خانه / معرفی خودرو / مرسدس بنز / مرسدس بنز کلاس E مدل ۲۰۲۰ رونمایی شد
مرسدس بنز کلاس E
مرسدس بنز کلاس E

مرسدس بنز کلاس E مدل ۲۰۲۰ رونمایی شد

مرسدس بنز کلاس E

ما شاهد انواع مختلفی از تولیدات پیش تولیدی Camo-wrapped در این سال هستیم. اکثر آنها از انواع SUV هستند، اما ما در چندین سرچشمه چندین سرنشین را گرفتهایم. این مورد مرسدس بنز کلاس مرسدس بنز E-Class است، با یک چهره جدید و پشتی که شامل عناصر روشنایی جدید نیز می شود، پیچیده شده است.

به طور خلاصه، مرسدس بنظر می رسد علاقه مند به اشتراک گذاری برخی از عاشقان از A-Class جدید است. این ماشین پیش تولید دقیق، تغییرات بسیار خوبی را پنهان می کند، اما ما می دانیم که یک پنجره مشبک وجود دارد که یک لمس باریک تر و جزئی تر است. چراغهای جلو نیز یک نگاه تجدید نظر را دریافت می کنند، که تا اندازهای کوچک می شوند تا بتوانند کلیه چهره Merc را نازک تر و شخصیت مناسب تر قرار دهند.

اجاره خودرو

مرسدس بنز کلاس E
مرسدس بنز کلاس E

چیزهایی که در عقب جالب هستند جالب نیست، نه به این دلیل که دوربین مخفی پنهان است، اما حتی در همه چیز هم وجود دارد. پیش از این، ما نمونه های اولیه را مشاهده کردیم که به طور کامل با اجزای استاندارد شماره ی موجود در Class E E-Class آشنا بودند. در حال حاضر، همه نوع نوار ضخیم شدن با چراغ های عقب و رک و پوست کنده است، کمی از رمز و راز است. شکافها در نوار، به نظر میرسد لنزهای مشابهی را که در مدل فعلی وجود دارد نشان میدهد، اما در زیر میتواند یک طراحی مجدد در اواخر بازی باشد که بیشتر شبیه به چراغهای جدید GLE-Class است. در هر صورت، چیزی در حال وقوع است.

ما هیچ کلمه جدیدی در مورد بهروزرسانیهای داخلی نداریم. این یک نتیجه پیش بینی شده است که سیستم COMAND فعلی Merc به جای نصب MBUX جدید تغییر خواهد کرد. آخرین تجهیزات سرگرمی نیز مطمئنا در داخل خود نیز قرار میگیرد، جایی که انتظار میرود تغییرات اضافی و طراحی را نیز مشاهده کنیم.

کرایه ماشین بنز

مرسدس بنز کلاس E
مرسدس بنز کلاس E

در زیر هود، شایعه شده است که نیروی هیبریدی خنک از کلاس CLS به E جدید متصل می شود و جت ۲۴ اسب بخار (۱۸۰ کیلووات) ۲٫۰ لیتری چهار ظرفیتی احتمالا ارتقاء به ۲۵۵- هلی کوپتر (۱۹۰ کیلووات) از کلاس C.

یک کلمه رسمی در مورد زمانی که پوشش از E-Class تجدید می شود، اما آن را باید در نیمه اول سال ۲۰۱۹ اتفاق می افتد وجود دارد.

مرسدس بنز کلاس E
مرسدس بنز کلاس E

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *