SL63 مرسدس بنز
SL63 مرسدس بنز

SL63 مرسدس بنز AMG رونمایی شد

SL63 مرسدس بنز

برای آخرین پروژه خود، گیرنده آلمانی G-Power توجه خود را نسبت به SL63 مرسدس AMG را جلب کرده و ۵٫۵ لیتری دو توربو V8 را به ۷۸۹ اسب بخار (۵۸۸ کیلو وات) و ۸۱۱ پوند فوت (۱۱۰۰ نیوتن متر) فشار می دهد. برای مقایسه، کارخانه ۵۷۷ اسب بخار (۴۳۰ کیلو وات) و ۶۶۴ پوند فوت (۹۰۰ نیوتن متر) در انبار است، بنابراین این کاملا ارتقاء عمده است.

SL63 مرسدس بنز
SL63 مرسدس بنز

اجاره خودرو بنز

در صورت وجود چنین قدرت افزایش قدرت، نیروی G-Power به چند بخش جدید نیاز دارد. به طور مکانیکی، شرکت یک جفت توربو شارژر بزرگتر را برای ۵،۴۲۰ یورو (۶،۱۰۹ دلار در نرخ ارز فعلی)، ۴،۶۰۳ دلار (۴،۶۰۳ دلار) و یک اگزوز از فولاد ضد زنگ برای ۱،۸۰۷ یورو (۲،۰۳۶ دلار) تجدید نظر کرده است. همچنین نرم افزار جدید برای ۳،۳۱۹ یورو (۳،۷۴۱ دلار) وجود دارد که موتور را برای به حداکثر رساندن اجزای سازنده تنظیم می کند. حذف محدود کننده سرعت معمولی اضافی ۵۰۰ یورو اضافی (۵۶۴ دلار) است.

با تمام این قطعات جدید، SL63 قادر است حداکثر ۶۲ مایل در ساعت (۱۰۰ کیلومتر در ساعت) در ۳٫۵ ثانیه صعود کند، در حالی که ۴ ثانیه برای مثال سهام به ۹۶ مایل در ساعت رسیده است. بدون محدودیت سرعت بالا، راننده لوکس می تواند ۲۱۱ مایل در ساعت (۳۴۰ کیلومتر در ساعت) برسد.

SL63 مرسدس بنز
SL63 مرسدس بنز

G-Power عمدتا نگاه SL-Class را به تنهایی، اما شرکت ارائه می دهد مجموعه ای از چرخ های جعلی ۲۱ اینچ برای ۷،۵۲۱ یورو ($ ۸،۴۷۹). آنها دارای پنج جفت دوگانه با چهره های ماشین و جزئیات سیاه است.

مرسدس در حال حاضر دارای نسل جدید SL-Class در هیئت مدیره طراحی است. طراحان قصد دارند یک اسب بخار تولید کنند که ۳۰۰ اسلحه برجسته را نشان می دهد، که به احتمال زیاد یک جسم منحرف به جای ظاهر چاقویی فعلی است. از دیدگاه مکانیکی، روسترد باید از طریق استفاده بیشتر از آلومینیوم و بازگشت به یک نرم به جای سقف فلزی تاشو از نسل های گذشته، سبک تر باشد.

اجاره ماشین بنز s500

SL63 مرسدس بنز
SL63 مرسدس بنز
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *