خانه / معرفی خودرو / مرسدس بنز / مرسدس میباخ پولمن جدید رونمایی شد

مرسدس میباخ پولمن جدید رونمایی شد

مرسدس میباخ پولمن

اگر به هر دلیلی شما در سال ۲۰۱۹ مرسدس-مایباخ S-Class که اخیرا در سال ۲۰۱۹ عرضه شده بود کمی عقب تر از قبل به نظر برسد، پس از آن باید به نسخه Pullman برسید. در واقع، گران ترین و لوکس ترین مرسدس بنز می تواند در حال حاضر خریداری کند، سدان ۶٫۵ متری به طور ناگهانی و دراز مدت تغییراتی را نشان می دهد که خواهر و برادر کوچکتر و هنوز هم بسیار طولانی است.

با توجه به مأموریت بازاریابی با استعداد مرسدس، از جلو در جلو، یک پنجره ی براق جدید با استریل های عمودی با الهام از کت و شلوار پین خطی وجود دارد. درمان با فیشا رو به روز شده در Vision مرسدس مرسدس مایباخ ۶ و در حال حاضر ما آن را برای بار دوم در یک مدل تولید می بینیم.

 

مرسدس میباخ پولمن - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
مرسدس میباخ پولمن – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

S-Class با شکوه در حال حاضر بر روی چرخ های آلیاژی جدید ۲۰ اینچی با همان طراحی ۱۰ چاه برای طرفداران نام تجاری قدیمی و جدید مایباخ شناخته می شود. همانند نسخه کوتاهتر، اکنون گزینه ای برای رنگهای دوتایی وجود دارد، در حالی که در داخل کابین خریداران عمیق قرار می گیرند می توانند برای سایه های جدید مانند ماهون قهوه ای، خاکستری ماگما و ابریشم بژ / دریای عمیق آبی استفاده کنند.

مرسدس بنز می گوید که خودروی لیموزین، به طور مداوم به روز شده از سوی خودروسازان، دو صندلی مجلل را برای “مسافران VIP” که از مزایای لانه پنهانی این بخش برخوردار هستند، ادامه می دهد. پارتیشن های الکتریکی عمل می کند هر زمان که شما می خواهید حریم خصوصی اضافی، در حالی که ویژگی “صدا ۲ کابین” از سیستم صوتی اضافه شده است برای ارائه کنترل صدا مستقل بین بخش های جلو و عقب.

مرسدس میباخ پولمن

 

مرسدس میباخ پولمن - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
مرسدس میباخ پولمن – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

اجاره ماشیناجاره خودروکرایه ماشین

آخرین، اما قطعا نه کم است، قدرتمند ۶٫۰ لیتری V12 موتور با یک جفت توربوشارژر ماساژ شده است و در حال حاضر ۶۳۰ اسب بخار (۴۶۳ کیلو وات) و چرخه خوبی در حدود ۱۰۰۰ Nm (737 lb-ft) گشتاور. برای نشان دادن وضعیت تازه به دست آمده، مرسدس مایباخ پولمن “S650” را در مقایسه با پیشین S600 و کمترین ۵۳۰ اسب بخار (۳۹۰ کیلو وات) و ۸۳۰ نانومتر (۶۱۲ پوند فوت) تولید کرده است.

از آنجایی که زمان شتاب در هنگام خرید یک لوکس شگفت انگیز مانند این، حیاتی است، باید بدانیم که Pullman با حداکثر ۶۲ مایل در ساعت (۱۰۰ کیلومتر در ساعت) در شش و نیم ثانیه اجرا می شود. مصرف سوخت نیز بسیار مهم است، با تشخیص V12 نیاز به ۱۴٫۶ لیتر / ۱۰۰ کیلومتر (۱۶ مایل در هر گالن) در چرخه ترکیبی.

در حال حاضر به منظور شروع از امروز، ۲۰۱۹ مرسدس-مایباخ Pullman قیمت آغاز می شود حدود ۵۰۰،۰۰۰ € (در حدود ۶۱۸،۴۰۰ دلار در نرخ ارز فعلی). نسخه گارد زره پوش باید به زودی دنبال شود و احتمالا تقریبا سه برابر گرانتر خواهد بود که بر اساس تفاوت قیمت بین مدل های مبتنی بر S600 باشد.

 

مرسدس میباخ پولمن - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
مرسدس میباخ پولمن – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *