خانه / اخبار خودرو / اجاره خودرو / اجاره خودرو رنو
اجاره ماشین رنو
اجاره ماشین رنو

اجاره خودرو رنو

اجاره خودرو رنو

تاریخچه رنو در ایران

تاریخچه حضور رنو در ایران، به سالهای دور بر می گردد. اولین خودرو رنو در سال ۱۲۹۷ هجری شمسی به ایران وارد شده. اما حضور رنو به عنوان خودروساز در ایران، تاریخی جوان تر دارد. رنو در سال ۱۳۸۱ با امضای قراردادی با سازمان گسترش و نوسازی به ایران آمد تا شریک استراتژیک صنعت خودروی ایران باشد. در اسفند ۱۳۸۲، توافقنامه اولیه تاسیس جوینت ونچری که بعدها رنو پارس نامیده شد به امضا رسید. رنو پارس، به عنوان نخستین جوینت ونچر صنعت خودروی ایران پس از انقلاب، در اردیبهشت ماه ۱۳۸۳ با سرمایه گذاری مشترک رنو و سازمان گسترش و نوسازی ایران تاسیس شد.

۵۱ درصد سهام رنوپارس در اختیار رنو اس آ اس و ۴۹ درصد در اختیار شرکای ایرانی است. تولید خودروهای رنو در قالب این همکاری، در خطوط تولید شرکتهای ایران خودرو و پارس خودرو صورت می گیرد.
نخستین خودروی تولیدی رنو در ایران در قالب رنو پارس تندر۹۰ بود. تولید تندر۹۰ در اسفندماه ۱۳۸۵ در پارس خودرو و در اردیبهشت ۱۳۸۶ در ایران خودرو آغاز شد.
در سال ۱۳۸۵، رنو جوینت ونچر جدیدی را به عنوان واحد تولیدی خود در ایران راه اندازی کرد: شرکت اتوشاسی اینترنشنال پارس با ظرفیت سالانه ۲۳۰ هزار دستگاه، تنها تولید کننده شاسی های خودروهای تولیدی رنو در ایران است. ۷۷ درصد سهام این شرکت در اختیار رنو اس.آ.اس و ۲۳ درصد در دست شرکت ربات ماشین است.

اجاره خودرو رنو
اجاره خودرو رنو

اجاره خودرو رنو

برند رنو یکی از برندهای پر طرفدار در رنت خودرو محسوب می شود اجاره خودرو طباطبایی در این موضوع چندین دستگاه خودرو از برند رنو از قبیل اجاره رنو کولیوس ، اجاره رنو تالیسمان فراهم کرده است که به راحتی خودرو مورد نظرتان انتخاب و از آن استفاده کنید.

 

اجاره ماشین رنو کولیوس

اجاره خودرو رنو - کرایه ماشین رنو کولیوس
اجاره خودرو رنو – کرایه ماشین رنو کولیوس

رنو کولیوس جدید نسل دوم از رنو کولیوس است که از سال ۲۰۱۷ وارد بازارهای جهانی شد. چهره جلوی این خودرو که شباهت زیادی با محصولات جدید رنو از جمله رنو تالیسمان دارد، زیبا و مدرن شده است. رنو کولیوس جزو شاسی بلندهای بزرگ شهری محسوب می شود که در رده قیمتی مناسبی به رقابت با حریفان از جمله میتسوبیشی اوتلندر یا تویوتا راو۴ می پردازد. رنو کولیوس در بازار ایران تنها با موتور ۲٫۵ لیتری عرضه می شود.

اجاره خودرو رنو - کرایه ماشین رنو کولیوس
اجاره خودرو رنو – کرایه ماشین رنو کولیوس

اجاره ماشین رنو تالیسمان

اجاره خودرو رنو - کرایه ماشین رنو تالیسمان
اجاره خودرو رنو – کرایه ماشین رنو تالیسمان

رنو تالیسمان خودروی خانوادگی بزرگ رنو است که در سال ۲۰۱۵ معرفی شد. رنو تالیسمان در کشورهایی نظیر فرانسه و کره جنوبی تولید می شود و از سال ۹۵ توسط نگین خودرو به ایران راه یافت. رنو تالیسمان روی پلتفرم CMF رنو طراحی شده و پیشرانه های مختلفی روی آن نصب شده که در ایران با نمونه ۱٫۶ لیتری توربو وارد شده است. رنو تالیسمان در کره جنوبی به نام رنو سامسونگ SM6 شناخته می شود.

اجاره خودرو طباطبایی برای آسودگی و راحتی مشتریان خود قیمت های ماشین های لوکس خود را کاهش داده است که با این کار تمام اجاره گیرنده های عزیز بتوان به راحتی خودرو مورد نظر خود را اجاره و رنت کنند.

اجاره خودرو رنو - کرایه ماشین رنو تالیسمان
اجاره خودرو رنو – کرایه ماشین رنو تالیسمان

اجاره خودرو به دو صورت انجام می شود

 1. کرایه ماشین بدون راننده
 2. کرایه ماشین با راننده

اجاره خودرو با راننده :

این نوع اجاره خودرو وقتی خودرو مورد نظرتان را انتخاب کردید با مشاوران ما تماس حاصل کرده یا با رزرو آنلاین خودرو روز و تاریخ اجاره خود را تعیین کرده و پس از واریز بیعانه خودرو بدست شما می رسد . این نوع اجاره خودرو دیگر لازم به پرداخت چک یا سفته و همچنین ودیعه یا دپوزیت را ندارید. و فقط هزینه با راننده که روزانه ۱۰۰ هزار تومان می شود پرداخت مینمایید.

اجاره خودرو بدون راننده :

شرایط و مدارک مورد نیاز برای اجاره خودرو بدون راننده اتباع ایرانی

 1. یک فقره چک یا سفته به مبلغ خودرو
 2. کارت شناسایی معتبر
 3. گواهینامه
 4. “فقط و فقط” یکی از موارد ذیل:
  1. هفت تا ده درصد ارزش خودرو به عنوان ودیعه (برای خودرو های ایرانی پانزده درصد ارزش خودرو)
  2. سند ملکی به نام متقاضی
  3. توقف خودروی شخصی متقاضی در پارکینگ عمومی و تحویل سند آن به شرکت

شرایط و مدارک مورد نیاز برای اجاره خودرو بدون راننده اتباع خارجی

 1. کارت شناسایی معتبر
 2. ویزا و پاسپورت متقاضی
 3. تصویر بلیط رفت و برگشت متقاضی
 4. گواهینامه
 5. هفت تا ده درصد ارزش خودرو به عنوان ودیعه (به ریال و یا سایر ارزهای خارجی) (برای خودرو های ایرانی پانزده درصد ارزش خودرو)
اجاره ماشین رنو
اجاره ماشین رنو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *