خانه / معرفی خودرو / هیوندای / هیوندای i30 N مدل ۲۰۱۸ رونمایی شد
هیوندای i30 N - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
هیوندای i30 N - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

هیوندای i30 N مدل ۲۰۱۸ رونمایی شد

هیوندای i30 N

به گزارش اجاره خودرو طباطبایی ما نمی توانیم به شما بگویم که جدید Hyundai Veloster N چه چیزی در حال رانندگی است، اما ما از برادر چهارگانه متقارن خود یعنی اروپای بازار i30 N نمونه گرفته ایم. این نخستین محصول از بخش عملکرد Hyundai N و پیش نمایش از بسته مکانیکی که خریداران در ایالات متحده در Veloster داغتر و سه درب تجربه خواهند کرد.

این ویژگی ها برای هر کسی که منتظر یک hatchback عملکرد قدیمی می باشد، مناسب است، که هیجان آن را با اضافه شدن پیکربندی کاراکتر، افزایش نمی دهد. هرچند هیجان های آن بسیار سرگرم کننده هستند، i30 N نیز سطح تقریبی بی نظیری از قابلیت تنظیم کاربر را ارائه می دهد. در فرمان آن دو دکمه انتخاب حالت است. سمت چپ به حالت های Normal، Sport و Eco می رسد و آخرین آن ما شک داریم که صاحبان یک چارچوب ۲۷۱ اسب بخار را انتخاب می کنند اغلب. دکمه در سمت راست یک آرم N را می پوشاند و می تواند هر حالت فوق العاده تهاجمی، حالت N را متمرکز و N تنظیم سفارشی راننده را تنظیم کند.

هیوندای i30 N

 

2018 hyundai i30 n first drive review car and driver photo 701190 s original هیوندای i30 N مدل ۲۰۱۸ رونمایی شد  اجاره ماشین
هیوندای i30 N – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

دومی اجازه می دهد تا صفحه نمایش لمسی مرکزی برای انتخاب سطوح مختلف تجاوز برای اکثر سیستم های دینامیک خودرو استفاده شود. نقشه های موتور (Normal، Sport، Sport +)، بازوهای تطبیقی (خاموش، Normal، Sport، Sport +)، دمپرهای قابل تنظیم (Normal، Sport، Sport +)، فرمان وزن (Normal، Sport، Sport +) و کنترل ثبات ( عادی، ورزشی، خاموش). نسخه مجهز به مدل قدرتمند تر عملکردی که ما ارائه دادیم، تنظیماتی را برای کنترل دیفرانسیل محدود لغزش الکترونیکی (Normal، Sport) و اگزوز قابل تنظیم (Normal، Sport، Sport +) ارائه کرد. طبق گفته های ما در مورد Texas Instruments TI-85، این مجموعهای از پیکربندی های پویا ممکن است در سال ۱۹۴۴ باشد، اگر شما به عنوان یک تنظیم “خاموش” شمارش کنید. بسیاری از ماشین های مسابقه کمتر قابل تنظیم هستند.

در حالی که جستجو برای ترکیب کاملی ممکن است پایان ناپذیر باشد، نیازی به استفاده از هاتاکب عملکرد سریع و بی تکلف نیست. اروپایی i30 hatch عملا ما Elantra GT است، و بسیاری از سخت افزار i30 N همان است که در Veloster N آینده است. هر دو خودرو یک نسخه توربو شارژ از ۲٫۰ لیتر inline چهار شرکت، یک عضو از موتور تتا خانواده؛ دو خروجی قدرت در دسترس هستند، هر دو تقسیم تفاوت بین Volkswagen GTI و گلف R. استاندارد i30 N دارای ۲۴۷ اسب بخار است در حالی که نسخه عملکرد i30 N دارای ۲۷۱، مدل brawnier همچنین به جای ۱۸ استاندارد ۱۸ اینچ، ترمزهای بزرگتر و سیستم کنترل اگزوز متغیر محدود شده با لغزش محدود شده با استفاده از سیستم کنترل شده الکترونیکی. انتخاب تنها انتقال در حال حاضر یک راهنمای شش سرعته است و، همانند ۳۰۶ اسب بخار Honda Civic Type R، عملکرد تنها از طریق چرخ های جلو انجام می شود.

این موتور با کیفیت بسیار بالا است که به خوبی ماشین را مناسب می کند. تقویت می رسد دیر و سخت، کم کم آن را به یک افزایش پر سر و صدا با ناگهانی پالس spiking. هیوندای ادعا می کند همان خروجی گشتاور محدوده حداکثر ۲۷۹ پوند فوت در ۱۷۵۰ دور در دقیقه برای هر دو مدل معمول و عملکرد با استفاده از یک عملکرد بیش از حد تا ۱۸ ثانیه در یک زمان. از تلاش برای صعود به تپه ای بلند و تند، از آن حد سخت برخوردار است. موسیقی متن فیلم، حتی با اگزوز در آرام ترین حالت آن است و حتی زمانی که با اگزوز در بلندترین تنظیمات آن را کنترل می کند، به صورت غیر طبیعی حرکت می کند. این موتور به طور آزادانه به حداکثر توان ۶۰۰۰ دور بر دقیقه سرعت اسب بخار می کند و کمی کمتر مایل به حد مجاز ۷۵۰ دور در دقیقه است. چراغ های ارتقا یافته به طور متوالی در بالای مجموعه ابزار به منظور تشویق برنامه های سخت تر چوب استفاده می شوند.

اجاره ماشیناجاره خودروکرایه ماشین

 

2018 hyundai i30 n inline3 photo 701825 s original هیوندای i30 N مدل ۲۰۱۸ رونمایی شد  اجاره ماشین
هیوندای i30 N – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

در حالی که دیفرانسیل محدود لغزش به i30 N کمک می کند تا کشش قابل توجهی پیدا کند، هنوز هم گشتاور در رانندگی کم وجود دارد. اما از تنوع هیجان انگیز و بی نظیر است. موتور به نظر می رسد که چرخش یک چرخ فلک کثیف است و هنگامی که سوپاپ لغو می شود، آن را به حالت تعلیق می اندازد، به طوری که فشار پایین باید دقت شود. در دنده بالا موتور با سرعت ۲۱۰۰ دور در دقیقه با سرعت ۶۰ مایل در ساعت چرخش می کند، سناریویی است که ورودی های دریچه گاز با تأخیر بسیار ملاقات می کند. خوشبختانه، حرکت به سمت پایین، لذت است، به عنوان عمل حرکت دقیق و با شکوه وزن است.

کیفیت سواری حتی با تنظیم کننده های بیشتر در تنظیمات مجهز است و سرعت بیشتری نسبت به هر چیزی غیر از سطوح کامل، باعث ایجاد سر و صدای جاده ای می شود که باعث می شود تا همیشه در حال چرخش موتور باشد. سیستم صوتی نیز از لحن تنور رنج می برد و تلاش می کند تا خود را در حین رانندگی حتی مودبانه شنیده باشد. در سرعت های بالاتری و بارهای چرخشی، شاسی خود را ثابت می کند که به خوبی در رانندگی، مقاومت در برابر رول و مبارزه سخت برای جلوگیری از ضربه زدن از پرتاب ماشین را از خط انتخاب شده است. فرمان عالی است، گرچه، همانطور که اغلب در مورد کمک های الکتریکی است، آن را طبیعی ترین حالت در نظر گرفته می شود. حالت N برای استفاده از خیابان بسیار سنگین است، اما گزینه های سفارشی سازی بی نظیر به این معنی است که باید نقطه ای شیرین برای هر دو شرایط و ترجیح راننده پیدا کرد.

 

2018 hyundai i30 n inline4 photo 701826 s original هیوندای i30 N مدل ۲۰۱۸ رونمایی شد  اجاره ماشین
هیوندای i30 N – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

در حالی که i30 N یکی از سریع ترین اتومبیل ها در بخش سریع آن نیست، اما نمره بالا در معیارهای سرگرم کننده برای رانندگی است که نشان می دهد اندازه گیری بهتر خودروی عملکردی نسبت به دهم نیروی دوم یا g است. شاسی آن را در دستان محترم قرار می دهد، حتی در جاده های بریتانیایی بزرگ که در آن ما آن را رانندگی کردیم، اما مهمتر از آن تعادل بین چسبندگی ایجاد شده توسط هر محور است. کشش مشتاق است و دیافراگم محدود لغزش کمک می کند تا جلو جلو یک دفاع روحیه در برابر understeer، اما زمانی که I30 N شروع به محکم کردن گسترده، آن را به خط obediently در پاسخ به یک سیلندر کاهش یافته است. سخت تر شدن را انتخاب کنید و حالت ورزشی کنترل ثبات را انتخاب کنید و سیستم حتی قبل از وارد شدن به منظور بازگرداندن نظم حتی یک مقدار لیبرال جداسازی عقب را نیز اجازه می دهد.

i30 N اولین تلاش جامد بخش N هیوندای است و اعتبار تصمیم شرکت برای استخدام رئیس آلبوم بیمران سابق BMW M را به سرانجام برده است. N یک دستگاه بی تکلف برای سفر به سرعت و داشتن سرگرم کننده است، در این است که بازتاب کامل از ارزش فروتنانه نام تجاری پدر و مادر خود است. در اروپا، با وجود ارائه عملکرد بیشتر، قیمت پایین ترین اسمارتفون فولکسواگن GTI چهار درب است. بیایید امیدوار باشیم که Veloster N بر روی همان کار بزرگ کار می کند.

 

2018 hyundai i30 n inline2 photo 701828 s original هیوندای i30 N مدل ۲۰۱۸ رونمایی شد  اجاره ماشین
هیوندای i30 N – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

اجاره خودرو و اجاره ماشین بدون ریسک را با ما تجربه کنید

تلفن شعب:

شمال: ۲۲۰۰۰۱۰۰

جنوب: ۳۳۰۰۰۱۰۰

شرق: ۷۷۰۰۰۱۰۰

تلفن تماس:

۰۹۱۲۱۰۱۰۹۰۰

۰۹۱۲۱۰۱۰۲۰۰

۰۹۱۲۱۰۱۰۸۲۲

نکته مهم درباره اجاره خودرو که باید بدانید:

مدارک وجه نقد لام بابت ضمانت اجاره خودرو که موسسات اجاره خودرو دریافت می کنند در بسیاری از مواقع وجه نقد یا مدارک را عودت نمی دهند و یا برای عودت آن بهانه تراشی می کنند و برای شما دردسر ایجاد می کنند و برای جلوگیری از بروز چنین اتفاقاتی پیشنهاد می کنیم:
قبل از انجام هر گونه معامله از معتبر بودن آن موسسه و سوابق کاری آن اطمینان حاصل کنید.
با توجه به اینکه برخی افراد سودجو با نام موسسات معتبر فعالیت می کنند این موسسه اعلام می نماید که این سایت تنها سایت رسمی اجاره خودرو طباطبایی می باشد و شماره مندرج در همین سایت مورد تایید می باشد و در قبال افراد سودجویی که با نام این موسسه فعالیت می نماید هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

telegram لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین

مشخصات خودرواجاره بهای خودرو
#تصویرخودرورنگمدلروزانهماهیانه
۱ rent car mazerati لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین گرند توریسمو اسخاکستری۲۰۱۲۶,۵۰۰,۰۰۰۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰
۲ bmw i8 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و I8سفید آبی۲۰۱۵۶,۵۰۰,۰۰۰۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰
۳ rent car porsche panamera 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین پورشه پانامرا ۴Sقهوه ای۲۰۱۰۳,۰۰۰,۰۰۰۶۵,۰۰۰,۰۰۰
۴ benz s500 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بنز S500 (فول کامل)مشکی۲۰۰۹۲,۰۰۰,۰۰۰۵۰,۰۰۰,۰۰۰
۵ bmw x6 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و X6سفید۲۰۱۱۲,۰۰۰,۰۰۰۵۰,۰۰۰,۰۰۰
۶ bmw 428 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و ۴۲۸ (کروک)آبی کاربنی۲۰۱۵۱,۸۰۰,۰۰۰۴۵,۰۰۰,۰۰۰
۷ bmw x4 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و X4سفید۲۰۱۵۱,۵۰۰,۰۰۰۳۵,۰۰۰,۰۰۰
۸ porsche boxter brown 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین پورشه باکستر (کروک)قهوه ای۲۰۱۱۱,۵۰۰,۰۰۰۳۵,۰۰۰,۰۰۰
۹ porsche boxter white 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین پورشه باکستر (کروک)سفید۲۰۱۱۱,۵۰۰,۰۰۰۳۵,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ volvo xc90 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین ولوو XC90مشکی۲۰۱۵۱,۵۰۰,۰۰۰۳۵,۰۰۰,۰۰۰
۱۱ benz E200 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بنز E250سفید۲۰۱۴۱,۴۰۰,۰۰۰۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۲ bmw z4 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و Z4 (کروک)سفید۲۰۱۴۱,۲۰۰,۰۰۰۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۱۳ bmw528 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و ۵۲۸سفید۲۰۱۴۱,۲۰۰,۰۰۰۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۱۴ bmw 528 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و ۵۲۸مشکی مات (کربن)۲۰۱۳۱,۲۰۰,۰۰۰۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۱۵ rent car bmw 220 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و ۲۲۰آبی۲۰۱۶۱,۲۰۰,۰۰۰۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۱۶ rent car bmw328 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و ۳۲۸سفید۲۰۱۴۱,۰۰۰,۰۰۰۱۹,۰۰۰,۰۰۰
۱۷ cls 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بنز CLSمشکی مات (کربن)۲۰۰۸۹۵۰,۰۰۰۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۸ c200 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بنز C200سفید۲۰۱۱۸۵۰,۰۰۰۱۷,۰۰۰,۰۰۰


telegram لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین

۱۹ landcruiser 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین لندکروزمشکی۲۰۱۰۸۵۰,۰۰۰۱۷,۰۰۰,۰۰۰
۲۰ prado white 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین پرادو نیو (دو درب)سفید۲۰۱۲۶۵۰,۰۰۰۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۲۱ prado black 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین پرادو نیو (دو درب)مشکی۲۰۱۲۶۵۰,۰۰۰۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۲۲ car rent optima jf 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین jf اپتیماقهوه ای۲۰۱۷۵۵۰,۰۰۰۱۴,۰۰۰,۰۰۰
۲۳ car rent optima jf 1 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین jf اپتیمامشکی۲۰۱۷۵۵۰,۰۰۰۱۴,۰۰۰,۰۰۰
۲۴ rent car tuscon 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین توسانسفید۲۰۱۶۵۵۰,۰۰۰۱۴,۰۰۰,۰۰۰
۲۵ ix45 black 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین سانتافه نیو (IX45)مشکی۲۰۱۵۵۰۰,۰۰۰۱۲,۰۰۰,۰۰۰
۲۶ ix45 white 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین سانتافه نیو (IX45)سفید۲۰۱۴۴۵۰,۰۰۰۱۱,۰۰۰,۰۰۰
۲۷ sportage 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین اسپورتیج نیو (فول)سفید۲۰۱۴۴۵۰,۰۰۰۱۱,۰۰۰,۰۰۰
۲۸ sportage 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین اسپورتیج نیو (نیمه فول)سفید۲۰۱۴۴۰۰,۰۰۰۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۲۹ optima 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین اپتما نیوسفید۲۰۱۴۴۰۰,۰۰۰۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۳۰ sonata 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین سوناتا نیو YFسفید۲۰۱۲۳۸۰,۰۰۰۹,۰۰۰,۰۰۰
۳۱ sonata 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین سوناتا نیو YFسفید۲۰۱۱۳۵۰,۰۰۰۸,۵۰۰,۰۰۰
۳۲ elentra 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین النتراسفید۲۰۱۴۳۵۰,۰۰۰۸,۵۰۰,۰۰۰
۳۳ pars 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین پژو پرشیاسفید۱۳۹۴-۵۱۳۰,۰۰۰۳,۰۰۰,۰۰۰
۳۴ peugeot 206 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین پژو ۲۰۶سفید۱۳۹۴-۵۱۳۰,۰۰۰۳,۰۰۰,۰۰۰
telegram لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین

شرح: یکی از معتبرین مراکز اجاره خودرو بدون در سطح استان تهران. با مالکیت قطعی 87 دستگاه خودروی لوکس خارجی.

رتبه بندی: 5 ستاره از 5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *