کایمن E-volution

رونمایی از آینده برقی پورشه با مدل جدیدی از کایمن

پورشه با رونمایی کایمن E-volution در سمپوزیوم خودروی برقی آلمان، آینده برقی خود را به نمایش درآورد.

به گزارش تارنمای ” اجاره خودرو ” ، کایمن E-volution مدلی برقی از این خودروی اسپرت موتور میانی با شتاب صفر تا صد ۳٫۳ ثانیه و نهایت شتاب ۲۰۰ کیلومتر است.

این خودروساز به آگاهی رسانیده که این خودروی برقی کانسپت به تولید فراوان نخواهد رسید اما ایده نخستین از چگونگی ترابری برقی با خودروهای اسپرت پورشه ارائه می دهد.

برجسته ترین وجه در کایمن  E-volution، توانایی شارژ سریع ۸۰۰ ولتی آن است که این خودروساز آن را با نام توربوشارژینگ پورشه به جهانیان معرفی نماید.

پورشه به آگاهی رسانیده که E-volution هم چنین ایده ای از دستاوردی است که در سال ۲۰۱۹ و با تولید فراوان سدان پورشه Mission E عرضه خواهد شد. توربوشارژینگ پورشه کم خواهد کرد تا Mission E باطری های خود را در مدت ۱۵ دقیقه به شارژ ۸۰ درصد برساند. شبکه توربوشارژینگ پورشه برای استفاده در مکان هایی مناسب است که سیستم پخش تحت منزدیک بهیت های قدرتی است و به عنوان مکملی برای شبکه شارژ سریع نیروی بالا با ولتاژ ارتباطی پایین بکار گرفته خواهد شد.

پورشه هم چنین تاکیده کرده که Mission E پس از عرضه در دوسال آینده دارای نهایت شتاب در نزدیک به ۵۰۰ کیلومتر خواهد بود.

پورشه کایمن یک اتومبیل ۲-سرنشین دیفرانسیل-عقب اسپورت کوپه محصول پورشه است. کایمن در دو نوع معمولی و اس (S) تولید شده‌است.

موتور قدرتمند آن، قدرتی معادل ۲۹۵ اسب بخار و حداکثر سرعت ۲۷۷ کیلومتر بر ساعت و شتاب ۰تا۱۰۰ معادل ۵/۲ ثانیه می دهد که نسبت به قیمت آن ماشین عالی است. قیمت این ماشین ۱۵۰٬۰۰۰ دلار است.

این بار پورشه دست به ابتکاری جدید زده است و خودرو کایمن E-volution رونمایی نموده است!

 

مطالب مرتبط:

معرفی آلفو رومئو

بنتلی بنتیگا شاستی بلند

تصاویری متفاوت از خودرو cayman E-volution

 

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *