خانه / معرفی خودرو / هیوندای / هیوندای نکسو FCEV 2018 در اوایل رانندگی بررسی: هیدروژن v2.0
هیوندای نکسو - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
هیوندای نکسو - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

هیوندای نکسو FCEV 2018 در اوایل رانندگی بررسی: هیدروژن v2.0

هیوندای نکسو

به گزارش اجاره خودرو طباطبایی این درایو اولیه در Nexo اولین بار نیست که ما یک Hyundai SUV را تجربه کردیم. شرکت کره ای از سال ۲۰۱۵ به فروش می رساند ix35 مجهز به یک موتور الکتریکی با باتری الکتریکی است که این اولین خودروی سلول سوختی است که در تولید اصلی تولید شده است. این هزینه ۵۳٫ ۱۰۵ دلار بود و به همین ترتیب، فروش کمی دشوار بود.

با این حال، ماشین جدید نه تنها ix35 با موتور احتراق سنتی شلاق زده شده است و فضای بوت به شدت توسط مخازن H2 مانع شده است. این یک مدل سفارشی است که هیوندای انتظار دارد تا هزاران نفر را به فروش برساند – درست زمانی که زیرساخت پرکننده وجود دارد.

 

nexo review 50 هیوندای نکسو FCEV 2018 در اوایل رانندگی بررسی: هیدروژن v2.0  اجاره ماشین
هیوندای نکسو – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

و این ممکن است به همان اندازه که شما فکر می کنید، نباشد، با چندین حوزه و ملل که در سال های آینده صدها امکانات شارژر هیدروژنی را ایجاد خواهند کرد، از جمله آلمان، ژاپن و البته کالیفرنیا.

محصولات فعلی انگلستان هنوز قابل ذکر نیست، اما اشتیاق – با کمک مالی از گروه های سازمان های صنعتی چند ملیتی مانند خودروسازان و بنگاه های سوختی – به سرعت در حال افزایش این واحدها است.

با توجه به ۷۰۰ بار فشار، Nexo سه تایی از مخازن ۵۲ لیتری را در ۵ دقیقه از خالی پر خواهد کرد. کدام نوع از EVs های معمولی را در این زمینه کم رنگ می کند؟

برای صادق بودن، احتمالا هیدروژن الکتریکی منبع انرژی آینده است. این باعث می شود یک مورد عالی برای خود در Nexo، با انتشار گازهای خروجی صفر (هر چند ما کاملا با انرژی بخشی از انرژی پایدار هنوز …)، محدوده حداکثر تئوری از ۳۷۰ مایل بین سفر به کسانی که به احتمال زیاد مرغ – ایستگاه های پرورش هیدرو دندان، و امکانات برای پاک کردن ذرات از هوا به عنوان شما درایو.

درست است. Nexo در واقع محیط محیط اطراف ماشین را پاک می کند، از بین بردن گرد و غبار و سایر آلودگی هوا در آن زمان در طول مسیر. این فقط هوا تمیز را منتشر می کند. اما پس از آن ix35 … فقط کمی نزدیک به عنوان کارآمد. هیوندای این جدیدترین ترمینال سلول سوختی را به اندازه یک موتور بزرگتر احتراق داخلی با ابعاد و وزن مشابهی به کار می برد، بنابراین قابل اندازه گیری است …

این که آیا این ماشین به طور خاص آینده است یا نه، سوال دیگری است به طور کامل. طراحی آن هوا و هوا را بین آن و دیگر مدل های هیوندای قرار می دهد، اما بدون اینکه کاملا به عنوان Mirai به نظر برسد.

اجاره ماشیناجاره خودروکرایه ماشین

 

nexo review 57 هیوندای نکسو FCEV 2018 در اوایل رانندگی بررسی: هیدروژن v2.0  اجاره ماشین
هیوندای نکسو – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

واقعیت این است که یک SUV آن را یک مزیت دوستانه خانوادگی می داند که ملزم به تجدید نظر در مورد افراد بیشتری نسبت به موارد خاص تویوتا است.

با این حال، خطوط هوشیارانه خود را هنوز هم به نظر می رسد مدرن و آینده دار، بلافاصله قرار دادن سر و شانه Nexo بالای ix35 – و همه دیگر هیونداها به روز، به رغم – در سهم مطلوب.

در داخل آن یک مسئله مشابه است، با یک صفحه نمایش ۱۲٫۳ اینچی جدید، جادوی مکان در تار و خوشه ابزار ابزار دیجیتال برای نمایش تمام پارامترهای رانندگی خود را. حتی یک سیستم کورسپوت وجود دارد که به طور خودکار خروجی یک دوربین عقب (واقع در هر آینه درب) را نمایش می دهد و هنگامی که شما نشان می دهد، مسیری را که می خواهید حرکت می کند را نشان می دهد. ما آرزو می کنیم همه ماشین های هیوندای این جالب بود. علیرغم این واقعیت است که دقیقا همان جایی که اتومبیلها در اطراف شما در اولین ارزیابی میباشند، دشوار است.

استفاده لیبرال از مواد پایدار در آنجا وجود دارد – نیشکر، بامبو – اما شما بلافاصله آن را نمی دانید. در عوض، آن کمی از یک لکه نرم لمس و سخت تر و شکننده تر سطوح است که لزوما به نظر می رسد که آنها متعلق به یکدیگر نیست.

و اگر طرفدار مینیمالیسم سوئدی هستید، امروز در ولوو پیدا خواهید کرد، کابین دکمه های نکسو ممکن است کمی بعد از بازرسی اول به نظر برسد. لحظه ای فکر کنید که در مورد آن فکر می کنید، و ما فکر می کنیم که نقطه تماس واقعی واقعی را به جای تکیه بر یک صفحه نمایش لمسی که اغلب غیرمعقول است، انجام می دهید. سادگی شگفت انگیز آن را با توجه به آنچه که در زیر کلاه و در بوت وجود دارد. آنها بهتر از رنگ دیگری به نظر می رسند، هر چند …

مطمئنا، این موها را درهم می شکند، اما بعدا با تمام این کیت ها و محرک های جدید، ما را شگفت زده خواهد کرد اگر Nexo در بازار به قیمت بسیار پایین تر از Mirai قرار داشته باشد، بنابراین پایان دادن به سرزمین مهم است. هیچ نشانه ای در مورد قیمت گذاری در این نقطه وجود ندارد – تنها نشان دهنده ای از هیوندای رئیس Eco Cars است که امیدوار است گران تر از ix35 باشد – اما این یک جهش غیر قابل انکار برای طراحی هیوندای در داخل و خارج است.

 

nexo review 51 هیوندای نکسو FCEV 2018 در اوایل رانندگی بررسی: هیدروژن v2.0  اجاره ماشین
هیوندای نکسو – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

هیوندای نکسو

بهترین روش برای توصیف آن کاربر پسند است. تنظیم کردن یک سوال فشار دادن پدال ترمز و انتخاب دکمه D است. هیچ مشکلی برای صحبت کردن وجود ندارد، بنابراین شما همچنین R را به عقب برگردانید، P برای ادامه دادن و N به freeroll.

این یک تجربه آرام آرام در سرعت های پایین است، اما هر ارزیابی سریعتر از ۴۰ مایل در ساعت و یا اینکه توسط سطوح ضعیف جاده ها و ناامید کننده ای ناوبری صوتی و سیستم های هشدار دهنده مانع شده است – هر دو مسائل که در تجربه ما آن را از کره به بزرگراه های اروپا نمی کند.

دست زدن خیلی برای نوشتن در خانه نیست، با احساس تعلیق نرم مانند آن است که سفر تقریبا بی نهایت و فرمان با ارتباط کمتر از یک راهب خجالتی Trappist با گلو درد.

اما به اندازه کافی در بزرگراه سوار می شود، و برخی از تکنولوژی کمک راننده آن را درست در بالای کلاس قرار می دهد. Nexo، همانطور که متوجه شدیم، خود را کاملا قانع کننده در مسیرهای آرام چند لاغری، با نگهداری فعال فعال (در دسترس تا ۹۳ مایل در ساعت) و احساسات کروز سازگار، فوق العاده خوب، رانندگی می کند. این پیکربندی شده است برای کار با راننده، به جای مبارزه علیه شما تمام وقت که ما در برخی از خودروهای سمت راست رقیب را تجربه کرده است.

ما باید مبل را با این واقعیت که ما فقط یک صد مایل یا بیشتر انجام داده ایم و در شبکه جاده کره با فرمان در طرف دیگر ماشین. تنظیم برای چپ هنوز آزمایش نشده است.

در واقع این نیمه بد نیست کمترین مقدار بوت از آن میتواند جایگزینی سه مخزن H2 carbonfibre باشد، اما ظرفیت آن ۴۷۱ لیتر است که از اکثر hatchbacks بزرگتر است.

چهار بزرگسالان به راحتی می توانند، اما پنج برای ما خیلی دنج است.

هرچند که صندلی های جلو قابل توجهی پیدا کردیم. آنها چرمی بزرگ و قابل تنظیم با استفاده از حرارت و خنک کننده هستند و حس گرانی بیشتری نسبت به انتظار ما دارند.

یک نکته نهایتا در اینجا باز کردن سقف کوره معمولی است که در جهان سقفهای شیشه ای پانورامیک به نظر می رسد بی نظیر کوچک است. یک نکته کوچک، اما به یاد داشته باشید که ما احتمالا قیمت گذاری درست قیمت گذاری را در اینجا خواهیم داشت.

Nexo یک تلاش معتبر از Hyundai در یک ماشین اصلی هیدروژن است، اما اشکال اصلی آن هزینه هزینه است. سخنگوی شرکت نمی تواند در جایی که آن را در بازار نشسته است، اما منصفانه است انتظار می رود این هزینه به همان اندازه، و اگر نه بیشتر از £ ۶۶k Mirai. بعد از همه، عملی تر و یک SUV است – یک بدن سبک تمام خانواده می تواند پشت سر بگذارد.

 

nexo review 54 هیوندای نکسو FCEV 2018 در اوایل رانندگی بررسی: هیدروژن v2.0  اجاره ماشین
هیوندای نکسو – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

این چیزی است که این Hyundai را به نظر می رسد، اما پس از آن هیچ راز این شرکت علاقه مند به شمع در حق بیمه است. با استفاده از وسیله نقلیه به عنوان غیر معمول، عملی و در بعضی موارد استفاده به عنوان ارزان برای اجرا، می تواند راه سریع تر برای خودروهای سلول سوختی سریع تر از ما فکر کند.

مشخصات
قیمت جدید: £ ۰
فروش در انگلستان: ژانویه ۲۰۱۹
موتور: هیدروژن سوخت سلول تغذیه باتری و / یا موتور الکتریکی، ۱۵۲ اسب بخار @ ۳۰۰۰rpm، ۲۹۱lb فوت @ ۰rpm
انتقال: انتقال یک سرعته، درایو جلو
عملکرد: ۹٫۲ ثانیه ۰-۶۲mph، ۱۱۱mph، ۹۳٫۷km / kg، ۰g / km CO2
وزن / ماده:
ابعاد (طول / عرض / ارتفاع در میلی متر): ۴۶۷۰/۱۸۶۰ / ۱۶۳۰mm

پایان مقاله / هیوندای نکسو

اجاره خودرو و اجاره ماشین بدون ریسک را با ما تجربه کنید

تلفن شعب:

شمال: ۲۲۰۰۰۱۰۰

جنوب: ۳۳۰۰۰۱۰۰

شرق: ۷۷۰۰۰۱۰۰

تلفن تماس:

۰۹۱۲۱۰۱۰۹۰۰

۰۹۱۲۱۰۱۰۲۰۰

۰۹۱۲۱۰۱۰۸۲۲

نکته مهم درباره اجاره خودرو که باید بدانید:

مدارک وجه نقد لام بابت ضمانت اجاره خودرو که موسسات اجاره خودرو دریافت می کنند در بسیاری از مواقع وجه نقد یا مدارک را عودت نمی دهند و یا برای عودت آن بهانه تراشی می کنند و برای شما دردسر ایجاد می کنند و برای جلوگیری از بروز چنین اتفاقاتی پیشنهاد می کنیم:
قبل از انجام هر گونه معامله از معتبر بودن آن موسسه و سوابق کاری آن اطمینان حاصل کنید.
با توجه به اینکه برخی افراد سودجو با نام موسسات معتبر فعالیت می کنند این موسسه اعلام می نماید که این سایت تنها سایت رسمی اجاره خودرو طباطبایی می باشد و شماره مندرج در همین سایت مورد تایید می باشد و در قبال افراد سودجویی که با نام این موسسه فعالیت می نماید هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

telegram لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین

مشخصات خودرواجاره بهای خودرو
#تصویرخودرورنگمدلروزانهماهیانه
۱ rent car mazerati لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین گرند توریسمو اسخاکستری۲۰۱۲۶,۵۰۰,۰۰۰۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰
۲ bmw i8 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و I8سفید آبی۲۰۱۵۶,۵۰۰,۰۰۰۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰
۳ rent car porsche panamera 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین پورشه پانامرا ۴Sقهوه ای۲۰۱۰۳,۰۰۰,۰۰۰۶۵,۰۰۰,۰۰۰
۴ benz s500 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بنز S500 (فول کامل)مشکی۲۰۰۹۲,۰۰۰,۰۰۰۵۰,۰۰۰,۰۰۰
۵ bmw x6 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و X6سفید۲۰۱۱۲,۰۰۰,۰۰۰۵۰,۰۰۰,۰۰۰
۶ bmw 428 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و ۴۲۸ (کروک)آبی کاربنی۲۰۱۵۱,۸۰۰,۰۰۰۴۵,۰۰۰,۰۰۰
۷ bmw x4 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و X4سفید۲۰۱۵۱,۵۰۰,۰۰۰۳۵,۰۰۰,۰۰۰
۸ porsche boxter brown 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین پورشه باکستر (کروک)قهوه ای۲۰۱۱۱,۵۰۰,۰۰۰۳۵,۰۰۰,۰۰۰
۹ porsche boxter white 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین پورشه باکستر (کروک)سفید۲۰۱۱۱,۵۰۰,۰۰۰۳۵,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ volvo xc90 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین ولوو XC90مشکی۲۰۱۵۱,۵۰۰,۰۰۰۳۵,۰۰۰,۰۰۰
۱۱ benz E200 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بنز E250سفید۲۰۱۴۱,۴۰۰,۰۰۰۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۲ bmw z4 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و Z4 (کروک)سفید۲۰۱۴۱,۲۰۰,۰۰۰۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۱۳ bmw528 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و ۵۲۸سفید۲۰۱۴۱,۲۰۰,۰۰۰۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۱۴ bmw 528 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و ۵۲۸مشکی مات (کربن)۲۰۱۳۱,۲۰۰,۰۰۰۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۱۵ rent car bmw 220 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و ۲۲۰آبی۲۰۱۶۱,۲۰۰,۰۰۰۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۱۶ rent car bmw328 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بی ام و ۳۲۸سفید۲۰۱۴۱,۰۰۰,۰۰۰۱۹,۰۰۰,۰۰۰
۱۷ cls 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بنز CLSمشکی مات (کربن)۲۰۰۸۹۵۰,۰۰۰۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۸ c200 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین بنز C200سفید۲۰۱۱۸۵۰,۰۰۰۱۷,۰۰۰,۰۰۰


telegram لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین

۱۹ landcruiser 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین لندکروزمشکی۲۰۱۰۸۵۰,۰۰۰۱۷,۰۰۰,۰۰۰
۲۰ prado white 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین پرادو نیو (دو درب)سفید۲۰۱۲۶۵۰,۰۰۰۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۲۱ prado black 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین پرادو نیو (دو درب)مشکی۲۰۱۲۶۵۰,۰۰۰۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۲۲ car rent optima jf 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین jf اپتیماقهوه ای۲۰۱۷۵۵۰,۰۰۰۱۴,۰۰۰,۰۰۰
۲۳ car rent optima jf 1 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین jf اپتیمامشکی۲۰۱۷۵۵۰,۰۰۰۱۴,۰۰۰,۰۰۰
۲۴ rent car tuscon 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین توسانسفید۲۰۱۶۵۵۰,۰۰۰۱۴,۰۰۰,۰۰۰
۲۵ ix45 black 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین سانتافه نیو (IX45)مشکی۲۰۱۵۵۰۰,۰۰۰۱۲,۰۰۰,۰۰۰
۲۶ ix45 white 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین سانتافه نیو (IX45)سفید۲۰۱۴۴۵۰,۰۰۰۱۱,۰۰۰,۰۰۰
۲۷ sportage 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین اسپورتیج نیو (فول)سفید۲۰۱۴۴۵۰,۰۰۰۱۱,۰۰۰,۰۰۰
۲۸ sportage 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین اسپورتیج نیو (نیمه فول)سفید۲۰۱۴۴۰۰,۰۰۰۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۲۹ optima 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین اپتما نیوسفید۲۰۱۴۴۰۰,۰۰۰۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۳۰ sonata 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین سوناتا نیو YFسفید۲۰۱۲۳۸۰,۰۰۰۹,۰۰۰,۰۰۰
۳۱ sonata 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین سوناتا نیو YFسفید۲۰۱۱۳۵۰,۰۰۰۸,۵۰۰,۰۰۰
۳۲ elentra 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین النتراسفید۲۰۱۴۳۵۰,۰۰۰۸,۵۰۰,۰۰۰
۳۳ pars 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین پژو پرشیاسفید۱۳۹۴-۵۱۳۰,۰۰۰۳,۰۰۰,۰۰۰
۳۴ peugeot 206 110x75 لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین پژو ۲۰۶سفید۱۳۹۴-۵۱۳۰,۰۰۰۳,۰۰۰,۰۰۰
telegram لیست قیمت اجاره خودرو  اجاره ماشین

شرح: یکی از معتبرین مراکز اجاره خودرو بدون در سطح استان تهران. با مالکیت قطعی 87 دستگاه خودروی لوکس خارجی.

رتبه بندی: 5 ستاره از 5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *