز است. هر دو در نتیجه فاصله دو محور مینیبار میباخ است که در ۱۳۲٫۵ اینچ ۷٫۹ اینچ طولانیتر از همتای بنز آن است.

داستان پشت صندلی
طول اضافی به طور مستقیم به مسافران عقب صندلی کمک می کند، به عنوان محل legroom از ۳۴٫۱ اینچ در بنز به حتی ۴۰٫۰ اینچ در Maybach افزایش می دهد. صندلی عقب مجلل شامل چهار صندلی صندلی عقب قابل تنظیم قدرت با عملکرد گرمایی و خنک کننده، عقب پایه مکانیکی و یک ویژگی ماساژ داخلی است. کسانی که در جست وجوی زیبایی های بیشتری می توانند ۱۹۵۰ دلار فروختند تا جایگزین عقب با یک جفت صندلی فردی و یک کنسول مرکز کامل با جداول سینی تاشو جایگزین شود. یک جعبه یخچال در عقب ۱۱۰۰ دلار دیگر به این لایحه اضافه می کند، در حالی که فلوت های شامپاین نقره ای دستبند مشتریان را به ۳۲۰۰ دلار می رساند. صفحه نمایش های سرگرمی متصل به صندلی های جلو است استاندارد و مسافران عقب مجموعه خود را از کنترل اطلاعات سرگرمی و همچنین مجموعه های فردی از هدفون بی سیم.

اگرچه جاده های عقب جا به جائی مایباخ، قلب و روحانی آن است، لذت بردن از راحتی صندلی های جلو ۱۲ صندلی قابل تنظیم قدرت، که هر دو می توانند گرما، خنک و ماساژ آنها را در محدوده دلپذیر شما حل و فصل کند.

اجاره ماشیناجاره خودروکرایه ماشین

 

2018 mercedes maybach s560 4matic inline2 photo 701208 s original مرسدس میباخ S560 مدل ۲۰۱۸ رونمایی شد  اجاره ماشین
مرسدس میباخ S560 – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

همانطور که در تمام مدل های کلاس S، داشبورد مایباخ با یک جفت صفحه نمایش ۱۲٫۳ اینچ مشخص شده است. یکی از آنها مستقیما در مقابل راننده به عنوان خوشه ابزار عمل می کند اما همچنین می تواند سایر اطلاعات مربوط به وسیله نقلیه مانند فید را از دوربین مجهز به دوربین مادون قرمز استاندارد بر روی صفحه نمایش نشان دهد. صفحه دوم نشسته در مرکز تار و تمام توابع اطلاعات سرگرمی را پوشش می دهد. بر خلاف مدل سال گذشته، هر دو صفحه نمایش در حال حاضر تحت یک قطعه از شیشه ای برای یک نگاه براق تر است.

یک دستگیره چرخشی دارای مرکز کنسول با صفحه لمسی بالای آن، ابزار اصلی برای کاربران با صفحه اصلی ارتباط برقرار می کند. به علاوه، راننده می تواند با هر صفحه ای از طریق لمس حساس لمسی که در فرمان سه چرخ صحبت می شود، رابط کاربری داشته باشد. پد Right روی صفحه مرکز کار می کند، در حالی که سمت چپ یکی از ابزار خوشه را مدیریت می کند. سیستم سرگرمی نیز دستورات صوتی را می پذیرد.

Cruisin ‘
در عوض ستون کروز کنترل فرمان قبلی، کلاس ۲۰۱۸ S تمامی کلیدهای کنترل کروز را به فرمان حرکت می دهد. درگیر شدن در سیستم کنترل کروز انطباقی، تغییرات بی شمار، از جمله استفاده بیشتر از داده های ناوبری را نشان می دهد که اجازه می دهد مایباخ به سرعت سرعت خود را در آماده سازی برای چرخش های آینده تنظیم کند.

ما متوجه شدیم که توابع نیمه خودمختار چندین مرحله کوتاه از کمال است، در حالی که Maybach برای چرخش ها نیز به شدت کند می شود. علاوه بر این، سیستم فرمان فعال دارای تمایل به پینگ پنگ ماشین به عقب و جلو در سراسر خط در تمام اما مستقیم از جاده ها است. ما از سیستم به روز رسانی پیشرفته تغییر مسیر قدردانی کردیم، که در حال حاضر اجازه می دهد مایباخ به صورت خودکار خطوط را با یک ضربه ساده از نوک سیگنال نوشتار تغییر دهد.

با این حال، ویژگی های خود رانندگی را غیرفعال کنید و Maybach با اعتماد به اشتباه مترادف با ستاره سه نقطه ای می شود. همانطور که قبلا، فرمان کاملا به ماموریت در نظر گرفته شده است: آن سبک و کم خنک در سرعت کم است، اما به سرعت و یکپارچه وزن و بازخورد را به عنوان سرعت صعود اضافه می کند. به همین ترتیب، تعلیق هوا هوا به عقب ارائه می دهد تکمیل کلاس اول در سراسر نقص جاده در حالی که اجتناب از رول بدن بیش از حد از طریق چرخش و یا تلفظ شیرجه در طول ترمز شدید.

 

 

2018 mercedes maybach s560 4matic inline1 photo 701209 s original مرسدس میباخ S560 مدل ۲۰۱۸ رونمایی شد  اجاره ماشین
مرسدس میباخ S560 – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

رولینگ بر روی مجموعه ای از ۲۰ اینچی Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 Run Flat تابستان تابستان، S 516 پهپاد S560 4Matic با استفاده از Mazda Miata، ۰٫۹۱ گرم دست ما را از بین برد. همچنین توانست از سرعت ۷۰ مایل در ساعت در ۱۶۳ پا جلوگیری کند، و پدال ترمز و تندرست آن در یک ماشین ورزشی احساس راحتی می کند.

موتور ۴/۳ لیتری V-8 با دو توربوشارژر با قدرت ۴/۷ لیتری ۴۴۹ اسب بخار در سال گذشته با استفاده از موتور ۴ سیلندر توربو ۴۴۹ اسب بخار قدرت خود را به سمت خود جذب کرد. این هواپیما تا ۴٫۷ ثانیه با سرعت ۶۰ مایل در ساعت و از طریق یک ربع مایل در ۱۳٫۱ ثانیه با سرعت ۱۱۰ مایل در ساعت روبرو شد، در حالی که یک ۲۰۱۷ مرسدس مایباخ S550 4Matic مورد آزمایش قرار گرفت و نیاز به ۵٫۰ ثانیه داشت تا به ۶۰ مایل بر ساعت و ۱۳٫۵ ثانیه برسد تا فاصله یک مایل با فاصله ۱۰۹ مایل در ساعت .

مانند موتور قبلی، توربو جدید V-8 دارای هیچ تأخیری قابل توجهی نیست، در حالی که سیستم ۴Matic استاندارد تمام چرخ ها، گشتاور را به هر چرخ با لئونل مسی که یک توپ فوتبال را می پوشاند، اعمال می کند. در همین حال، انتقال اتوماتیک نه سرعته با چرخشگرهای لودسل فرمان چرخ کاملا بی نظیر است و واکنش سریع آن به ورودی شتاب دهنده کمک می کند تا ما ماشین آزمایش Selenite Gray را از ۳۰ تا ۵۰ مایل در ساعت در ۲٫۷ ثانیه و از ۵۰ تا ۷۰ مایل در ساعت در ۳٫۵ ثانیه هر دو رقم نسبت به مدل قبلی ۰٫۲ ثانیه افزایش یافته است.

 

اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

2018 mercedes maybach s560 4matic inline3 photo 701210 s original مرسدس میباخ S560 مدل ۲۰۱۸ رونمایی شد  اجاره ماشین
مرسدس میباخ S560 – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

مجهز به فضای اضافی و شکوه و جلال مرسدس مایباخ S560 4Matic نیاز به حداقل ۱۶۹،۵۹۵ دلار یا ۶۵،۷۰۰ دلار بیشتر از مرسدس بنز S560 4Matic مرسدس مشابه، اما کمی کمتر است. با تشکر از ارزش ۵۰۰۰ دلار چرخ های ۲۰ اینچی و ۱۰۰۰ دلار در چرم Designer، چیدمان Beige and Blue آبی، Maybach ما به عنوان یک تست قیمت ۱۷۵،۵۹۵ دلار بود، که هنوز هم ۱۶،۱۳۰ دلار کمتر از یک هشت سیلندر پرنده ی اسپرت (و ۱۳۸،۸۰۵ دلار کمتر از شبح ۱۲ سیلندر).

اگر چه ظاهر آشنا مایباخ ممکن است با توجه به رقابت بریتانیا توجه نکند، مرسدس بنز نیز یک کابین مشابهی را ارائه می دهد همانطور که در Bentley و Rolls-Royce قیمت گذاری شده است. هرچند مطمئن شوید که یک راننده خوب پیدا کنید، زیرا اگر شما در صندلی عقب مجلل مایباخ نباشید، ممکن است بخواهید با کوچکتر و ارزان تر مرسدس بنز S560 4Matic بپوشانید.

 

2018 mercedes maybach s560 4matic inline5 photo 701212 s original مرسدس میباخ S560 مدل ۲۰۱۸ رونمایی شد  اجاره ماشین
مرسدس میباخ S560 – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

اجاره خودرو و اجاره ماشین بدون ریسک را با ما تجربه کنید

تلفن شعب:

شمال: ۲۲۰۰۰۱۰۰

جنوب: ۳۳۰۰۰۱۰۰

شرق: ۷۷۰۰۰۱۰۰

تلفن تماس:

۰۹۱۲۱۰۱۰۹۰۰

۰۹۱۲۱۰۱۰۲۰۰

۰۹۱۲۱۰۱۰۸۲۲

نکته مهم درباره اجاره خودرو که باید بدانید:

مدارک وجه نقد لام بابت ضمانت اجاره خودرو که موسسات اجاره خودرو دریافت می کنند در بسیاری از مواقع وجه نقد یا مدارک را عودت نمی دهند و یا برای عودت آن بهانه تراشی می کنند و برای شما دردسر ایجاد می کنند و برای جلوگیری از بروز چنین اتفاقاتی پیشنهاد می کنیم:
قبل از انجام هر گونه معامله از معتبر بودن آن موسسه و سوابق کاری آن اطمینان حاصل کنید.
با توجه به اینکه برخی افراد سودجو با نام موسسات معتبر فعالیت می کنند این موسسه اعلام می نماید که این سایت تنها سایت رسمی اجاره خودرو طباطبایی می باشد و شماره مندرج در همین سایت مورد تایید می باشد و در قبال افراد سودجویی که با نام این موسسه فعالیت می نماید هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

telegram لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین

مشخصات خودرواجاره بهای خودرو
#تصویرخودرورنگمدلروزانهماهیانه
۱ rent car mazerati لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین گرند توریسمو اسخاکستری۲۰۱۲۶,۵۰۰,۰۰۰۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰
۲ bmw i8 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و I8سفید آبی۲۰۱۵۶,۵۰۰,۰۰۰۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰
۳ rent car porsche panamera 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین پورشه پانامرا ۴Sقهوه ای۲۰۱۰۳,۰۰۰,۰۰۰۶۵,۰۰۰,۰۰۰
۴ benz s500 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بنز S500 (فول کامل)مشکی۲۰۰۹۲,۰۰۰,۰۰۰۵۰,۰۰۰,۰۰۰
۵ bmw x6 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و X6سفید۲۰۱۱۲,۰۰۰,۰۰۰۵۰,۰۰۰,۰۰۰
۶ bmw 428 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و ۴۲۸ (کروک)آبی کاربنی۲۰۱۵۱,۸۰۰,۰۰۰۴۵,۰۰۰,۰۰۰
۷ bmw x4 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و X4سفید۲۰۱۵۱,۵۰۰,۰۰۰۳۵,۰۰۰,۰۰۰
۸ porsche boxter brown 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین پورشه باکستر (کروک)قهوه ای۲۰۱۱۱,۵۰۰,۰۰۰۳۵,۰۰۰,۰۰۰
۹ porsche boxter white 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین پورشه باکستر (کروک)سفید۲۰۱۱۱,۵۰۰,۰۰۰۳۵,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ volvo xc90 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین ولوو XC90مشکی۲۰۱۵۱,۵۰۰,۰۰۰۳۵,۰۰۰,۰۰۰
۱۱ benz E200 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بنز E250سفید۲۰۱۴۱,۴۰۰,۰۰۰۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۲ bmw z4 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و Z4 (کروک)سفید۲۰۱۴۱,۲۰۰,۰۰۰۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۱۳ bmw528 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و ۵۲۸سفید۲۰۱۴۱,۲۰۰,۰۰۰۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۱۴ bmw 528 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و ۵۲۸مشکی مات (کربن)۲۰۱۳۱,۲۰۰,۰۰۰۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۱۵ rent car bmw 220 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و ۲۲۰آبی۲۰۱۶۱,۲۰۰,۰۰۰۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۱۶ rent car bmw328 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و ۳۲۸سفید۲۰۱۴۱,۰۰۰,۰۰۰۱۹,۰۰۰,۰۰۰
۱۷ cls 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بنز CLSمشکی مات (کربن)۲۰۰۸۹۵۰,۰۰۰۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۸ c200 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بنز C200سفید۲۰۱۱۸۵۰,۰۰۰۱۷,۰۰۰,۰۰۰


telegram لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین

۱۹ landcruiser 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین لندکروزمشکی۲۰۱۰۸۵۰,۰۰۰۱۷,۰۰۰,۰۰۰
۲۰ prado white 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین پرادو نیو (دو درب)سفید۲۰۱۲۶۵۰,۰۰۰۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۲۱ prado black 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین پرادو نیو (دو درب)مشکی۲۰۱۲۶۵۰,۰۰۰۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۲۲ car rent optima jf 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین jf اپتیماقهوه ای۲۰۱۷۵۵۰,۰۰۰۱۴,۰۰۰,۰۰۰
۲۳ car rent optima jf 1 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین jf اپتیمامشکی۲۰۱۷۵۵۰,۰۰۰۱۴,۰۰۰,۰۰۰
۲۴ rent car tuscon 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین توسانسفید۲۰۱۶۵۵۰,۰۰۰۱۴,۰۰۰,۰۰۰
۲۵ ix45 black 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین سانتافه نیو (IX45)مشکی۲۰۱۵۵۰۰,۰۰۰۱۲,۰۰۰,۰۰۰
۲۶ ix45 white 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین سانتافه نیو (IX45)سفید۲۰۱۴۴۵۰,۰۰۰۱۱,۰۰۰,۰۰۰
۲۷ sportage 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین اسپورتیج نیو (فول)سفید۲۰۱۴۴۵۰,۰۰۰۱۱,۰۰۰,۰۰۰
۲۸ sportage 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین اسپورتیج نیو (نیمه فول)سفید۲۰۱۴۴۰۰,۰۰۰۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۲۹ optima 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین اپتما نیوسفید۲۰۱۴۴۰۰,۰۰۰۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۳۰ sonata 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین سوناتا نیو YFسفید۲۰۱۲۳۸۰,۰۰۰۹,۰۰۰,۰۰۰
۳۱ sonata 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین سوناتا نیو YFسفید۲۰۱۱۳۵۰,۰۰۰۸,۵۰۰,۰۰۰
۳۲ elentra 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین النتراسفید۲۰۱۴۳۵۰,۰۰۰۸,۵۰۰,۰۰۰
۳۳ pars 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین پژو پرشیاسفید۱۳۹۴-۵۱۳۰,۰۰۰۳,۰۰۰,۰۰۰
۳۴ peugeot 206 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین پژو ۲۰۶سفید۱۳۹۴-۵۱۳۰,۰۰۰۳,۰۰۰,۰۰۰
telegram لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین

شرح: یکی از معتبرین مراکز اجاره خودرو بدون در سطح استان تهران. با مالکیت قطعی 87 دستگاه خودروی لوکس خارجی.

رتبه بندی: 5 ستاره از 5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *