خانه / معرفی خودرو / فورد موستانگ / فورد اکواسپرت ۲۰۱۸ رونمایی شد
فورد اکواسپرت - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
فورد اکواسپرت - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

فورد اکواسپرت ۲۰۱۸ رونمایی شد

فورد اکواسپرت

به گزارش اجاره خودرو طباطبایی اگرچه معمولی فورد اکواسپرت در حال حاضر در نمایشگاه ها است، هیچ نشانه ای از این نوع جاده آماده Storm برای آمریکا وجود ندارد. اما یک خودرویی که این جالب توجه است در مقیاس جهانی مورد توجه قرار گرفته و ما می دانیم که خوانندگان از همان طریقی که می خورند، از یک طعم خوشمزه میوه ممنوعه لذت می برند. لذت بردن از این اولین درایو از تیم  برزیل.

فورد EcoSport با توجه به مدل جدید طوفان، با الهام از F-150 Raptor، به طرز شگفت انگیزی برخورد می کند. در حالی که ممکن است آن کامیون های جاده ای به اندازه کافی سخت نباشد، حداقل آن را درایو تمام چرخ و یک لیست طولانی از تجهیزات منحصر به فرد ارائه می دهد.

 

فورد اکواسپرت - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
فورد اکواسپرت – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

فورد اکواسپرت

در مقایسه با تیتانیوم EcoSport، طوفان ویژگی های تزیین داخلی داخلی را در خود دارد (یک راه حل هوشمند برای جایگزین کردن صندلی های کرم تیتانیوم)، و همچنین لوازم برنجی در داشبورد، کنسول و درها – که همه آن نگاه در زندگی واقعی بهتر از عکس ها، به هر حال. صندلی های چرم نیز کتیبه طوفان را دریافت می کنند.

در بیرون، پنجره مشبک جدید است و دارای آرم “Storm” در حروف پررنگ است، همانند پنجره مشبک Raptor، در حالی که بالهایش با پوسته پوشیده شده است و لبه گیت یک پوشش منحصر به فرد برای تایر یدکی را نیز دارد، طوفان “نشان برای تکمیل آن، چرخ های ۱۷ اینچی طراحی منحصر به فردی دارند که یادآور آن ها در اروپا Fiesta ST است. متاسفانه، تایرهای Michelins همانند EcoSport Titanium هستند که به آسفالت ۱۰۰ درصد اختصاص دارند.

تجاوز اضافی از طوفان محیطی فقط به نظر نمی رسد. فورد می گوید که پیشرفت بالقوه افزایش یافته است، هر چند بدون نشان دادن چقدر و ادعا می کند که جابجایی جلو ۱۷ میلی متر (۰٫۷ اینچ) مسافر را به دست آورده است تا جلوه های بهتر را کاهش دهد. در عقب این همه جدید است: تعلیق چند لایه مستقل و سرعت چشمه های پیشرفته، برای بهبود سواری و دست زدن به. چشمه ها، دمپر ها و بوشینگ ها همه منحصر به طوفان هستند.

سیستم رانندگی تمام چرخ ها عملا همانند قبلی است که از Ford Escape در بازار آمریکایی عرضه می شود اما اکنون کاملا اتوماتیک است: به طور مداوم تنظیم می کند که چقدر گشتاور بین چرخ های جلو و عقب در صورت لزوم انتقال می یابد. سنسور ها تشخیص می دهند که چرخ ها نیاز به قدرت بیشتری دارند و فقط در ۰٫۱ ثانیه گشتاور را به آنها می فرستند.

اجاره ماشیناجاره خودروکرایه ماشین

 

فورد اکواسپرت - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
فورد اکواسپرت – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

موتور و گیربکس همانند Ford EcoSport Titanium هستند: یک چهار سیلندر ۲٫۰ لیتری با تزریق مستقیم، دارای قدرت ۱۷۶ اسب بخار و گشتاور ۱۶۳ پوند فوت است که به ۶ سرعته اتوماتیک متصل است. در نهایت، طوفان ۲۴۳ پوند سنگینتر از تیتانیوم است، و به ۳،۲۳۹ پوند بدون تسمه می رسد.

این وزن اضافی از پشت چرخ احساس می شود، با طوفان که کمی بیشتر مایل به به دست آوردن سرعت است. حتی در رانندگی آهسته، متوجه می شوید که انتقال کمرنگ شدن (گاهی اوقات به نظر من) به منظور حفظ سرعت. همانطور که این موتور نسبت به سرعت بالا (حداکثر گشتاور در ۴۵۰۰ دور در دقیقه)، حساس است. حداقل تغییرات چرخ دنده همیشه صاف است، بدون شستشو مسافران.

اما از دست دادن چابکی و اقتصاد، با تطبیق طوفان و انعطاف پذیری بیشتر، جبران می شود. سیستم تعلیق عقب چند منظوره و سیستم چرخش اتوماتیک اتوماتیک SUV را در چرخش دقیق تر می کند، به خصوص در باران، شرایطی که ماشین به قدرت محور عقب می رسد، به محض اینکه کمبود دست را تشخیص دهد، کشش بیشتری را ارائه می دهد راننده فورا متوجه می شود. علاوه بر این، تعلیق جدید طوفان آن را راحت تر از نسخه های دیگر است.

اگر فورد برای تایر های خارج از جاده ها با بالایی بالاتر انتخاب شود بهتر است حتی بهتر باشد. نمایندگان فورد توضیح داد که تصمیم گیری بر اساس تصمیم گیری بر اساس این واقعیت است که تعداد کمی از مشتریان از ماشین کنار ماشین خود استفاده می کنند. خوب، اما اگر طوفان یک نسخه خاص ۴x4 از خط EcoSport است، چرا در زمان خرید به عنوان یک گزینه به مصرف کننده ارائه نمی کند؟

اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

فورد اکواسپرت - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
فورد اکواسپرت – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

حتی با لاستیک های جاده ای، ما به دنبال گل برای طوفان محیط زیست رفتیم. و همانطور که در روز بارانی بود، وظیفه آسان بود. در امتداد راست، بدون افزایش، ما هیچ مشکلی را از طریق نقاط گل آلودی پریدیم. اما در دو موقعیت، من سعی کردم تا از یک دره صعود کنم، و EcoSport به صورت ماهیانه بسته شد. حتی با گشتاور به چرخ های عقب فرستاده شده است، برای لاستیک ها هیچ کششی وجود ندارد.

از سوی دیگر، من دوست داشتم راحت و دست زدن در شرایط دیگر رانندگی. طوفان یک ماشین خوب برای رانندگی سریع حتی در شرایط کم گیر، با فرمان و چابکی خوب است. اما حتی اگر این یک خودروساز واقعی نباشد، من این تایرها را در اسرع وقت تغییر خواهم داد.

این من را به این نتیجه می رساند که من بدون تردید فوریه EcoSport Storm را به جای تیتانیوم معمولی انتخاب می کنم. برای تنها کمی بیشتر از نسخه تیتانیوم دو چرخ، شما از سیستم تعلیق عقب چند منظوره، سیستم چرخ دنده ای و ظاهر تهاجمی بیشتری برخوردارید، هرچند من هنوز تصمیم نگرفته ام که چطور در مورد برچسب ها احساس کنم هود و در طرف. همه ویژگی های مورد نظر وجود دارد، از قبیل کلید بدون کلید و دکمه شروع، اطلاعات سرگرمی همگام سازی ۳ با یک صفحه نمایش ۸ اینچی و Android Auto / Apple CarPlay، یک سیستم خورشیدی، کنترل از راه دور اتوماتیک، هفت کیسه هوا، صندلی های چرمی، حتی ریل های سقف.

فروپاشی در اینجا برای سایر نسخه های Ford EcoSport رایج است: درون محدوده داخلی و محموله، به علاوه طوفان عملکرد کمی و عملکرد سوخت در مقایسه با مدل چرخ جلو است. اما اگر این موارد برای شما یک اولویت نیست، حداقل طوفان یک SUV خریداری نیست. مجهز به لاستیک مناسب، می تواند شما را در برخی از ماجراهای واقعی همراهی کند.

 

 

فورد اکواسپرت - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
فورد اکواسپرت – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *