خانه / معرفی خودرو / مرسدس بنز / بی ام و X4 M با عکس جاسوسی این خودرو
بی ام و X4 M - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
بی ام و X4 M - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

بی ام و X4 M با عکس جاسوسی این خودرو

بی ام و X4 M

به گزارش اجاره خودرو طباطبایی جلو پنجره بزرگ کلیه تا جلو، چرخ های آلیاژی بزرگ در طرف، و راهنمایی های معمول ۴ اگزوز در عقب – این است که چگونه می توان یک ماشین BMW M را توصیف کرد. همانند X6 M، نخستین X4 M، ظاهر ویژه ای است که در مدل مرسدس بنز Bavaria وجود دارد، زیرا محبوبیت SUV هایی که در کوپه به نظر می رسد، برای جذب مشتریانی که حاضر به پرداخت حق بیمه بیش از M3 معمولی هستند، خواهد بود.

بی ام و X4 M

 

2020 bmw x4 m spy photo بی ام و X4 M با عکس جاسوسی این خودرو   اجاره ماشین
بی ام و X4 M – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

اجاره ماشیناجاره خودروکرایه ماشین

مرسدس AMG GLC 63 Coupe مرسدس بنز M4 X4 دارای بدنه و چراغ های کامل تولید بود، اما خودروی آزمایشی به نظر می رسد چراغ های عقب / امواج عقب وجود ندارد. پس از دیدن نسخه های M40i و M40d بدون استفاده از استتار در ماه اوت سال گذشته، این واقعا سخت نیست که تصویری از پنهان شدن در زیر استتار فضایی نمونه X4 M داشته باشیم. Amped-up به نظر می رسد کمی تهاجمی تر به نظر می رسد از دریچه های هوای نفوذ، دمدمی مزاج، و اسپویلر عقب. تعلیق اسپرتتر با ارتفاع کم سواری، ترمزهای بزرگتر و برخی از ترفندهای داخلی، ارتقاء را در مدل های پایین تر دور می کند.

 

5a7826147026a 2020 bmw x4 m spy photo بی ام و X4 M با عکس جاسوسی این خودرو   اجاره ماشین
بی ام و X4 M – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

شایعه آن این است که X3 M و X4 M یک تکامل موتور S-6 لیتری توربوشارژر ۶ سیلندر با قدرت M3 Sedan و M4 کوپه را به اشتراک می گذارد. Codenamed “S58″، نسخه جدید آن را از ۴۴۴ اسب بخار تا جایی که در منطقه ۴۷۰ اسب بخار یا حتی ۴۷۵ اسب بخار است، تقویت خواهد کرد. در ادامه خط، موتور در آینده M3 اجرا خواهد شد و احتمالا یک نیروی هیبریدی با تقریبا ۵۰۰ اسب بخار بر روی شیر ایجاد خواهد کرد.

BMW اعلام کرده است که X4 استاندارد در اوایل سال جاری به نمایش در می آید، احتمالا با نسخه های داغ تر M40i و M40d از روز اول عرضه خواهد شد. نگاهی به نسخه کامل M برای فرود در برخی از نقطه در سال ۲۰۱۹، پس از اکتشاف X3 M در اواخر امسال.

اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

5a7826214bd6a 2020 bmw x4 m spy photo بی ام و X4 M با عکس جاسوسی این خودرو   اجاره ماشین
بی ام و X4 M – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *