خانه / معرفی خودرو / هیوندای / هیوندای سانتافه دبل ۲۰۱۹ نگاهی زیبا به این خودرو
هیوندای سانتافه دبل - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
هیوندای سانتافه دبل - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

هیوندای سانتافه دبل ۲۰۱۹ نگاهی زیبا به این خودرو

هیوندای سانتافه دبل

به گزارش اجاره خودرو طباطبایی شما ممکن است در سال ۲۰۱۹ هیوندای سانتا فا را دیدید که این شرکت آن را فقط برای بازار کره جنوبی اعلام کرد، اما اکنون جزئیات مربوط به نسل چهارم در ایالات متحده را تایید کرده است، از جمله شامل یک موتور دیزل در محدوده قدرت موتور . علاوه بر این، یک هیوندای اجرایی به نظر می رسد که تایید کرده است که یک نوع هیبریدی در راه است، هر چند که در آن مناطق در این زمان مشخص نیست. با این حال، انتقال نیروی برق به ایالات متحده به هیچ وجه واقعا عجیب نیست. به هر حال، در آینده نزدیک Santa Fe جدید در تابستان امسال در ایالات متحده به فروشندگان خواهد رسید.

برای نسل جدید، هیوندای مدل نامگذاری مدل را اصلاح می کند. به جای اینکه بخواهید نسخه پنج مسافر سانتا فای را بخواند، اکنون سانتا فه خواهد بود. بعدها، نوع هفت مسافر با فاصله دو چشمی طولانی، به Santa Fe XL تبدیل خواهد شد. در نهایت، شرکت جدید یک ردیف جدید سه سواری، هشت مسافر با نام جدید تولید خواهد کرد.

هیوندای سانتافه دبل

 

هیوندای سانتافه دبل - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
هیوندای سانتافه دبل – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

در این طرح یک تردید کوچک و تا حدودی گیج کننده وجود دارد. اگر یک خریدار جدید چهار سیلندر توربوجیتیل ۲٫۲ لیتری با حدود ۲۰۰ اسب بخار (۱۴۹ کیلو وات) و ۳۲۰ پوند فوت (۴۳۴ نیوتن متر) داشته باشد، یک صندلی ردیف سوم ردیف وجود دارد. هیوندای می گوید این برای “استفاده گاه به گاه” است، پیشنهاد می کند که اتاق ممکن است به آن نزدیک باشد.

سانتافه ۲۰۱۹ کمی بیشتر از سانتا فای ورزشی برای کابین بزرگتر رشد می کند. محور فاصله تا ۱۰۸٫۹ اینچ (۲۷۶٫۶۱ سانتیمتر)، در مقایسه با ۱۰۶٫۳ اینچ (۲۷۰ سانتی متر) در حال حاضر رشد می کند. طول کلی در حال حاضر ۱۸۷٫۸ اینچ (۴۷۷٫۰۱ سانتی متر) است، به جای ۱۸۵ اینچ (۴۶۹٫۹ سانتی متر). نتیجه این است که حجم مسافر به ۱۱۰٫۷ فوت مکعب (۳٫۱۴۳٫۷ لیتر) افزایش یافته است – افزایش از ۱۰۸ فوت مکعب (۳،۰۵۸ لیتر) در حال حاضر.

علاوه بر میلز دیزل، خریداران دارای دو موتور گازوئیل هستند. نیروگاه پایه یک چهار سیلندر ۲٫۴ لیتری با ۱۸۵ اسب بخار (۱۳۸ کیلو وات) است و مشتریان می توانند به یک چهار سیلندر ۲٫۰ لیتری توربو شارژ با پیش بینی خروجی ۲۳۲ اسب بخار (۱۷۳ کیلو وات) ارتقا دهند.

اجاره ماشیناجاره خودروکرایه ماشین

 

هیوندای سانتافه دبل - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
هیوندای سانتافه دبل – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

صرف نظر از انتخاب موتور، سانتافه ۲۰۱۹ همراه با جدید و داخلی داخلی هشت سرعته اتوماتیک است که جایگزین شش سرعت موجود می شود. این شرکت گزارش می دهد که گیربکس سبک تر و کارآمد تر از آن است که جایگزین می شود. این گیربکس به سیستم چند منظوره تمام چرخ با سیستم های Normal، Sport و Smart متصل می شود.

چهارمین نسل Santa Fe دارای یک ظاهر جعبه ای و ظریف تر از مدل فعلی است. پنجره مشبک شش گوشه با تر و تمیز فلزی نگاهی به کلاس بالا می دهد. چراغ های چاق و فلاش های انباشته به مدل زیبایی شناسی پیشرفته نیز کمک می کند. هیوندای ادعا می کند که A-ستون های نازک و پانل های شیشه ای بزرگتر در چهارچوب عقب، دید ۴۰٪ را افزایش می دهد.

در داخل، Santa Fe به نظر می رسد خوش تیپ است. ویژگی های مرکز مجتمع تجدید نظر شده با یک سیستم سرگرمی ۷ اینچی با پشتیبانی از Apple CarPlay و Android Auto استاندارد می شود. به نظر می رسد طرح جدید کج شده نیز بر روی صفحه نمایش خیره کننده را کاهش می دهد. خرید سانتا فا در حداقل ترمز SE، خریداران کاملا مجموعه ای از فن آوری های کمک، از جمله کمک به جلو پرتو، اجتناب برخورد برخورد جلو، هشدار نقطه کور، خط نگه داشتن کمک، کنترل کروز انطباقی، مانیتور دید عقب و هشدار از راه دور پارک است. بسیاری از والدین هشدار صندلی عقب را مفید می دانند که اگر بچه ای در ماشین با فلاش چراغ های جلو و صدای زنگ زدن باشد، آنها را به یاد می آورد.

مطالب مرتبط به هیوندای سانتافه

هیوندای سانتافه دبل - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
هیوندای سانتافه دبل – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *