خانه / معرفی خودرو / مرسدس بنز / مرسدس بنز AMG مدل جدید شش سیلندر که از دور دیده می شود
مرسدس بنز AMG
مرسدس بنز AMG

مرسدس بنز AMG مدل جدید شش سیلندر که از دور دیده می شود

مرسدس بنز AMG

انتظار میرود که نیروی الکتریکی همان E 53 و CLS 53 را داشته باشد.
ما می دانیم برای یک واقعیت Mercedes-AMG در حال کار بر روی چند مشتقات در بالای زنجیره غذایی GT است، زیرا مارک Affalterbach قبلا برنامه هایی را برای GT R Clubsport، GT R Roadster و رنج سیاه سلسله. در انتهای دیگر طیف قیمت، به نظر می رسد که برخی از تغییرات با توجه به جاسوسی های ما فقط یک نمونه ی سفید کوپه ی سفید را مشاهده کرد.

مرسدس بنز AMG
مرسدس بنز AMG

اجاره خودرو

چرا جالب است؟ برای شروع، علامت “V8 BITURBO” از گودال های جلو جلوگیری می کند. ما کاملا مطمئن نیستیم، اما به نظر می رسد مرسدس در برخی از نوار های سیاه در آن منطقه به پنهان کردن آنچه ما معتقدیم لوگو های مختلف نشان می دهد این است که یک مدل جدید در سطح ابتدایی ماشین ورزشی است. تقاضای مرده شاید در عقب قرار گرفته باشد، جایی که خودروی آزمایشی دارای راهنماییهای اگزوز چهارگانه دور شبیه آنچه که در مدل E 53 و CLS 53 پیدا می کنید.

مرسدس بنز AMG
مرسدس بنز AMG

اگر فرض ما صحیح باشد، نمونه اولیه دارای دو لاین توربو ۴٫۰ لیتری V8 از مدل های فعلی AMG GT نیست و به جای آن توسط موتور کوچکتر طراحی شده است. ما در مورد یک توربوشارژر شش لیتری ۳٫۰ لیتری که با یک موتور الکتریکی کار می کند برای تولید خروجی ۴۲۹ اسب بخار (۳۲۰ کیلووات) و ۳۸۴ پوند (۵۲۰ نیوتن متر) گشتاور است. به یاد داشته باشید که چهره های قدرت مند شده متعلق به مدل های ۵۳-badged هستند و هنوز خیلی زود است که بگوییم AMG GT پایه دقیق همان موتور است.

کرایه ماشین بنز

مرسدس بنز AMG
مرسدس بنز AMG

اگر خروجی ۴۲۹ اسببخار برداشته شود، ورودی جدید به خانواده Mercedes-AMG GT 40 اسب بخار کمتر از مدل پایه ۴۶۹ اسب بخار خواهد داشت. به گفته این گزارش، در ابتدای سال جاری گزارشی در مورد استاندارد GT منتشر شد که تقریبا به ۵۰۰ اسب بخار برسد.

نمایشگاه آینده لس آنجلس خودکار می تواند به عنوان محل برگزاری بازخورد mid-cycle GT باشد، اما به یاد داشته باشید که سری Black Series فوق الذکر تا سال ۲۰۲۰ راه اندازی نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *